Osnovna šola Lava Celje

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Lupše Vesna: 2, 3, 4 ura
  • Poznič Bojan: 1, 2, 5, 6, 7, 8 ura
  • Ozebek Nevenka: 6 ura
  • Ocvirk-Karner Vanja: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Otto Sanja: 11:45 - 15:05 ura
  • Anderlič Nataša: 1, 2.a, 3.a, 5 ura
  • Gaberšek Brigita: 12:35 - 15:05 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2.A 6. odpade
namesto Ozebek Nevenka, DOP2a
/ /
2.B 6. odpade
namesto Ozebek Nevenka, DOP2b
/ /
2.C 6. odpade
namesto Ozebek Nevenka, DOP2c
/ /
4.B 1. Plahuta Sara, SLJ
namesto Anderlič Nataša, SLJ
4B /
2.a. Plahuta Sara, SLJ
namesto Anderlič Nataša, SLJ
4B /
3.a. Plahuta Sara, MAT
namesto Anderlič Nataša, MAT
4B /
5. Plahuta Sara, ŠPO
namesto Anderlič Nataša, ŠPO
TV2 /
6.A 2. Kodre Urh, NAR
namesto Poznič Bojan, NAR
BI /
6.B 2. Jovan Jerneja, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
7.A 5. Kopriva Marko, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
7.B 7. odpade
namesto Poznič Bojan, IP-ONA
/ /
8.A 0. odpade
namesto Ocvirk-Karner Vanja, DODMAT8a
/ /
1. Stermecki Tanja, BIO
namesto Poznič Bojan, BIO
BI /
4. Videnšek Aleš, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
6. odpade
namesto Poznič Bojan, SS
/ /
8. odpade
namesto Poznič Bojan, DODKEM8a
/ /
8.B 0. odpade
namesto Ocvirk-Karner Vanja, DODMAT8b
/ /
4. Videnšek Aleš, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
8. odpade
namesto Poznič Bojan, DODKEM8b
/ /
9.A 0. odpade
namesto Ocvirk-Karner Vanja, DODMAT9a
/ /
1. Ratajc Dušanka, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
3. Tkalec Neja, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
7. odpade
namesto Poznič Bojan, IP-ONA
/ /
9.B 0. odpade
namesto Ocvirk-Karner Vanja, DODMAT9b
/ /
1. Ratajc Dušanka, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
3. Tkalec Neja, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
5. Štimulak Lidija, IP-KEO
namesto Poznič Bojan, KEM
BI /
7. odpade
namesto Poznič Bojan, IP-ONA
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Jovan Jerneja 2. 6.B, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
Kodre Urh 2. 6.A, NAR
namesto Poznič Bojan, NAR
BI /
Kopriva Marko 5. 7.A, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
Martinšek Marjeta 11:45 - 12:35 OPB5,
namesto Otto Sanja,
/ /
Plahuta Sara 1. 4.B, SLJ
namesto Anderlič Nataša, SLJ
4B /
2.a. 4.B, SLJ
namesto Anderlič Nataša, SLJ
4B /
3.a. 4.B, MAT
namesto Anderlič Nataša, MAT
4B /
5. 4.B, ŠPO
namesto Anderlič Nataša, ŠPO
TV2 /
Ratajc Dušanka 1. 9.A, 9.B, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
Senegačnik Ksenija 12:35 - 15:05 OPB5,
namesto Otto Sanja,
/ /
Senica Nina 13:25 - 15:05 OPB7,
namesto Gaberšek Brigita,
/ /
Stermecki Tanja 1. 8.A, BIO
namesto Poznič Bojan, BIO
BI /
Štimulak Lidija 5. 9.B, IP-KEO
namesto Poznič Bojan, KEM
BI /
Tkalec Neja 3. 9.A, 9.B, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
Videnšek Aleš 4. 8.A, 8.B, MAT
namesto Ocvirk-Karner Vanja, MAT
MA /
Zdolšek Katarina 12:35 - 13:25 OPB7,
namesto Gaberšek Brigita,
/ /