Strokovno izobraževalni center Brežice

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Senica Nadja Urška: 1, 2, 4, 5, 7, 8 ura
  • Rimc Voglar Irena: 2, 3, 5, 6, 7 ura
  • Bogovič Katja: 2, 3, 4, 6, 7 ura
  • Pečnik Kranjec Alenka: 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. AP 7. Furlan Lidija, PPPP
namesto Senica Nadja Urška, NETT
1.15 /
8. Furlan Lidija, PPPP
namesto Senica Nadja Urška, NETT
1.15 Ura poteka po navodilih učitelja.
1. AE 3. Antolič Sanja, SLO
namesto Bogovič Katja, ANG
1.25 /
1. AV 5. Hančič Kajin Matjaž, IGOP
namesto Rimc Voglar Irena, ANG
0.02 /
2. AP 4. Rudolf Patricija, SLO
namesto Senica Nadja Urška, FIK
1.24 /
6. Štefanič Karmen, PPPT
namesto Bogovič Katja, ANG
1.03 /
7. Štefanič Karmen, PPPP
namesto Bogovič Katja, ANS
1.03 Ura poteka po navodilih učitelja.
2. AZ 7. Rupar Nina, RU
namesto Rimc Voglar Irena, ANG
0.15 Namesto 8. ure
3. AE 5. Cerinski Ester, ANG
namesto Senica Nadja Urška, FIKT
1.03 /
6. Žerjav Drago, MAT
namesto Rimc Voglar Irena, NEM
1.01 /
3. AT 1. odpade
namesto Senica Nadja Urška, PRPT
/ T
2. Lopatič Omerzu Vladka, ŠVZ
namesto Senica Nadja Urška, PRPT
4.01 /
3. Rupar Nina, POT
namesto Rimc Voglar Irena, NST
0.15 /
3. AV 4. Kukovičič Unetič Katarina, DOT
namesto Bogovič Katja, ANG
1.03 /
4. AE 2. Mlakar Elena, EKPT
namesto Rimc Voglar Irena, NST
1.01 /
4. AZ 2. Milar Blaž, ŠVZ
namesto Bogovič Katja, SKJ
4.01 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Antolič Sanja 3. 1. AE, SLO
namesto Bogovič Katja, ANG
1.25 /
Cerinski Ester 5. 3. AE, ANG
namesto Senica Nadja Urška, FIKT
1.03 /
Furlan Lidija 7. 1. AP, PPPP
namesto Senica Nadja Urška, NETT
1.15 /
8. 1. AP, PPPP
namesto Senica Nadja Urška, NETT
1.15 Ura poteka po navodilih učitelja.
Hančič Kajin Matjaž 5. 1. AV, IGOP
namesto Rimc Voglar Irena, ANG
0.02 /
Kukovičič Unetič Katarina 4. 3. AV, DOT
namesto Bogovič Katja, ANG
1.03 /
Lopatič Omerzu Vladka 2. 3. AT, ŠVZ
namesto Senica Nadja Urška, PRPT
4.01 /
Milar Blaž 2. 4. AZ, 4. AZ, ŠVZ
namesto Bogovič Katja, SKJ
4.01 /
Mlakar Elena 2. 4. AE, EKPT
namesto Rimc Voglar Irena, NST
1.01 /
Rudolf Patricija 4. 2. AP, SLO
namesto Senica Nadja Urška, FIK
1.24 /
Rupar Nina 3. 3. AT, POT
namesto Rimc Voglar Irena, NST
0.15 /
7. 2. AZ, RU
namesto Rimc Voglar Irena, ANG
0.15 Namesto 8. ure
Štefanič Karmen 6. 2. AP, PPPT
namesto Bogovič Katja, ANG
1.03 /
7. 2. AP, PPPP
namesto Bogovič Katja, ANS
1.03 Ura poteka po navodilih učitelja.
Žerjav Drago 6. 3. AE, MAT
namesto Rimc Voglar Irena, NEM
1.01 /