Šolski center Nova Gorica - Elektrotehniška in računalniška šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Škrlep Eva: 2 ura
  • Kete Karmen: 5, 7 ura
  • Štrancar Aleš: 1, 2, 3, 5, 6, 7 ura
  • Koršič Anka: 5, 6, 7 ura
  • Kompara Erik: 7 ura
  • Vouk Boštjan: 1, 2, 3, 4 ura
  • Zorzut Santoro Marjetka: 1, 2, 3, 6, 7, 8 ura
  • Pregelj Boris: 1, 2, 3 ura
  • Vrtovec Repič Kristina: 4 ura
  • Mervič Klavdij: 3, 4 ura
  • Ipavec Edvard: 1, 5, 6, 7, 8 ura
  • Peršolja Bučinel Staša: 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. AE 1. Bizaj Erik, ELE1
namesto Ipavec Edvard, ELE1
P16 /
1. RA 2. Dornik Valič Anka, UME
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
B21 /
3. Urdih Tadej, VSO
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
E18 /
7. odpade
namesto Kompara Erik, VSO
/ Zadnja ura- odpade
1. RB 5. Petrovič Martina, MAT
namesto Peršolja Bučinel Staša, UME
E32 Namesto zadnje- 6. ure
7. odpade
namesto Koršič Anka, ANG
/ Zadnja ura- odpade
1. RC 1. Galić Elizaveta, ITKp
namesto Štrancar Aleš, EVRp
P12 /
2. Galić Elizaveta, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E33 /
3. Galić Elizaveta, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E32 /
5. Kenda Mitja, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E31 /
6. Kenda Mitja, ITKp
namesto Štrancar Aleš, EVRp
P12 /
7. Kenda Mitja, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E31 /
2. AE 6. Petrovič Martina, MAT
namesto Ipavec Edvard, ELE2
E33 Namesto petek zadnje ure
3. AE 1. odpade
namesto Pregelj Boris, EKIp
/ /
2. Vodopivec Goran, MRE
namesto Pregelj Boris, ELVp
N1-04 /
3. Jug Vladimir, ELK
namesto Pregelj Boris, EKI
B21 /
4. Šaver Zala, ANG
namesto Vrtovec Repič Kristina, ZGO
E18 Namesto v sredo 8. uro
3. DE 2. Premrl Andrej, EKI
namesto Škrlep Eva, ANG
P04 /
3. RA 5. Češčut Romi, ANG
namesto Kete Karmen, MAT
E36 /
7. Urdih Tadej, VVS
namesto Ipavec Edvard, NSP
E23 /
8. odpade
namesto Ipavec Edvard, UPNp
/ /
3. RB 6. Urdih Tadej, VVS
namesto Koršič Anka, ANG
E36 /
4. AE 5. Blažič Tanja, FVT
namesto Ipavec Edvard, ZOP
A12 Namesto torek
4. BE 5. Blažič Tanja, FVT
namesto Ipavec Edvard, ZOP
A12 Namesto torek
4. NE 5. Čebron Robert, UES
namesto Koršič Anka, ANG
E18 Namesto petek 8. ura
6. Klinec Dimitrij, FIZ
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
C11 /
7. Čebron Robert, UES
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
D24 Namesto petek 16.12.
4. NR 1. odpade
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
/ /
4. RB 1. Medvešček Edi, MOA
namesto Vouk Boštjan, MOA
A23 /
2. Medvešček Edi, MOA
namesto Vouk Boštjan, NRPp
A23 /
3. Likar Vanja, SOC
namesto Vouk Boštjan, NUP
E26 /
4. Marčetić Marko, UIS
namesto Vouk Boštjan, NRP
E26 /
7. Medvešček Edi, MOA
namesto Kete Karmen, MAT
B21 /
5. NE 8. odpade
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
/ /
5. NR 3. Andrlič Alen, RSA
namesto Mervič Klavdij, NTZ
A23 Namesto v torek 8. uro
4. Andrlič Alen, RSAp
namesto Mervič Klavdij, NPZ
A23 Namesto v torek 7. uro
8. odpade
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Andrlič Alen 3. 5. NR, RSA
namesto Mervič Klavdij, NTZ
A23 Namesto v torek 8. uro
4. 5. NR, RSAp
namesto Mervič Klavdij, NPZ
A23 Namesto v torek 7. uro
Bizaj Erik 1. 1. AE, ELE1
namesto Ipavec Edvard, ELE1
P16 /
Blažič Tanja 5. 4. AE, 4. BE, FVT
namesto Ipavec Edvard, ZOP
A12 Namesto torek
Namesto torek
Čebron Robert 5. 4. NE, UES
namesto Koršič Anka, ANG
E18 Namesto petek 8. ura
7. 4. NE, UES
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
D24 Namesto petek 16.12.
Češčut Romi 5. 3. RA, ANG
namesto Kete Karmen, MAT
E36 /
Dornik Valič Anka 2. 1. RA, UME
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
B21 /
Galić Elizaveta 1. 1. RC, ITKp
namesto Štrancar Aleš, EVRp
P12 /
2. 1. RC, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E33 /
3. 1. RC, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E32 /
Jug Vladimir 3. 3. AE, ELK
namesto Pregelj Boris, EKI
B21 /
Kenda Mitja 5. 1. RC, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E31 /
6. 1. RC, ITKp
namesto Štrancar Aleš, EVRp
P12 /
7. 1. RC, ITK
namesto Štrancar Aleš, EVRp
E31 /
Klinec Dimitrij 6. 4. NE, FIZ
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
C11 /
Likar Vanja 3. 4. RB, SOC
namesto Vouk Boštjan, NUP
E26 /
Marčetić Marko 4. 4. RB, UIS
namesto Vouk Boštjan, NRP
E26 /
Medvešček Edi 1. 4. RB, MOA
namesto Vouk Boštjan, MOA
A23 /
2. 4. RB, 4. RB, MOA
namesto Vouk Boštjan, NRPp
A23 /
7. 4. RB, 4. RB, MOA
namesto Kete Karmen, MAT
B21 /
Petrovič Martina 5. 1. RB, MAT
namesto Peršolja Bučinel Staša, UME
E32 Namesto zadnje- 6. ure
6. 2. AE, MAT
namesto Ipavec Edvard, ELE2
E33 Namesto petek zadnje ure
Premrl Andrej 2. 3. DE, EKI
namesto Škrlep Eva, ANG
P04 /
Šaver Zala 4. 3. AE, ANG
namesto Vrtovec Repič Kristina, ZGO
E18 Namesto v sredo 8. uro
Urdih Tadej 3. 1. RA, VSO
namesto Zorzut Santoro Marjetka, SLO
E18 /
6. 3. RB, VVS
namesto Koršič Anka, ANG
E36 /
7. 3. RA, VVS
namesto Ipavec Edvard, NSP
E23 /
Vodopivec Goran 2. 3. AE, MRE
namesto Pregelj Boris, ELVp
N1-04 /