Osnovna šola Toneta Pavčka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Srovin Boštjan: 1, 3, 4, 5, 13:35 - 14:25, 13:35 - 14:25 ura
  • Hočevar Zajc Staša: 1, 2a, 3, 4, 5 ura
  • Mohorko Maša: 5, 12:45 - 14:25 ura
  • Šterbenc Ana: 1 ura
  • Avguštinčič Barbara: 0, 1, 2a, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.a 0. odpade
namesto Avguštinčič Barbara, DDP1.A
/ /
1. Fabjan Vilma, SLJ (zaposlitev)
namesto Avguštinčič Barbara, SLJ
1.a /
2a. Fabjan Vilma, ŠPO (zaposlitev)
namesto Avguštinčič Barbara, ŠPO
ŠD1 /
3. Fabjan Vilma, MAT
namesto Avguštinčič Barbara, MAT
1.a /
4. Fabjan Vilma, SPO
namesto Avguštinčič Barbara, SPO
1.a /
2.a 1. Žefran Mojca, SLJ
namesto Hočevar Zajc Staša, SLJ
2.a /
2a. Štrbuncl Jalovec Patricija, MAT
namesto Hočevar Zajc Staša, MAT
2.a /
3. Mavrič Katarina, SPO
namesto Hočevar Zajc Staša, SPO
2.a /
4. Perko Eva, SPO
namesto Hočevar Zajc Staša, SPO
2.a /
5. Kostanjšek Anže, ŠPO
namesto Hočevar Zajc Staša, ŠPO
ŠD /
5.b 1. Sušnik Škedelj Aleša, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD1 /
6.a 5. Moravec Tadeja, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD2 /
7.a 4. Moravec Tadeja, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD2 /
7.b 1. Perko Eva, MAT
namesto Šterbenc Ana, MAT
MAT /
5. Tomše Tjaša, DKE
namesto Mohorko Maša, DKE
FIZ /
9.a 3. Starešinič Mojca, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD2 /
9.b 3. Starešinič Mojca, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Fabjan Vilma 1. 1.a, SLJ (zaposlitev)
namesto Avguštinčič Barbara, SLJ
1.a /
2a. 1.a, ŠPO (zaposlitev)
namesto Avguštinčič Barbara, ŠPO
ŠD1 /
3. 1.a, MAT
namesto Avguštinčič Barbara, MAT
1.a /
4. 1.a, SPO
namesto Avguštinčič Barbara, SPO
1.a /
Gibičar Darja 12:45 - 14:25 Skupina 4,
namesto Mohorko Maša,
/ /
Kostanjšek Anže 5. 2.a, ŠPO
namesto Hočevar Zajc Staša, ŠPO
ŠD /
Kramar Klemen 13:35 - 14:25 Skupina 7, Skupina 6,
namesto Srovin Boštjan,
/ /
Mavrič Katarina 3. 2.a, SPO
namesto Hočevar Zajc Staša, SPO
2.a /
Moravec Tadeja 4. 7.a, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD2 /
5. 6.a, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD2 /
Perko Eva 1. 7.b, MAT
namesto Šterbenc Ana, MAT
MAT /
4. 2.a, SPO
namesto Hočevar Zajc Staša, SPO
2.a /
Starešinič Mojca 3. 9.a, 9.b, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD2 /
Sušnik Škedelj Aleša 1. 5.b, ŠPO
namesto Srovin Boštjan, ŠPO
ŠD1 /
Štrbuncl Jalovec Patricija 2a. 2.a, MAT
namesto Hočevar Zajc Staša, MAT
2.a /
Tomše Tjaša 5. 7.b, DKE
namesto Mohorko Maša, DKE
FIZ /
Žefran Mojca 1. 2.a, SLJ
namesto Hočevar Zajc Staša, SLJ
2.a /