Šolski center Nova Gorica - Elektrotehniška in računalniška šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Čehovin Iztok: 4, 6, 7, 8 ura
  • Kompara Erik: 1, 3, 4, 6, 7 ura
  • Likar Vanja: 1 ura
  • Sitar Igor: 1, 8 ura
  • Ipavec Edvard: 2, 6, 7 ura
  • Plohl Natalija: 3, 4, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. CE 4. Vrtovec Repič Kristina, DRU
namesto Plohl Natalija, PUK
E32 /
8. odpade
namesto Sitar Igor, MAT
/ /
1. RB 6. Koršič Anka, ANG
namesto Kompara Erik, VSO
E36 /
7. Marčetić Marko, ITK
namesto Kompara Erik, VSO
E11 /
1. RC 3. Perne Ana, STA
namesto Plohl Natalija, SLO
D33v /
2. AE 2. Arčon Tanja, UIT
namesto Ipavec Edvard, NPE
E23 /
8. odpade
namesto Čehovin Iztok, ŠVZ
/ /
2. RC 6. Kuk Petrovčič Branka, ŠVZ
namesto Čehovin Iztok, ŠVZ
ŠP1 /
3. AE 1. Reščič Renato, DIG
namesto Sitar Igor, OEN
E23 /
7. Bizjak Pavlica Ksenija, SLO
namesto Ipavec Edvard, ZOP
A31 /
3. RC 1. odpade
namesto Kompara Erik, IEIp
/ /
3. Šuligoj David, MAT
namesto Kompara Erik, IEIp
C22 /
4. Gabrijelčič Tina, ANG
namesto Kompara Erik, NKIp
E23 /
6. Gec Aljaž, NKI
namesto Plohl Natalija, PUK
E22 /
4. AE 6. Vodopivec Goran, PZI
namesto Ipavec Edvard, ZOP
E34 /
7. odpade
namesto Čehovin Iztok, ŠVZ
/ /
4. RA 4. Kete Karmen, MAT
namesto Čehovin Iztok, ŠVZ
EŠ223 /
4. RB 1. odpade
namesto Likar Vanja, RU
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Arčon Tanja 2. 2. AE, UIT
namesto Ipavec Edvard, NPE
E23 /
Bizjak Pavlica Ksenija 7. 3. AE, SLO
namesto Ipavec Edvard, ZOP
A31 /
Gabrijelčič Tina 4. 3. RC, ANG
namesto Kompara Erik, NKIp
E23 /
Gec Aljaž 6. 3. RC, NKI
namesto Plohl Natalija, PUK
E22 /
Kete Karmen 4. 4. RA, MAT
namesto Čehovin Iztok, ŠVZ
EŠ223 /
Koršič Anka 6. 1. RB, ANG
namesto Kompara Erik, VSO
E36 /
Kuk Petrovčič Branka 6. 2. RC, ŠVZ
namesto Čehovin Iztok, ŠVZ
ŠP1 /
Marčetić Marko 7. 1. RB, ITK
namesto Kompara Erik, VSO
E11 /
Perne Ana 3. 1. RC, STA
namesto Plohl Natalija, SLO
D33v /
Reščič Renato 1. 3. AE, DIG
namesto Sitar Igor, OEN
E23 /
Šuligoj David 3. 3. RC, MAT
namesto Kompara Erik, IEIp
C22 /
Vodopivec Goran 6. 4. AE, PZI
namesto Ipavec Edvard, ZOP
E34 /
Vrtovec Repič Kristina 4. 1. CE, DRU
namesto Plohl Natalija, PUK
E32 /