Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lukan Darja: 3, 4, 6, 7 ura
  • Žagar Gregor: 4, 5 ura
  • Kolarič Estera: 3, 5, 6, 7, 8, 9 ura
  • Peševska Slavica: 1, 2, 3, 4, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 6. Zaletel Jan, PŠ
namesto Lukan Darja, SOG
9 /
1.D 3. Napokoj Matjaž, GEO
namesto Peševska Slavica, UME
203 /
4. Ternovec Matjaž, ZGO
namesto Peševska Slavica, UME
204 Namesto 7.šolsko uro.
1.E 6. odpade
namesto Peševska Slavica, UME
/ /
7. odpade
namesto Peševska Slavica, UME
/ /
2.A 5. Leban Trojar Zoran, EKP
namesto Kolarič Estera, PPO
201 /
6. Dobrič Eva, SLO
namesto Kolarič Estera, SOG
201 /
2.B 3. Vuković Srđan, RU
namesto Kolarič Estera, RU
202 /
2.C 1. odpade
namesto Peševska Slavica, UME
/ /
2. odpade
namesto Peševska Slavica, UME
/ /
3.A 7. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
8. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
9. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
3.B 7. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
8. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
9. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
3.C 7. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
8. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
9. odpade
namesto Kolarič Estera, BPO
/ /
3.D 4. Glavič Andreja, SIP
namesto Žagar Gregor, FIZ
6 /
5. Kirpa Maria, ANJ
namesto Žagar Gregor, FIZ
6 Namesto 7. šolske ure.
4.A 3. Marčič Renata, PSI
namesto Lukan Darja, SOG
105 Namesto 1. šolske ure.
4. Valič Katarina, SLO
namesto Lukan Darja, SOG
105 /
4.C 7. odpade
namesto Lukan Darja, EKP
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Dobrič Eva 6. 2.A, SLO
namesto Kolarič Estera, SOG
201 /
Glavič Andreja 4. 3.D, SIP
namesto Žagar Gregor, FIZ
6 /
Kirpa Maria 5. 3.D, ANJ
namesto Žagar Gregor, FIZ
6 Namesto 7. šolske ure.
Leban Trojar Zoran 5. 2.A, EKP
namesto Kolarič Estera, PPO
201 /
Marčič Renata 3. 4.A, PSI
namesto Lukan Darja, SOG
105 Namesto 1. šolske ure.
Napokoj Matjaž 3. 1.D, GEO
namesto Peševska Slavica, UME
203 /
Ternovec Matjaž 4. 1.D, ZGO
namesto Peševska Slavica, UME
204 Namesto 7.šolsko uro.
Valič Katarina 4. 4.A, SLO
namesto Lukan Darja, SOG
105 /
Vuković Srđan 3. 2.B, RU
namesto Kolarič Estera, RU
202 /
Zaletel Jan 6. 1.A, PŠ
namesto Lukan Darja, SOG
9 /