II. gimnazija Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Svetel Boris: 7, 8 ura
  • Preglau Borko Nataša: 1, 2, 3 ura
  • Fošnarič Mateja: 1, 2, 3 ura
  • Babič Viljem: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Mithans Tamara: 1, 2, 3, 5 ura
  • Kuzman Renato: 3, 5, 6, 7, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 6. Holnthaner Zorec Katja, BIO
namesto Babič Viljem, GLA
2-D-4 /
1.B 1. odpade
namesto Babič Viljem, GLA
/ /
2. odpade
namesto Babič Viljem, GLA
/ /
1.D 3. Kiker Polona, RU
namesto Babič Viljem, GLA
2-D-4 /
1.E 5. Prapotnik Zalar Alenka, BIO
namesto Babič Viljem, GLA
2-D-4 /
1.Š 3. Krempl Slana Klavdija, ANG
namesto Kuzman Renato, GEO
1-L-2 namesto 7. uro
5. odpade
namesto Kuzman Renato, ZGO
/ /
2.B 2. Grbec Kristina, MAT
namesto Preglau Borko Nataša, SLO
2-L-1 namesto 1. uro
2.C 1. odpade
namesto Fošnarič Mateja, MAT
/ /
2. odpade
namesto Fošnarič Mateja, MAT
/ /
3. Črček Matjaž, FIZ
namesto Preglau Borko Nataša, SLO
1-D-4 namesto 8. uro
2.Š 7. Beranič Senegačnik Gorazd, SLO
namesto Kuzman Renato, ZGO
P-L-2 namesto 1. uro
3.C 1. odpade
namesto Preglau Borko Nataša, SLO
/ /
3.F 3. odpade
namesto Fošnarič Mateja, MAT
/ /
3.Š 6. Mustač Anita, KEM
namesto Kuzman Renato, GEO
P-D-1 /
4.A 1. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
2. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
4.B 1. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
2. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
5. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO
/ /
4.C 1. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
2. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
4.D 1. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
2. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
3. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO
/ /
4.E 1. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
2. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
4.F 1. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
2. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
4.Š 1. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
2. odpade
namesto Mithans Tamara, ZGO-I
/ /
8. odpade
namesto Kuzman Renato, ZGO
/ /
MM1 7. odpade
namesto Svetel Boris, SLO
/ /
8. odpade
namesto Svetel Boris, SLO
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Beranič Senegačnik Gorazd 7. 2.Š, SLO
namesto Kuzman Renato, ZGO
P-L-2 namesto 1. uro
Črček Matjaž 3. 2.C, FIZ
namesto Preglau Borko Nataša, SLO
1-D-4 namesto 8. uro
Grbec Kristina 2. 2.B, MAT
namesto Preglau Borko Nataša, SLO
2-L-1 namesto 1. uro
Holnthaner Zorec Katja 6. 1.A, BIO
namesto Babič Viljem, GLA
2-D-4 /
Kiker Polona 3. 1.D, RU
namesto Babič Viljem, GLA
2-D-4 /
Krempl Slana Klavdija 3. 1.Š, ANG
namesto Kuzman Renato, GEO
1-L-2 namesto 7. uro
Mustač Anita 6. 3.Š, KEM
namesto Kuzman Renato, GEO
P-D-1 /
Prapotnik Zalar Alenka 5. 1.E, BIO
namesto Babič Viljem, GLA
2-D-4 /