Šolski center Kranj - Srednja tehniška šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Stropnik Klavdija: 6 ura
  • Jelovčan Alenka: 3, 5, 6 ura
  • Meden Jure: 2, 3, 6, 7, 8 ura
  • Potočnik Zadrgal Alenka: 6, 7, 8 ura
  • Hvasti Aleš: 6, 7 ura
  • Lausegger Žiga: 3, 4 ura
  • Kramarič Darija: 1, 2, 5 ura
  • Arh Andrej: 3, 4 ura
  • Papić Magda: 4, 5, 6 ura
  • Škrlec Rok: 6 ura
  • Baloh Miha: 3, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.Ee 2. odpade
namesto Kramarič Darija, NAR
/ /
1.Mb 6. Podobnik Matic, ELMp
namesto Hvasti Aleš, ELMp
269 /
7. Podobnik Matic, ELMp
namesto Hvasti Aleš, ELMp
269 /
1.Me 1. Mohorič Lovro, TKO
namesto Kramarič Darija, NAR
330 /
1.Ra 6. Kebe Jerca, ZGO
namesto Stropnik Klavdija, KEM
345 /
1.Re 5. Zupan Nina, DRU
namesto Kramarič Darija, NAR
315 /
2.Ei 3. Gazvoda Nataša, MAT
namesto Jelovčan Alenka, ELT
321 /
6. odpade
namesto Jelovčan Alenka, ELT
/ /
2.Mi 3. Stavrov Jurij, ŠVZ
namesto Meden Jure, KRS
TV2 /
2.Ra 3. Tomažič Špela, SLO
namesto Baloh Miha, UPN
315 /
2.Ri 5. Kozmus Miran, VRO
namesto Papić Magda, NPA
284 /
6. Teran Maja, SLO
namesto Papić Magda, NPA
323 /
3.Ea 3. Šegula Matjaž, NEN
namesto Lausegger Žiga, VRO
345 /
4. Sever Tilka, ANJ
namesto Lausegger Žiga, VRO
330 /
3.Ma 6. Poljanec Damjan, ELS
namesto Meden Jure, PNH
348 /
3.Mb 2. Meglič Mirko, MHS
namesto Meden Jure, PNH
348 /
7. odpade
namesto Meden Jure, PNHp
/ /
8. odpade
namesto Meden Jure, PNHp
/ /
3.Me 3. Podobnik Matic, SPS
namesto Arh Andrej, UKNp
404 /
4. Arh Andrej, UKNp
namesto Arh Andrej, UKNp
404 /
3.Rb 6. Arh Maja, MAT
namesto Potočnik Zadrgal Alenka, OOS1
314 /
4.Ea 5. Ovsenek Aleš, DES
namesto Jelovčan Alenka, ELT
308 /
4.Mb 6. Jošt Maja, SLO
namesto Škrlec Rok, AST
352 /
4.Ra 6. Brajdič Ivan, ŠVZ
namesto Baloh Miha, NUBp
FIT /
7. odpade
namesto Potočnik Zadrgal Alenka, VOS
/ /
8. odpade
namesto Potočnik Zadrgal Alenka, OOS2
/ /
4.Rb 4. Sterle Uroš, NUBp
namesto Papić Magda, NUBp
345 /
8. odpade
namesto Potočnik Zadrgal Alenka, OOS2
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Arh Andrej 4. 3.Me, UKNp
namesto Arh Andrej, UKNp
404 /
Arh Maja 6. 3.Rb, MAT
namesto Potočnik Zadrgal Alenka, OOS1
314 /
Brajdič Ivan 6. 4.Ra, 4.Ra, ŠVZ
namesto Baloh Miha, NUBp
FIT /
Gazvoda Nataša 3. 2.Ei, MAT
namesto Jelovčan Alenka, ELT
321 /
Jošt Maja 6. 4.Mb, SLO
namesto Škrlec Rok, AST
352 /
Kebe Jerca 6. 1.Ra, ZGO
namesto Stropnik Klavdija, KEM
345 /
Kozmus Miran 5. 2.Ri, VRO
namesto Papić Magda, NPA
284 /
Meglič Mirko 2. 3.Mb, MHS
namesto Meden Jure, PNH
348 /
Mohorič Lovro 1. 1.Me, TKO
namesto Kramarič Darija, NAR
330 /
Ovsenek Aleš 5. 4.Ea, DES
namesto Jelovčan Alenka, ELT
308 /
Podobnik Matic 3. 3.Me, SPS
namesto Arh Andrej, UKNp
404 /
6. 1.Mb, ELMp
namesto Hvasti Aleš, ELMp
269 /
7. 1.Mb, ELMp
namesto Hvasti Aleš, ELMp
269 /
Poljanec Damjan 6. 3.Ma, ELS
namesto Meden Jure, PNH
348 /
Sever Tilka 4. 3.Ea, ANJ
namesto Lausegger Žiga, VRO
330 /
Stavrov Jurij 3. 2.Mi, 2.Mi, ŠVZ
namesto Meden Jure, KRS
TV2 /
Sterle Uroš 4. 4.Rb, NUBp
namesto Papić Magda, NUBp
345 /
Šegula Matjaž 3. 3.Ea, NEN
namesto Lausegger Žiga, VRO
345 /
Teran Maja 6. 2.Ri, SLO
namesto Papić Magda, NPA
323 /
Tomažič Špela 3. 2.Ra, SLO
namesto Baloh Miha, UPN
315 /
Zupan Nina 5. 1.Re, DRU
namesto Kramarič Darija, NAR
315 /