Osnovna šola Drska Novo mesto

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vindiš Andrej: 3, 4, 5, 6, 13:40 - 14:30 ura
  • Hrovat David: 12:51 - 16:00 ura
  • Bartolj Mateja: 0, 1, 2, 4 ura
  • Ferkolj Anka: 12:05 - 12:50, 12:51 - 14:30 ura
  • Lešnjak Simona: 1, 4, 12:51 - 14:30 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4.a 0. Pečaver Katja, IP-NRA
namesto Bartolj Mateja, IP-NRA
D2 /
4.b 0. Pečaver Katja, IP-NRA
namesto Bartolj Mateja, IP-NRA
D2 /
4.c 0. Pečaver Katja, IP-NRA
namesto Bartolj Mateja, IP-NRA
D2 /
6.a 2. Adanič Selčan Maja, MAT-N (zaposlitev)
namesto Bartolj Mateja, MAT-N
D2 /
3. Fernandez Moyano Jose, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
6.b 2. Adanič Selčan Maja, MAT-N (zaposlitev)
namesto Bartolj Mateja, MAT-N
D2 /
4. Fernandez Moyano Jose, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
8.a 1. Dronjak Diana, GUM
namesto Lešnjak Simona, ZGO
B11 /
4. Šimec Nuša, TJA
namesto Lešnjak Simona, DKE
B4 /
5. Judež Roman, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
8.b 1. odpade
namesto Bartolj Mateja, DSP
/ /
6. Judež Roman, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
9.a 4. Pečaver Katja, MAT (zaposlitev)
namesto Bartolj Mateja, MAT
D2 /
9.b 4. Pečaver Katja, MAT (zaposlitev)
namesto Bartolj Mateja, MAT
D2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Adanič Selčan Maja 2. 6.a, 6.b, MAT-N (zaposlitev)
namesto Bartolj Mateja, MAT-N
D2 /
Dronjak Diana 1. 8.a, GUM
namesto Lešnjak Simona, ZGO
B11 /
Fernandez Moyano Jose 3. 6.a, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
4. 6.b, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
15:40 - 16:00 PODALJŠANO BIVANJE 2,
namesto Hrovat David,
/ /
Golić Renata 12:51 - 14:30 PODALJŠANO BIVANJE 5,
namesto Ferkolj Anka,
/ /
Grum Kulovec Irena 12:51 - 15:20 PODALJŠANO BIVANJE 2,
namesto Hrovat David,
/ /
Judež Roman 5. 8.a, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
6. 8.b, ŠPO
namesto Vindiš Andrej, ŠPO
VTEL1 /
Koren Tanja 12:05 - 12:50 PODALJŠANO BIVANJE 3,
namesto Ferkolj Anka,
/ /
13:40 - 14:30 PODALJŠANO BIVANJE 10,
namesto Vindiš Andrej,
/ /
Pečaver Katja 0. 4.a, 4.c, 4.b, IP-NRA
namesto Bartolj Mateja, IP-NRA
D2 /
4. 9.a, 9.b, MAT (zaposlitev)
namesto Bartolj Mateja, MAT
D2 /
Požek Petra 12:51 - 14:30 PODALJŠANO BIVANJE 12,
namesto Lešnjak Simona,
/ /
Šimec Nuša 4. 8.a, 8.a, 8.a, 8.a, TJA
namesto Lešnjak Simona, DKE
B4 /