Osnovna šola Šenčur

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lednik Ana Marija: 2 ura
  • Tomažič Olga: 1, 3, 5 ura
  • Polajnar Rok: 2, 3, 4, 6, 7 ura
  • Ogorevc Ahačič Katja: 4, 5 ura
  • Renko Milena: 2, 3, 4, 5 ura
  • Robida Maruša: 1, 3, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
5. a 5. Valant Maja, ŠPO
namesto Ogorevc Ahačič Katja, ŠPO
tv2Š /
6. b 2. Stegnar Barbara, TJA
namesto Lednik Ana Marija, SLJ
u6 B /
3. Okorn Maja, GOS
namesto Renko Milena, GOS
u1 C /
4. Okorn Maja, GOS
namesto Renko Milena, GOS
u1 C /
6. c 3. Bečić Žana, TJA
namesto Robida Maruša, SLJ
u1 B /
4. Vraber Jagodic Jerneja, ŠPO
namesto Ogorevc Ahačič Katja, ŠPO
tv1Š /
4. Petek Ana, ŠPO
namesto Polajnar Rok, ŠPO
tv2Š /
5. Lah Lucija, GOS
namesto Renko Milena, GOS
u1 C /
6. d 4. Vraber Jagodic Jerneja, ŠPO
namesto Ogorevc Ahačič Katja, ŠPO
tv1Š /
7. b 3. Stegnar Barbara, TJA
namesto Tomažič Olga, DKE
u2 C /
5. Golouh Katja, SLJ
namesto Tomažič Olga, SLJ
u11 B /
7. c 2. Tomić Lesar Petra, ŠPO
namesto Polajnar Rok, ŠPO
tv4Š /
5. Jenko Špela, MAT
namesto Robida Maruša, SLJ
u11 A /
8. a 6. odpade
namesto Polajnar Rok, IP-IŠO
/ /
8. b 6. odpade
namesto Polajnar Rok, IP-IŠO
/ /
8. d 6. odpade
namesto Polajnar Rok, IP-IŠO
/ /
7. odpade
namesto Polajnar Rok, IP-IŠO
/ /
9. a 1. Sirše Maja, SLJ
namesto Tomažič Olga, SLJ
u2 B /
9. b 1. Jagodic Andreja, SLJ
namesto Robida Maruša, SLJ
u9 B /
1. Sirše Maja, SLJ
namesto Tomažič Olga, SLJ
u2 B /
9. d 1. Jagodic Andreja, SLJ
namesto Robida Maruša, SLJ
u9 B /
2. Herlec Manca, LUM
namesto Renko Milena, BIO
u2 C /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bečić Žana 3. 6. c, TJA
namesto Robida Maruša, SLJ
u1 B /
Golouh Katja 5. 7. b, SLJ
namesto Tomažič Olga, SLJ
u11 B /
Herlec Manca 2. 9. d, LUM
namesto Renko Milena, BIO
u2 C /
Jagodic Andreja 1. 9. b, 9. d, SLJ
namesto Robida Maruša, SLJ
u9 B /
Jenko Špela 5. 7. c, MAT
namesto Robida Maruša, SLJ
u11 A /
Lah Lucija 5. 6. c, GOS
namesto Renko Milena, GOS
u1 C /
Okorn Maja 3. 6. b, GOS
namesto Renko Milena, GOS
u1 C /
4. 6. b, GOS
namesto Renko Milena, GOS
u1 C /
Petek Ana 4. 6. c, ŠPO
namesto Polajnar Rok, ŠPO
tv2Š /
Sirše Maja 1. 9. a, 9. b, SLJ
namesto Tomažič Olga, SLJ
u2 B /
Stegnar Barbara 2. 6. b, TJA
namesto Lednik Ana Marija, SLJ
u6 B /
3. 7. b, TJA
namesto Tomažič Olga, DKE
u2 C /
Tomić Lesar Petra 2. 7. c, ŠPO
namesto Polajnar Rok, ŠPO
tv4Š /
Valant Maja 5. 5. a, ŠPO
namesto Ogorevc Ahačič Katja, ŠPO
tv2Š /
Vraber Jagodic Jerneja 4. 6. c, 6. d, ŠPO
namesto Ogorevc Ahačič Katja, ŠPO
tv1Š /