Šolski center Kranj - Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Hladnik Nina: 2, 3, 4 ura
  • Šmid Bojan: 1, 2, 6, 7 ura
  • Čimžar Marinka: 1, 4 ura
  • Potočnik Marjeta: 4, 6, 7 ura
  • Jazbec Ljubomira: 6, 7 ura
  • Zec Sandra: 3, 5, 6, 7, 8 ura
  • Kolar Živa: 3, 4 ura
  • Barat Doris: 1, 2 ura
  • Hegler Metka: 5 ura
  • Jemec Jana: 3, 4 ura
  • Tomac Stanojev Polonca: 5, 6 ura
  • Podbevšek Sajevic Tatjana: 7 ura
  • Košnik Darja: 3, 4, 5 ura
  • Jensterle Alenka: 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 3. Lukan Darja, SG
namesto Košnik Darja, MAT
39 /
1. AA 6. Zazvonil Luka, IKTS
namesto Potočnik Marjeta, NAR
42 /
7. Čeru Maja, AP (zaposlitev)
namesto Potočnik Marjeta, NAR
42 /
1. AT 4. Jurgele Ana, PB (zaposlitev)
namesto Potočnik Marjeta, PB-PP
24 /
1. B 5. Fuchs Darja, NE2
namesto Zec Sandra, KEM
41 /
6. Kranjc Poredoš Bea, ZGO
namesto Zec Sandra, KEM
41 /
1. ETPTI 7. Jošt Gabrijela, MK (zaposlitev)
namesto Podbevšek Sajevic Tatjana, GEO
27 /
1. FA 3. Vidmar Irena, MAT
namesto Zec Sandra, FRI
45 /
1. FB 2. Kranjc Poredoš Bea, EST
namesto Barat Doris, NAR
45 /
3. Zazvonil Luka, INFS-PP (zaposlitev)
namesto Jemec Jana, INFS-PP
03RA /
4. Zazvonil Luka, INFS-PP (zaposlitev)
namesto Jemec Jana, INFS-PP
03RA /
7. Brumen Damjan, DRU (zaposlitev)
namesto Zec Sandra, FRI
45 /
8. Brumen Damjan, DRU (zaposlitev)
namesto Zec Sandra, FRI
45 /
1. GG 1. Perko Vida, GEL (zaposlitev)
namesto Barat Doris, DIN
31 /
1. GT 1. odpade
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
/ Odsotnost športnih pedagogov.
2. odpade
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
/ Odsotnost športnih pedagogov.
3. Primožič Joža, SLO
namesto Kolar Živa, SLO
12 /
4. Božič Ogrin Tatjana, SVB
namesto Kolar Živa, SLO
12 /
1. GTPTI 7. Kavčič Boštjan, GIO (zaposlitev)
namesto Podbevšek Sajevic Tatjana, GEO
27 /
2. ETPTI 4. Jekovec Tatsiana, AN1 (zaposlitev)
namesto Jensterle Alenka, DGEP
15 /
2. GA 4. Kavčič Boštjan, SRI
namesto Košnik Darja, MAT
25+ /
6. Perko Vida, OGT (zaposlitev)
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14 /
7. Perko Vida, OGT
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14 /
2. GB 4. Kavčič Boštjan, SRI
namesto Košnik Darja, MAT
25+ /
6. Perko Vida, OGT (zaposlitev)
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14 /
7. Perko Vida, OGT
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14 /
2. GD 4. Kavčič Boštjan, SRI
namesto Košnik Darja, MAT
25+ /
6. Perko Vida, OGT (zaposlitev)
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14 /
7. Perko Vida, OGT
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14 /
2. GT 1. odpade
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
/ Odsotnost športnih pedagogov.
2. odpade
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
/ Odsotnost športnih pedagogov.
5. Zazvonil Luka, INFS-PP
namesto Hegler Metka, MAT
13 /
4. A 1. Čimžar Marinka, FK (zaposlitev)
namesto Čimžar Marinka, FK
26 /
2. Fuchs Darja, NE2
namesto Hladnik Nina, PPR-PP
K2RA /
3. Fuchs Darja, NE2 (zaposlitev)
namesto Hladnik Nina, PPR-PP
K2RA /
4. Hren Lidija, AN1 (zaposlitev)
namesto Hladnik Nina, PPR-PP
K2RA /
5. Hren Lidija, AN1
namesto Košnik Darja, MAT
26 /
7. Černilec Janez, PP-PP
namesto Jazbec Ljubomira, EP
26 /
4. B 4. Čimžar Marinka, FK
namesto Čimžar Marinka, FK-PP
34 /
5. Tomac Stanojev Polonca, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
34 /
6. Tomac Stanojev Polonca, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
34 /
4. GT 5. Tomac Stanojev Polonca, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
34 /
6. Tomac Stanojev Polonca, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
34 /
APT 6. Černilec Janez, PPPR-PD
namesto Jazbec Ljubomira, EK
23 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Božič Ogrin Tatjana 4. 1. GT, SVB
namesto Kolar Živa, SLO
12 /
Brumen Damjan 7. 1. FB, DRU (zaposlitev)
namesto Zec Sandra, FRI
45 /
8. 1. FB, DRU (zaposlitev)
namesto Zec Sandra, FRI
45 /
Černilec Janez 6. APT, PPPR-PD
namesto Jazbec Ljubomira, EK
23 /
7. 4. A, PP-PP
namesto Jazbec Ljubomira, EP
26 /
Čeru Maja 7. 1. AA, AP (zaposlitev)
namesto Potočnik Marjeta, NAR
42 /
Čimžar Marinka 1. 4. A, FK (zaposlitev)
namesto Čimžar Marinka, FK
26 /
4. 4. B, FK
namesto Čimžar Marinka, FK-PP
34 /
Fuchs Darja 2. 4. A, NE2
namesto Hladnik Nina, PPR-PP
K2RA /
3. 4. A, NE2 (zaposlitev)
namesto Hladnik Nina, PPR-PP
K2RA /
5. 1. B, NE2
namesto Zec Sandra, KEM
41 /
Hren Lidija 4. 4. A, AN1 (zaposlitev)
namesto Hladnik Nina, PPR-PP
K2RA /
5. 4. A, AN1
namesto Košnik Darja, MAT
26 /
Jekovec Tatsiana 4. 2. ETPTI, AN1 (zaposlitev)
namesto Jensterle Alenka, DGEP
15 /
Jošt Gabrijela 7. 1. ETPTI, MK (zaposlitev)
namesto Podbevšek Sajevic Tatjana, GEO
27 /
Jurgele Ana 4. 1. AT, PB (zaposlitev)
namesto Potočnik Marjeta, PB-PP
24 /
Kavčič Boštjan 4. 2. GA, SRI
namesto Košnik Darja, MAT
2. GD, SRI
namesto Košnik Darja, MAT
2. GB, SRI
namesto Košnik Darja, MAT
25+

25+

25+
/

/

/
7. 1. GTPTI, GIO (zaposlitev)
namesto Podbevšek Sajevic Tatjana, GEO
27 /
Kranjc Poredoš Bea 2. 1. FB, EST
namesto Barat Doris, NAR
45 /
6. 1. B, ZGO
namesto Zec Sandra, KEM
41 /
Lukan Darja 3. 1. A, SG
namesto Košnik Darja, MAT
39 /
Perko Vida 1. 1. GG, GEL (zaposlitev)
namesto Barat Doris, DIN
31 /
6. 2. GA, OGT (zaposlitev)
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
2. GD, OGT (zaposlitev)
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
2. GB, OGT (zaposlitev)
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14

14

14
/

/

/
7. 2. GA, OGT
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
2. GD, OGT
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
2. GB, OGT
namesto Šmid Bojan, ŠVZ
14

14

14
/

/

/
Primožič Joža 3. 1. GT, SLO
namesto Kolar Živa, SLO
12 /
Tomac Stanojev Polonca 5. 4. B, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
4. GT, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
34

34
/

/
6. 4. B, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
4. GT, SLO (zaposlitev)
namesto Tomac Stanojev Polonca, SLO
34

34
/

/
Vidmar Irena 3. 1. FA, MAT
namesto Zec Sandra, FRI
45 /
Zazvonil Luka 3. 1. FB, INFS-PP (zaposlitev)
namesto Jemec Jana, INFS-PP
03RA /
4. 1. FB, INFS-PP (zaposlitev)
namesto Jemec Jana, INFS-PP
03RA /
5. 2. GT, INFS-PP
namesto Hegler Metka, MAT
13 /
6. 1. AA, IKTS
namesto Potočnik Marjeta, NAR
42 /