Osnovna šola Ivana Groharja Škofja Loka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Čadež Manca: 0, 1, 2 ura
  • Rebič Anže: 11:50 - 13:30 ura
  • Tolar Jerneja: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Poljanšek Kristina: 3, 4, 5 ura
  • Habjan Maja: 5LE ura
  • Urh Ana: 4, 6, 7 ura
  • Frakelj Kešnar Irena: 1BK, 2BK ura
  • Veber Tanja: 0, 1, 2, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.PŠLE 5LE. Pintar Zinka, LUM
namesto Habjan Maja, LUM
LE_H /
2. A 0. Pintar Polona, DDP_2A
namesto Veber Tanja, DDP_2A
112 /
1. Pintar Polona, MAT
namesto Veber Tanja, MAT
112 /
2. Pintar Polona, SLJ
namesto Veber Tanja, SLJ
112 /
3. Pintar Polona, ŠPO
namesto Veber Tanja, ŠPO
232 /
4. Pintar Polona, SPO
namesto Veber Tanja, SPO
112 /
2.PŠLE 5LE. Pintar Zinka, LUM
namesto Habjan Maja, LUM
LE_H /
3.PŠLE 5LE. Pintar Zinka, LUM
namesto Habjan Maja, LUM
LE_H /
4. B 0. Bračko Janja, GUM
namesto Tolar Jerneja, GUM
202 /
1. Kos Jana, LUM
namesto Tolar Jerneja, LUM
202 /
2. Kos Jana, LUM
namesto Tolar Jerneja, LUM
202 /
3. Kos Jana, MAT
namesto Tolar Jerneja, MAT
202 /
4. Kos Jana, DRU
namesto Tolar Jerneja, DRU
202 /
4.PŠBK 1BK. Uršič Andreja, MAT
namesto Frakelj Kešnar Irena, MAT
BK_K /
2BK. Uršič Andreja, NIT
namesto Frakelj Kešnar Irena, NIT
BK_K /
5.PŠBK 1BK. Uršič Andreja, MAT
namesto Frakelj Kešnar Irena, MAT
BK_K /
2BK. Uršič Andreja, NIT
namesto Frakelj Kešnar Irena, NIT
BK_K /
6. B 5. Marković Gordana, TJA
namesto Poljanšek Kristina, TJA
211 /
8. B 3. Marković Gordana, TJA
namesto Poljanšek Kristina, TJA
211 /
9.A 1. Beguš Janez, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
2. Jeraj Majda, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
4. Pintar Gorazd, BIO
namesto Urh Ana, BIO
221 /
6. odpade
namesto Urh Ana, IP-NPH
/ /
7. odpade
namesto Urh Ana, IP-NPH
/ /
9.B 0. Kordiš Jože, RU
namesto Čadež Manca, RU
130 /
1. Beguš Janez, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
2. Jeraj Majda, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
4. Marković Gordana, TJA
namesto Poljanšek Kristina, TJA
211 /
6. odpade
namesto Urh Ana, IP-NPH
/ /
7. odpade
namesto Urh Ana, IP-NPH
/ /
9.C 1. Beguš Janez, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
2. Jeraj Majda, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
4. Marković Gordana, TJA
namesto Poljanšek Kristina, TJA
211 /
6. odpade
namesto Urh Ana, IP-NPH
/ /
7. odpade
namesto Urh Ana, IP-NPH
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Beguš Janez 1. 9.B, 9.A, 9.C, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
Bračko Janja 0. 4. B, GUM
namesto Tolar Jerneja, GUM
202 /
Eržen Jerneja 11:50 - 13:30 OPB4,
namesto Rebič Anže,
/ /
Jeraj Majda 2. 9.B, 9.A, 9.C, MAT
namesto Čadež Manca, MAT
130 /
Kordiš Jože 0. 9.B, RU
namesto Čadež Manca, RU
130 /
Kos Jana 1. 4. B, LUM
namesto Tolar Jerneja, LUM
202 /
2. 4. B, LUM
namesto Tolar Jerneja, LUM
202 /
3. 4. B, MAT
namesto Tolar Jerneja, MAT
202 /
4. 4. B, DRU
namesto Tolar Jerneja, DRU
202 /
Marković Gordana 3. 8. B, TJA
namesto Poljanšek Kristina, TJA
211 /
4. 9.B, 9.C, TJA
namesto Poljanšek Kristina, TJA
211 /
5. 6. B, TJA
namesto Poljanšek Kristina, TJA
211 /
Pintar Gorazd 4. 9.A, BIO
namesto Urh Ana, BIO
221 /
Pintar Polona 0. 2. A, DDP_2A
namesto Veber Tanja, DDP_2A
112 /
1. 2. A, MAT
namesto Veber Tanja, MAT
112 /
2. 2. A, SLJ
namesto Veber Tanja, SLJ
112 /
3. 2. A, ŠPO
namesto Veber Tanja, ŠPO
232 /
4. 2. A, SPO
namesto Veber Tanja, SPO
112 /
Pintar Zinka 5LE. 2.PŠLE, LUM
namesto Habjan Maja, LUM
1.PŠLE, LUM
namesto Habjan Maja, LUM
3.PŠLE, LUM
namesto Habjan Maja, LUM
LE_H

LE_H

LE_H
/

/

/
Uršič Andreja 1BK. 5.PŠBK, MAT
namesto Frakelj Kešnar Irena, MAT
4.PŠBK, MAT
namesto Frakelj Kešnar Irena, MAT
BK_K

BK_K
/

/
2BK. 5.PŠBK, NIT
namesto Frakelj Kešnar Irena, NIT
4.PŠBK, NIT
namesto Frakelj Kešnar Irena, NIT
BK_K

BK_K
/

/