Osnovna šola Ivana Groharja Škofja Loka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Frakelj Kešnar Irena: 12:40 - 15:10 ura
  • Jeraj Majda: 0, 3, 4, 5 ura
  • Jeram Tatjana: 07:00 - 08:00, 1, 2, 4, 5 ura
  • Šifrer Andreja: 1, 2, 3, 4 ura
  • Ržen Jana: 2, 3 ura
  • Leben Sabina: 2, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 1. Žagar Valentina, ŠPO
namesto Šifrer Andreja, ŠPO
245 /
2. Žagar Valentina, MAT
namesto Šifrer Andreja, MAT
g13 /
3. Žagar Valentina, SLJ
namesto Šifrer Andreja, SLJ
g13 /
4. Žagar Valentina, SPO
namesto Šifrer Andreja, SPO
g13 /
2.C 1. Himidi Vlasta, MAT
namesto Jeram Tatjana, MAT
133 /
2. Himidi Vlasta, SLJ
namesto Jeram Tatjana, SLJ
133 /
4. Himidi Vlasta, SLJ
namesto Jeram Tatjana, LUM
133 /
5. Himidi Vlasta, LUM
namesto Jeram Tatjana, LUM
133 /
6. A 2. Kos Jana, SLJ
namesto Leben Sabina, SLJ
216 /
6. B 6. Kos Jana, SLJ
namesto Leben Sabina, SLJ
120 /
6. C 5. Pegam Katarina, SLJ (zaposlitev)
namesto Leben Sabina, SLJ
120 /
7. C 2. Stanonik Alenka, NAR
namesto Ržen Jana, NAR
221 /
8. A 0. odpade
namesto Jeraj Majda, DDP_FIZ
/ /
5. Ignatov Žlebnik Tatjana, TJA
namesto Jeraj Majda, FIZ
214 /
9. A 3. Stanonik Alenka, BIO
namesto Ržen Jana, BIO
221 /
4. Trdina Barbara, MAT (zaposlitev)
namesto Jeraj Majda, MAT
125 /
9. B 4. Trdina Barbara, MAT (zaposlitev)
namesto Jeraj Majda, MAT
125 /
9. C 3. Pintar Gorazd, FIZ (zaposlitev)
namesto Jeraj Majda, FIZ
125 /
4. Trdina Barbara, MAT (zaposlitev)
namesto Jeraj Majda, MAT
125 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Himidi Vlasta 1. 2.C, MAT
namesto Jeram Tatjana, MAT
133 /
2. 2.C, SLJ
namesto Jeram Tatjana, SLJ
133 /
4. 2.C, SLJ
namesto Jeram Tatjana, LUM
133 /
5. 2.C, LUM
namesto Jeram Tatjana, LUM
133 /
Ignatov Žlebnik Tatjana 5. 8. A, 8. A, 8. A, TJA
namesto Jeraj Majda, FIZ
214 /
Kos Jana 2. 6. A, SLJ
namesto Leben Sabina, SLJ
216 /
6. 6. B, SLJ
namesto Leben Sabina, SLJ
120 /
Pegam Katarina 5. 6. C, SLJ (zaposlitev)
namesto Leben Sabina, SLJ
120 /
Pintar Gorazd 3. 9. C, FIZ (zaposlitev)
namesto Jeraj Majda, FIZ
125 /
Stanonik Alenka 2. 7. C, NAR
namesto Ržen Jana, NAR
221 /
3. 9. A, BIO
namesto Ržen Jana, BIO
221 /
Trdina Barbara 4. 9. C, 9. B, 9. A, MAT (zaposlitev)
namesto Jeraj Majda, MAT
125 /
Ziherl Urška 12:40 - 15:10 OPB5,
namesto Frakelj Kešnar Irena,
/ /
Žagar Valentina 7:00 - 8:00 JV2,
namesto Jeram Tatjana,
/ /
1. 1. A, ŠPO
namesto Šifrer Andreja, ŠPO
245 /
2. 1. A, MAT
namesto Šifrer Andreja, MAT
g13 /
3. 1. A, SLJ
namesto Šifrer Andreja, SLJ
g13 /
4. 1. A, SPO
namesto Šifrer Andreja, SPO
g13 /