Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Magister Stanka: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 ura
  • Furlan Milena: 5, 6, 8, 9, 10 ura
  • Babič Lidija: 1, 2, 3, 4 ura
  • Godec Ana: 3, 4, 5, 6, 7, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.B 8. odpade
namesto Furlan Milena, RU
/ /
2.C 6. Lajovec Klemenčič Katja, PKO (zaposlitev)
namesto Godec Ana, POP
RA3 /
7. Lajovec Klemenčič Katja, PKO (zaposlitev)
namesto Godec Ana, POP
RA3 /
8. Ločniškar Valentina, MAT
namesto Godec Ana, EKP
105 /
9. odpade
namesto Furlan Milena, ŠVZ
/ /
10. odpade
namesto Furlan Milena, ŠVZ
/ /
2.D 3. Metul Petra, KEM
namesto Babič Lidija, FIZ
6 /
4. Glavič Andreja, EIT
namesto Babič Lidija, FIZ
6 /
3.B 3. Dolenšek Marko, MAT
namesto Godec Ana, FPO
2 /
3.D 1. odpade
namesto Babič Lidija, FIZ
/ /
2. odpade
namesto Babič Lidija, FIZ
/ /
5. Rakef Gregor, SMT
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
6. Rakef Gregor, SMT (zaposlitev)
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
3.E 5. Rakef Gregor, SMT
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
6. Rakef Gregor, SMT (zaposlitev)
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
7. Rakef Gregor, SMT (zaposlitev)
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
8. Rakef Gregor, SMT (zaposlitev)
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
4.A 4. Orešnik Daša, ANJ1
namesto Godec Ana, FPO
2 /
5. Zaletel Jan, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Furlan Milena, ŠVZ
TV1 /
6. Primožič Petra, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Furlan Milena, ŠVZ
TV1 /
4.B 5. Zaletel Jan, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Furlan Milena, ŠVZ
TV1 /
6. Primožič Petra, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Furlan Milena, ŠVZ
TV1 /
4.C 5. Deržič Majda, SLO
namesto Godec Ana, FPO
302 /
4.D 1. odpade
namesto Magister Stanka, PLT
/ /
2. odpade
namesto Magister Stanka, PLT
/ /
3. odpade
namesto Magister Stanka, PLT
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Deržič Majda 5. 4.C, SLO
namesto Godec Ana, FPO
302 /
Dolenšek Marko 3. 3.B, MAT
namesto Godec Ana, FPO
2 /
Glavič Andreja 4. 2.D, EIT
namesto Babič Lidija, FIZ
6 /
Lajovec Klemenčič Katja 6. 2.C, PKO (zaposlitev)
namesto Godec Ana, POP
RA3 /
7. 2.C, PKO (zaposlitev)
namesto Godec Ana, POP
RA3 /
Ločniškar Valentina 8. 2.C, MAT
namesto Godec Ana, EKP
105 /
Metul Petra 3. 2.D, KEM
namesto Babič Lidija, FIZ
6 /
Orešnik Daša 4. 4.A, ANJ1
namesto Godec Ana, FPO
2 /
Primožič Petra 6. 4.A, 4.B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Furlan Milena, ŠVZ
TV1 /
Rakef Gregor 5. 3.E, 3.D, SMT
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
6. 3.D, 3.E, SMT (zaposlitev)
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
7. 3.E, SMT (zaposlitev)
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
8. 3.E, SMT (zaposlitev)
namesto Magister Stanka, PLT
14 /
Zaletel Jan 5. 4.A, 4.B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Furlan Milena, ŠVZ
TV1 /