Osnovna šola Božidarja Jakca Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Bernard Nina: 3, 4, 12:00 - 15:30 ura
  • Konda Zdenka: 1, 2, 3, 4 ura
  • Gril Eva: 2, 3, 4, 5, 6, 7 ura
  • Cigale Marjetka: 1, 2, 3, 4 ura
  • Melik Slavko: 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.c 1. Sivec Katarina Vesna, SLJ
namesto Cigale Marjetka, SLJ
PŠH 1 /
2. Sivec Katarina Vesna, SPO
namesto Cigale Marjetka, SPO
PŠH 1 /
3. Sivec Katarina Vesna, GUM
namesto Cigale Marjetka, GUM
PŠH 1 /
4. Sivec Katarina Vesna, ŠPO
namesto Cigale Marjetka, ŠPO
PŠH 1 /
2.a 3. Popović Staša, TJA
namesto Gril Eva, TJA
101 /
2.b 2. Biderman Saša, TJA
namesto Gril Eva, TJA
96 /
3.b 3. odpade
namesto Bernard Nina, DSP
/ /
7.b 4. odpade
namesto Bernard Nina, DSP
/ /
6. odpade
namesto Gril Eva, IP-ŠI1
/ /
7. odpade
namesto Gril Eva, IP-ŠI1
/ /
7.c 4. Klampfer Marjan, MAT
namesto Konda Zdenka, MAT
41 /
6. odpade
namesto Gril Eva, IP-ŠI1
/ /
7. odpade
namesto Gril Eva, IP-ŠI1
/ /
8.a 5. Kogovšek Erika, TJA
namesto Gril Eva, TJA
43 /
8.b 4. Suhadolnik Vanja, TJA
namesto Gril Eva, TJA
43 /
9.a 1. Jović Aleksandra, MAT
namesto Konda Zdenka, MAT
41 /
2. Milek Albina, MAT
namesto Konda Zdenka, MAT
41 /
3. odpade
namesto Konda Zdenka, DSP
/ /
9.b 5. Gracar Bajda Monika, ZGO
namesto Melik Slavko, ZGO
11 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Biderman Saša 2. 2.b, TJA
namesto Gril Eva, TJA
96 /
Gracar Bajda Monika 5. 9.b, ZGO
namesto Melik Slavko, ZGO
11 /
Jović Aleksandra 1. 9.a, MAT
namesto Konda Zdenka, MAT
41 /
Klampfer Marjan 4. 7.c, MAT
namesto Konda Zdenka, MAT
41 /
Kogovšek Erika 5. 8.a, TJA
namesto Gril Eva, TJA
43 /
Kovačič Kokošar Katja 1.
namesto Planinc Mirka, MAT
99 /
2.
namesto Planinc Mirka, SLJ
99 /
4.
namesto Planinc Mirka, GUM
99 /
Milek Albina 2. 9.a, MAT
namesto Konda Zdenka, MAT
41 /
Popović Staša 3. 2.a, TJA
namesto Gril Eva, TJA
101 /
Sivec Katarina Vesna 1. 1.c, SLJ
namesto Cigale Marjetka, SLJ
PŠH 1 /
2. 1.c, SPO
namesto Cigale Marjetka, SPO
PŠH 1 /
3. 1.c, GUM
namesto Cigale Marjetka, GUM
PŠH 1 /
4. 1.c, ŠPO
namesto Cigale Marjetka, ŠPO
PŠH 1 /
Strniša Klavdija 12:00 - 15:30 PB 1,
namesto Bernard Nina,
/ /
Suhadolnik Vanja 4. 8.b, TJA
namesto Gril Eva, TJA
43 /