II. gimnazija Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kravanja Darja: 1, 2, 3 ura
  • Holnthaner Zorec Katja: 7 ura
  • Orešković Nina: 1, 2, 3, 5 ura
  • Mikluš Andreja: 1, 2, 3 ura
  • Kuzman Renato: 3, 5, 6, 7, 8 ura
  • Vervega Vesna: 2, 3, 5, 6 ura
  • Hojnik Vesna: 1, 2, 3 ura
  • Meglič Drago: 5, 6, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.C 5. Lepoša Tjaša, RU
namesto Vervega Vesna, GEO
P-D-2 /
1.E 6. Črnčec Natalija, LUM
namesto Vervega Vesna, GEO
P-D-2 /
1.F 1. odpade
namesto Orešković Nina, ANG
/ /
3. Lepoša Tjaša, RU
namesto Kravanja Darja, KEM
P-D-7 /
1.Š 3. Pešec Mirko, INF
namesto Kuzman Renato, ZGO
P-L-3 namesto 1. uro
6. odpade
namesto Meglič Drago, SLO
/ /
7. odpade
namesto Kuzman Renato, GEO
/ /
2.D 2. Beranič Senegačnik Gorazd, RU (zaposlitev)
namesto Vervega Vesna, GEO
P-D-2 /
2.Š 5. Črček Matjaž, FIZ
namesto Kuzman Renato, ZGO
P-D-4 /
6. Rihtar Helena, BIO
namesto Kuzman Renato, GEO
1-L-2 /
3.A 3. odpade
namesto Vervega Vesna, GEO
/ /
7. odpade
namesto Holnthaner Zorec Katja, BIO-I
/ /
3.B 2. Mithans Tamara, NEM
namesto Orešković Nina, NEM
2-D-2 test
7. odpade
namesto Holnthaner Zorec Katja, BIO-I
/ /
3.C 7. odpade
namesto Holnthaner Zorec Katja, BIO-I
/ /
3.D 7. odpade
namesto Holnthaner Zorec Katja, BIO-I
/ /
3.E 3. Lešnik Štrafela Nataša, NEM
namesto Orešković Nina, NEM
2-D-1 test
7. odpade
namesto Holnthaner Zorec Katja, BIO-I
/ /
3.F 3. Lešnik Štrafela Nataša, NEM
namesto Orešković Nina, NEM
2-D-1 test
5. Bobičić Jasnica, ANG
namesto Meglič Drago, SLO
2-L-2 /
7. odpade
namesto Holnthaner Zorec Katja, BIO-I
/ /
3.Š 7. odpade
namesto Holnthaner Zorec Katja, BIO-I
/ /
4.A 1. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
2. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
5. Orešković Nina, ANG (zaposlitev)
namesto Orešković Nina, ANG
2-L-4 /
8. odpade
namesto Meglič Drago, SLO
/ /
4.B 1. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
1. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
2. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
2. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
4.C 1. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
1. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
2. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
2. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
4.D 1. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
1. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
2. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
2. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
4.E 1. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
1. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
2. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
2. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
3. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANG
/ /
4.F 1. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
1. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
2. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
2. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
4.Š 1. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
1. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
2. odpade
namesto Mikluš Andreja, ANGV
/ /
2. odpade
namesto Kravanja Darja, KEM
/ /
8. odpade
namesto Kuzman Renato, ZGO
/ /
MM2 1. odpade
namesto Hojnik Vesna, BIO
/ /
2. odpade
namesto Hojnik Vesna, BIO
/ /
3. odpade
namesto Hojnik Vesna, BIO-V
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Beranič Senegačnik Gorazd 2. 2.D, RU (zaposlitev)
namesto Vervega Vesna, GEO
P-D-2 /
Bobičić Jasnica 5. 3.F, ANG
namesto Meglič Drago, SLO
2-L-2 /
Črček Matjaž 5. 2.Š, FIZ
namesto Kuzman Renato, ZGO
P-D-4 /
Črnčec Natalija 6. 1.E, LUM
namesto Vervega Vesna, GEO
P-D-2 /
Lepoša Tjaša 3. 1.F, RU
namesto Kravanja Darja, KEM
P-D-7 /
5. 1.C, RU
namesto Vervega Vesna, GEO
P-D-2 /
Lešnik Štrafela Nataša 3. 3.F, 3.E, NEM
namesto Orešković Nina, NEM
2-D-1 test
Mithans Tamara 2. 3.B, NEM
namesto Orešković Nina, NEM
2-D-2 test
Orešković Nina 5. 4.A, ANG (zaposlitev)
namesto Orešković Nina, ANG
2-L-4 /
Pešec Mirko 3. 1.Š, 1.Š, INF
namesto Kuzman Renato, ZGO
P-L-3 namesto 1. uro
Rihtar Helena 6. 2.Š, BIO
namesto Kuzman Renato, GEO
1-L-2 /