Osnovna šola Notranjski odred Cerknica

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Mele Jure: 3, 6, 7 ura
  • Baraga Eva: 1, 2, 3, 4 ura
  • Kralj Nataša: 2, 4, 12:10 - 14:10 ura
  • Polovič Metka: 12:30 - 14:10, 13:25 - 14:10 ura
  • Drobnič Diana: 11:20 - 12:25, 14:15 - 16:00, 15:00 - 16:00, 14:45 - 16:00 ura
  • Volf Ponikvar Dunja: 12:10 - 14:00, 12:10 - 12:35 ura
  • Dolgan Mateja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Frank Jana: 2g, 5 ura
  • Opeka Rok: 13:20 - 14:00 ura
  • Lužar Lucija: 12:10 - 12:30 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. a 5. Dobravec Urška, N1Aa
namesto Frank Jana, N1Aa
110 /
1. m 1. Turšič Marjeta, SLJ
namesto Baraga Eva, SLJ
M002 /
2. Truden Katarina, ŠPO
namesto Baraga Eva, ŠPO
M002 /
3. Turšič Marjeta, MAT
namesto Baraga Eva, MAT
M002 /
4. Turšič Marjeta, SPO
namesto Baraga Eva, SPO
M002 /
3. a 4. Kunst Cindrič Zlatka, GUM
namesto Kralj Nataša, GUM
207 /
3. b 2. Opeka Teja, ŠPO
namesto Kralj Nataša, ŠPO
ŠD1 /
5. g 2g. Lunka Vida, TJA
namesto Frank Jana, TJA
G27 /
7. d 5. Košmrlj Mateja, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
8. a 2. Gorjup Boštjan, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
8. b 4. Marc Martina, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
8. c 4. Marc Martina, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
9. a 1. Ponikvar Nuša, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
3. Turk Ana, FIZ
namesto Mele Jure, FIZ
028 /
6. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
7. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
9. b 6. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
7. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
9. c 3. Menard Laura, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
6. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
7. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
9. d 3. Menard Laura, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
6. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
7. Zabukovec Žnidaršič Jerneja, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Babič Vesna 12:10 - 12:30 PBG4,
namesto Lužar Lucija,
/ /
Belovec Tanja 13:20 - 14:00 PB7,
namesto Volf Ponikvar Dunja,
/ /
Dobravec Urška 5. 1. a, N1Aa
namesto Frank Jana, N1Aa
110 /
Gorjup Boštjan 2. 8. a, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
Kebe Knavs Anja 12:10 - 13:20 PB5,
namesto Kralj Nataša,
/ /
Košmrlj Mateja 5. 7. d, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
Kunst Cindrič Zlatka 4. 3. a, GUM
namesto Kralj Nataša, GUM
207 /
Lunka Vida 2g. 5. g, TJA
namesto Frank Jana, TJA
G27 /
Maksić Desi 13:20 - 14:00 PBB4,
namesto Opeka Rok,
/ /
Marc Martina 4. 8. c, 8. b, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
Mazi Eva 11:20 - 12:25 PBG1,
namesto Drobnič Diana,
/ /
Mele Mojca 12:30 - 14:10 PBG3,
namesto Polovič Metka,
/ /
13:25 - 14:10 PBG4,
namesto Polovič Metka,
/ /
Menard Laura 3. 9. d, 9. c, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
Opeka Teja 2. 3. b, ŠPO
namesto Kralj Nataša, ŠPO
ŠD1 /
Ponikvar Nuša 1. 9. a, ŠPO
namesto Dolgan Mateja, ŠPO
ŠD1 /
Sterle Rok 13:20 - 14:10 PB5,
namesto Kralj Nataša,
/ /
Škrbec Maja 12:10 - 12:35 PB9,
namesto Volf Ponikvar Dunja,
/ /
12:10 - 13:00 PB7,
namesto Volf Ponikvar Dunja,
/ /
13:00 - 13:20 PB7,
namesto Volf Ponikvar Dunja,
/ /
Šparemblek Sabina 14:15 - 16:00 PBG1,
namesto Drobnič Diana,
/ /
14:45 - 16:00 PBG3,
namesto Drobnič Diana,
/ /
15:00 - 16:00 PBG2,
namesto Drobnič Diana,
/ /
Truden Katarina 2. 1. m, ŠPO
namesto Baraga Eva, ŠPO
M002 /
Turk Ana 3. 9. a, FIZ
namesto Mele Jure, FIZ
028 /
Turšič Marjeta 1. 1. m, SLJ
namesto Baraga Eva, SLJ
M002 /
3. 1. m, MAT
namesto Baraga Eva, MAT
M002 /
4. 1. m, SPO
namesto Baraga Eva, SPO
M002 /
Zabukovec Žnidaršič Jerneja 6. 9. a, 9. d, 9. c, 9. b, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /
7. 9. a, 9. d, 9. c, 9. b, OGK
namesto Mele Jure, OGK
002 /