Osnovna šola Videm
Izberite datum:
Odsotni učitelji
Nadomeščanja po razredih
Nadomeščanja po učiteljih
- Repič Beno: 4, 5, 6, 7, 8 ura
- Hliš Damjana: 4, 5, 7 ura
- Roškar Iztok: 2Lp, 3Lp, 4Lp ura
- Volgemut Karmen: 2, 3, 4, 5, 6 ura
- Žarki Ines: 5, 12:15 - 16:25 ura
- Kramberger Nina: 08:00 - 08:45, 4, 12:05 - 12:50, 13:25 - 14:10, 14:15 - 14:55 ura
- Horvat Davorin: 6 ura
- Štuhec Dejan: 2, 3, 5, 6, 7, 8 ura
- Vinko Manja: 13:05 - 14:20 ura
Nadomeščanja po razredih
Razred | Ura | Nadomešča | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
1. A | 3. |
Ostroško Darja, N1A namesto Volgemut Karmen, N1A |
1.A | / |
1. B | 2. |
Kosar Lidija, N1A namesto Volgemut Karmen, N1A |
1.B | / |
2. A | 4. |
Petrovič Boštjan, TJA namesto Volgemut Karmen, TJA |
2.A | / |
3. A | 6. |
Selak Biserka, TJA namesto Volgemut Karmen, TJA |
3.A | / |
3. B | 5. |
Bezjak Marija, TJA namesto Volgemut Karmen, TJA |
3.B | / |
4. A | 5. |
Vogrinec Stanka, DSP (zaposlitev) namesto Žarki Ines, DSP |
Kabinet | / |
8. |
Černila Gorazd, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL | / | |
4. B | 8. |
Černila Gorazd, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL | / |
5. A | 5. |
Veršič Stanka, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / |
7. |
Primužič Andrej, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL | / | |
5. B | 6. |
Varnica Nataša, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / |
7. |
Primužič Andrej, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL | / | |
6. A | 4. |
Krajnc Mateja, SLJ namesto Hliš Damjana, SLJ |
R1 | / |
6. |
Zemljarič Nejc, ŠPO namesto Repič Beno, ŠPO |
TEL | / | |
7. |
Primužič Andrej, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL | / | |
6. B | 2. |
Kozel Sanja, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / |
3. |
Kozel Sanja, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / | |
5. |
Voglar Pulko Vesna, SLJ namesto Hliš Damjana, SLJ |
R1 | / | |
7. |
Primužič Andrej, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL | / | |
6. E | 3Lp. |
Samojlenko Ksenija, SLJL namesto Roškar Iztok, SLJL |
GUML | / |
7. A | 7. |
Veršič Stanka, IP-GLP (zaposlitev) namesto Štuhec Dejan, IP-GLP |
GUM | / |
8. |
Primužič Andrej, IP-GLP (zaposlitev) namesto Štuhec Dejan, IP-GLP |
GUM | / | |
7. B | 7. |
Veršič Stanka, IP-GLP (zaposlitev) namesto Štuhec Dejan, IP-GLP |
GUM | / |
8. |
Primužič Andrej, IP-GLP (zaposlitev) namesto Štuhec Dejan, IP-GLP |
GUM | / | |
7. E | 2Lp. |
Samojlenko Ksenija, SLJL namesto Roškar Iztok, SLJL |
GUML | / |
8. A | 5. |
Vindiš Polonca, ŠPO namesto Repič Beno, ŠPO |
TEL | / |
9. A | 4. |
Černila Gorazd, ŠPO namesto Repič Beno, ŠPO |
TEL | / |
6. |
Vamberger Tamara, KEM namesto Horvat Davorin, KEM |
KEM | / | |
7. |
Fošnarič Petra, SLJ m namesto Hliš Damjana, SLJ m |
R1 | / | |
9. B | 4. |
Kunčnik Marko, ŠPO namesto Kramberger Nina, ŠPO |
TEL | / |
4. |
Černila Gorazd, ŠPO namesto Repič Beno, ŠPO |
TEL | / | |
7. |
Fošnarič Petra, SLJ m namesto Hliš Damjana, SLJ m |
R1 | / | |
9. E | 4Lp. |
Žvajkar Zdenka, SLJL namesto Roškar Iztok, SLJL |
KEML | / |
Nadomeščanja po učiteljih
Učitelj | Ura | Nadomeščanje | Učilnica | Opombe |
---|---|---|---|---|
Bezjak Marija | 5. |
3. B, TJA namesto Volgemut Karmen, TJA |
3.B | / |
Černila Gorazd | 8:00 - 8:45 |
Fitko L RaP, namesto Kramberger Nina, |
TELL | / |
4. |
9. A, 9. B, ŠPO namesto Repič Beno, ŠPO |
TEL | / | |
8. |
4. A, 4. B, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL | / | |
Feguš Sonja | 12:05 - 12:50 |
Igre brez meja S RaP, namesto Kramberger Nina, |
N/MM | / |
Fošnarič Petra | 7. |
9. B, 9. A, SLJ m namesto Hliš Damjana, SLJ m |
R1 | / |
Gabrovec Mateja | 12:15 - 13:05 |
OPB 2 VIDEM, namesto Žarki Ines, |
/ | / |
Hadler Petra | 13:25 - 14:10 |
Igre z žogo S (RaP), namesto Kramberger Nina, |
TEL | / |
14:15 - 14:55 |
Ples S RaP, namesto Kramberger Nina, |
TEL | / | |
Kosar Lidija | 2. |
1. B, N1A namesto Volgemut Karmen, N1A |
1.B | / |
Kozel Sanja | 2. |
6. B, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / |
3. |
6. B, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / | |
Krajnc Mateja | 4. |
6. A, SLJ namesto Hliš Damjana, SLJ |
R1 | / |
Kunčnik Marko | 4. |
9. B, ŠPO namesto Kramberger Nina, ŠPO |
TEL | / |
Ostroško Darja | 3. |
1. A, N1A namesto Volgemut Karmen, N1A |
1.A | / |
Petrovič Boštjan | 4. |
2. A, TJA namesto Volgemut Karmen, TJA |
2.A | / |
Primužič Andrej | 7. |
5. A, 5. B, NŠP namesto Repič Beno, NŠP 6. B, 6. A, NŠP namesto Repič Beno, NŠP |
TEL TEL |
/ / |
8. |
7. A, 7. B, IP-GLP (zaposlitev) namesto Štuhec Dejan, IP-GLP |
GUM | / | |
Samojlenko Ksenija | 2Lp. |
7. E, SLJL namesto Roškar Iztok, SLJL |
GUML | / |
3Lp. |
6. E, SLJL namesto Roškar Iztok, SLJL |
GUML | / | |
Selak Biserka | 6. |
3. A, TJA namesto Volgemut Karmen, TJA |
3.A | / |
13:05 - 16:25 |
OPB 2 VIDEM, namesto Žarki Ines, |
/ | / | |
Vamberger Tamara | 6. |
9. A, KEM namesto Horvat Davorin, KEM |
KEM | / |
13:05 - 14:20 |
OPB 4-5 VIDEM, namesto Vinko Manja, |
/ | / | |
Varnica Nataša | 6. |
5. B, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / |
Veršič Stanka | 5. |
5. A, GUM namesto Štuhec Dejan, GUM |
GUM | / |
7. |
7. A, 7. B, IP-GLP (zaposlitev) namesto Štuhec Dejan, IP-GLP |
GUM | / | |
Vindiš Polonca | 5. |
8. A, ŠPO namesto Repič Beno, ŠPO |
TEL | / |
Voglar Pulko Vesna | 5. |
6. B, SLJ namesto Hliš Damjana, SLJ |
R1 | / |
Vogrinec Stanka | 5. |
4. A, DSP (zaposlitev) namesto Žarki Ines, DSP |
Kabinet | / |
Zemljarič Nejc | 6. |
6. A, ŠPO namesto Repič Beno, ŠPO |
TEL | / |
Žvajkar Zdenka | 4Lp. |
9. E, SLJL namesto Roškar Iztok, SLJL |
KEML | / |