Ekonomska in trgovska šola Brežice

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Žerjav Drago: 1, 2, 4, 5 ura
  • Roguljič Jadranka: 1, 2, 3, 6, 7 ura
  • Kukovičič Unetič Katarina: 7, 8 ura
  • Senica Nadja Urška: 2, 3, 4, 5, 6, 7 ura
  • Peterlin Martina: 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. AE 2. odpade
namesto Roguljič Jadranka, STJ
/ B
3. odpade
namesto Roguljič Jadranka, STJ
/ B
4. Furlan Lidija, IKT
namesto Senica Nadja Urška, IKT
1.16 /
5. Furlan Lidija, IKT
namesto Senica Nadja Urška, IKT
1.16 /
1. AP 3. Bogovič Katja, ANG
namesto Senica Nadja Urška, KOP
1.28 /
6. Ambrož Boris, ZGO
namesto Roguljič Jadranka, SLO
1.28 /
7. Starc Mirica, DGT
namesto Roguljič Jadranka, SLO
1.28 /
1. AT 2. odpade
namesto Roguljič Jadranka, STJ
/ B
3. Cerinski Ester, ANG
namesto Peterlin Martina, PRB
1.24 /
3. odpade
namesto Roguljič Jadranka, STJ
/ B
1. AV 2. odpade
namesto Roguljič Jadranka, STJ
/ B
3. odpade
namesto Roguljič Jadranka, STJ
/ B
1. AZ 1. Ivšić Nadja, SNM
namesto Roguljič Jadranka, SLO
0.18 /
2. AP 1. Pozvek Vidmar Danica, NST
namesto Žerjav Drago, MAS
1.25 /
2. Ivšić Nadja, RAB
namesto Žerjav Drago, MAT
1.25 /
6. Starc Mirica, DGE
namesto Senica Nadja Urška, FIK
1.25 /
7. Peterlin Martina, BIO
namesto Senica Nadja Urška, FIK
1.25 /
2. AV 7. Kralj Buzeti Mileva, GLV
namesto Kukovičič Unetič Katarina, GEO
0.11 /
3. AV 8. Pečnik Kranjec Alenka, VZO
namesto Kukovičič Unetič Katarina, GEO
1.03 /
4. AE 2. Pirtovšek Darko, NET
namesto Senica Nadja Urška, NET
1.16 /
4. Rudolf Patricija, SLO
namesto Žerjav Drago, MAT
0.09 /
5. Lopatič Omerzu Vladka, ŠVZ
namesto Žerjav Drago, MAT
4.01 /
5. Žnidaršič Albert, ŠVZ
namesto Žerjav Drago, MAT
4.01 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Ambrož Boris 6. 1. AP, ZGO
namesto Roguljič Jadranka, SLO
1.28 /
Bogovič Katja 3. 1. AP, ANG
namesto Senica Nadja Urška, KOP
1.28 /
Cerinski Ester 3. 1. AT, ANG
namesto Peterlin Martina, PRB
1.24 /
Furlan Lidija 4. 1. AE, IKT
namesto Senica Nadja Urška, IKT
1.16 /
5. 1. AE, IKT
namesto Senica Nadja Urška, IKT
1.16 /
Ivšić Nadja 1. 1. AZ, SNM
namesto Roguljič Jadranka, SLO
0.18 /
2. 2. AP, RAB
namesto Žerjav Drago, MAT
1.25 /
Kralj Buzeti Mileva 7. 2. AV, GLV
namesto Kukovičič Unetič Katarina, GEO
0.11 /
Lopatič Omerzu Vladka 5. 4. AE, ŠVZ
namesto Žerjav Drago, MAT
4.01 /
Pečnik Kranjec Alenka 8. 3. AV, VZO
namesto Kukovičič Unetič Katarina, GEO
1.03 /
Peterlin Martina 7. 2. AP, BIO
namesto Senica Nadja Urška, FIK
1.25 /
Pirtovšek Darko 2. 4. AE, NET
namesto Senica Nadja Urška, NET
1.16 /
Pozvek Vidmar Danica 1. 2. AP, NST
namesto Žerjav Drago, MAS
1.25 /
Rudolf Patricija 4. 4. AE, SLO
namesto Žerjav Drago, MAT
0.09 /
Starc Mirica 6. 2. AP, DGE
namesto Senica Nadja Urška, FIK
1.25 /
7. 1. AP, DGT
namesto Roguljič Jadranka, SLO
1.28 /
Žnidaršič Albert 5. 4. AE, ŠVZ
namesto Žerjav Drago, MAT
4.01 /