Osnovna šola Naklo

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Knap Renata: 4, 12:05 - 15:00, 13:45 - 15:00 ura
  • Marjanovič Nina: 0 ura
  • Okorn Eva: 1, 2, 3, 4, 5, 12:05 - 14:35 ura
  • Ovsenik Maja: 3, 4, 5 ura
  • Kravanja Rok: 7:30 - 8:15 ura
  • Rupar Bizovičar Andreja: 12:55 - 16:15, 15:25 - 16:15 ura
  • Belehar Blaž: 5 ura
  • Kordež Barbara: 5 ura
  • Jelenc Petra: 2, 3, 4, 5 ura
  • Debenec Damjana: 12:55 - 15:25 ura
  • Ribič Marko: 0 ura
  • Benedičič Tanja: 1, 3, 4, 5 ura
  • Sivec Staša: 1, 2, 3, 4, 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. p 1. Poljanšek Lara, lum
namesto Sivec Staša, lum
tel2 /
2. Poljanšek Lara, lum
namesto Sivec Staša, lum
tel2 /
2. a 3. Raztresen Mateja, slj
namesto Ovsenik Maja, slj
2a /
4. Lakič Nika, slj
namesto Ovsenik Maja, slj
2a /
5. Lakič Nika, gum
namesto Ovsenik Maja, gum
2a /
2. p 1. Poljanšek Lara, lum
namesto Sivec Staša, lum
tel2 /
2. Poljanšek Lara, lum
namesto Sivec Staša, lum
tel2 /
3. Kravanja Rok, slj
namesto Sivec Staša, slj
2p /
4. Kravanja Rok, mat
namesto Sivec Staša, mat
1p /
5. Kravanja Rok, mat
namesto Sivec Staša, mat
2p /
3. b 2. Bohinjec Matej, mat
namesto Jelenc Petra, spo
3b /
3. Bohinjec Matej, špo
namesto Jelenc Petra, mat
3b /
4. Bohinjec Matej, lum
namesto Jelenc Petra, slj
3b /
5. odpade
namesto Jelenc Petra, ddp
/ /
4. a 0. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
4. b 0. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
5. a 1. Hafner Krek Andreja, mat
namesto Benedičič Tanja, mat
5a /
3. Stoilov Spasova Vera, tja
namesto Benedičič Tanja, slj
5a /
4. Košnik Anja, tja
namesto Benedičič Tanja, slj
5a /
5. Nunar Nina, gos
namesto Benedičič Tanja, gos
5a /
5. b 0. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
5. d 1. Kokalj Tanja, slj
namesto Okorn Eva, mat
5d /
2. Kokalj Tanja, mat
namesto Okorn Eva, slj
5d /
3. Kokalj Tanja, nit
namesto Okorn Eva, nit
5d /
4. Kokalj Tanja, nit
namesto Okorn Eva, nit
5d /
5. odpade
namesto Okorn Eva, ddp
/ /
6. b 0. Eržen Špela, nar
namesto Marjanovič Nina, gos
bio /
5. Marjanovič Nina, gos
namesto Belehar Blaž, špo
gos /
5. Marjanovič Nina, gos
namesto Kordež Barbara, špo
gos /
7. a 4. Korenjak Marčun Petra, lum
namesto Knap Renata, dke
lum /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bajd Maja 12:55 - 15:00 PB1,
namesto Rupar Bizovičar Andreja,
/ /
Bohinjec Matej 2. 3. b, mat
namesto Jelenc Petra, spo
3b /
3. 3. b, špo
namesto Jelenc Petra, mat
3b /
4. 3. b, lum
namesto Jelenc Petra, slj
3b /
14:35 - 15:00 PB7, PB6,
namesto Knap Renata,
/ /
Bucalo Ksenija 12:55 - 13:45 PB3,
namesto Okorn Eva,
/ /
Eržen Špela 0. 6. b, nar
namesto Marjanovič Nina, gos
bio /
Gradišar Katja 13:45 - 14:35 PB3,
namesto Okorn Eva,
/ /
Hafner Krek Andreja 1. 5. a, mat
namesto Benedičič Tanja, mat
5a /
Kokalj Tanja 1. 5. d, slj
namesto Okorn Eva, mat
5d /
2. 5. d, mat
namesto Okorn Eva, slj
5d /
3. 5. d, nit
namesto Okorn Eva, nit
5d /
4. 5. d, nit
namesto Okorn Eva, nit
5d /
Kolenko Stanka 12:55 - 14:35 PB2,
namesto Debenec Damjana,
/ /
Korenjak Marčun Petra 4. 7. a, lum
namesto Knap Renata, dke
lum /
Košnik Anja 4. 5. a, tja
namesto Benedičič Tanja, slj
5a /
Kravanja Rok 3. 2. p, slj
namesto Sivec Staša, slj
2p /
4. 2. p, mat
namesto Sivec Staša, mat
1p /
5. 2. p, mat
namesto Sivec Staša, mat
2p /
Lakič Nika 4. 2. a, slj
namesto Ovsenik Maja, slj
2a /
5. 2. a, gum
namesto Ovsenik Maja, gum
2a /
14:35 - 15:25 PB2,
namesto Debenec Damjana,
/ /
15:00 - 16:15 PB1,
namesto Rupar Bizovičar Andreja,
/ /
15:25 - 16:15 PB2,
namesto Rupar Bizovičar Andreja,
/ /
Lotrič Komac Tatjana 12:05 - 12:55 PB6,
namesto Knap Renata,
/ /
Marjanovič Nina 5. 6. b, 6. b, gos
namesto Belehar Blaž, špo
6. b, 6. b, gos
namesto Kordež Barbara, špo
gos

gos
/

/
Nunar Nina 5. 5. a, gos
namesto Benedičič Tanja, gos
5a /
Poljanšek Lara 1. 2. p, lum
namesto Sivec Staša, lum
1. p, lum
namesto Sivec Staša, lum
tel2

tel2
/

/
2. 2. p, lum
namesto Sivec Staša, lum
1. p, lum
namesto Sivec Staša, lum
tel2

tel2
/

/
Raztresen Mateja 3. 2. a, slj
namesto Ovsenik Maja, slj
2a /
Stoilov Spasova Vera 3. 5. a, tja
namesto Benedičič Tanja, slj
5a /
Svetelj Katja 6:15 - 7:30 JV1,
namesto Kravanja Rok,
/ /
7:30 - 8:15 JV1,
namesto Kravanja Rok,
/ /
Tušek Karla 4.
namesto Debenec Damjana, lum
1a /
5.
namesto Debenec Damjana, lum
1a /
Zaletelj Nataša 12:55 - 14:35 PB6,
namesto Knap Renata,
/ /
13:45 - 14:35 PB7,
namesto Knap Renata,
/ /