Šolski center Nova Gorica - Elektrotehniška in računalniška šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Likar Vanja: 2, 6, 8 ura
  • Smole Đorđević Maja: 3, 4, 6, 7 ura
  • Kenda Mitja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Vovk Martina: 5 ura
  • Petrovič Martina: 7, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. AE 1. Brecelj Igor, ITP
namesto Kenda Mitja, ITPp
N3-20 /
2. Brecelj Igor, ITP
namesto Kenda Mitja, ITPp
N3-20 /
1. CE 3. Sitar Igor, NPZ
namesto Kenda Mitja, ITK
E31 /
4. Dornik Valič Anka, UME
namesto Kenda Mitja, ITK
D13 /
7. Franko Miran, ŠVZ
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
ŠP2 /
1. RC 3. Brecelj Igor, ITKp
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
A23 /
1. RD 6. Bizaj Erik, UPO
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
E24 Namesto 7. šolske ure.
8. odpade
namesto Likar Vanja, RU
/ /
2. RB 5. Komel Uroš, RU
namesto Vovk Martina, SLO
E18 Namesto 8. šolske ure.
2. RC 4. Bizaj Erik, EVR
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
P12 Namesto 8. šolske ure.
4. NR 7. Klinec Dimitrij, FIZ
namesto Petrovič Martina, MAT
A23 Namesto 8. šolske ure.
4. RA 8. odpade
namesto Petrovič Martina, MAT
/ /
4. RB 2. Zorzut Santoro Marjetka, SLO
namesto Likar Vanja, SOC
E36 Namesto v torek 8. šolske ure.
5. NE 6. Božič Gregor, ŠVZ
namesto Likar Vanja, SOC
NTB dijaki v karanteni
5. NR 6. Božič Gregor, ŠVZ
namesto Likar Vanja, SOC
NTB /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bizaj Erik 4. 2. RC, EVR
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
P12 Namesto 8. šolske ure.
6. 1. RD, UPO
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
E24 Namesto 7. šolske ure.
Božič Gregor 6. 5. NR, ŠVZ
namesto Likar Vanja, SOC
5. NE, ŠVZ
namesto Likar Vanja, SOC
NTB

NTB
/

dijaki v karanteni
Brecelj Igor 1. 1. AE, ITP
namesto Kenda Mitja, ITPp
N3-20 /
2. 1. AE, ITP
namesto Kenda Mitja, ITPp
N3-20 /
3. 1. RC, 1. RC, ITKp
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
A23 /
Dornik Valič Anka 4. 1. CE, UME
namesto Kenda Mitja, ITK
D13 /
Franko Miran 7. 1. CE, ŠVZ
namesto Smole Đorđević Maja, NAR
ŠP2 /
Klinec Dimitrij 7. 4. NR, FIZ
namesto Petrovič Martina, MAT
A23 Namesto 8. šolske ure.
Komel Uroš 5. 2. RB, RU
namesto Vovk Martina, SLO
E18 Namesto 8. šolske ure.
Sitar Igor 3. 1. CE, 1. CE, NPZ
namesto Kenda Mitja, ITK
E31 /
Zorzut Santoro Marjetka 2. 4. RB, SLO
namesto Likar Vanja, SOC
E36 Namesto v torek 8. šolske ure.