Osnovna šola Jela Janežiča Škofja Loka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Valentinčič Petra: 3, 4, 5, 12:00 - 13:40, 13:40 - 14:30 ura
  • Zupančič Helena: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Šubic Laura: 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a ura
  • Benedičič Neža: 3, 4 ura
  • Trampuš Šeruga Nataša: 3, 4, 5, 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.A 5. Košmelj Nika, SPO
namesto Valentinčič Petra, SPO
3+4A /
4.A 5. Košmelj Nika, NAR
namesto Valentinčič Petra, NAR
3+4A /
5.A 5. Ferlinc Brezovar Irena, ŠPO
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
6.A 3. Draksler Ana, TIT (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, TIT
6A /
4. Draksler Ana, TIT (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, TIT
6A /
6.B 1. Benedičič Neža, DRU (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, DRU
6B /
2. Benedičič Neža, DRU (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, DRU
6B /
3. Bončina Polona, SLJ (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, SLJ
6B /
4. Brenkuš Urša, SLJ (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, SLJ
6B /
5. Brenkuš Urša, MAT (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, MAT
6B /
9.A 3. Marussig Jurij, TIT (zaposlitev)
namesto Benedičič Neža, TIT
9A /
3. Leskovec Nataša, ŠPO
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
4. Marussig Jurij, TIT (zaposlitev)
namesto Benedičič Neža, TIT
9A /
4. Jekovec Andraž, ŠPO (zaposlitev)
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
6. Marussig Jurij, ŠPO (zaposlitev)
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
7. Marussig Jurij, ŠPO (zaposlitev)
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
PP3A 2a. Stele Irena, SPP
namesto Šubic Laura, SPP
PP3 /
3a. Oblak Urška, SPP
namesto Šubic Laura, SPP
PP3 /
4a. Černe Maja, GŠV
namesto Šubic Laura, GŠV
PP3 /
5a. Bastarda Božič Urša, DVZ
namesto Šubic Laura, DVZ
PP3 /
6a. Bastarda Božič Urša, RAS
namesto Šubic Laura, RAS
PP3 /
7a. More Vesna, RAU
namesto Šubic Laura, RAU
PP3 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bastarda Božič Urša 5a. PP3A, DVZ
namesto Šubic Laura, DVZ
PP3 /
6a. PP3A, RAS
namesto Šubic Laura, RAS
PP3 /
Benedičič Neža 1. 6.B, DRU (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, DRU
6B /
2. 6.B, DRU (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, DRU
6B /
Bončina Polona 3. 6.B, SLJ (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, SLJ
6B /
12:00 - 13:40 OPB nis nižja,
namesto Valentinčič Petra,
/ /
Brenkuš Urša 4. 6.B, SLJ (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, SLJ
6B /
5. 6.B, MAT (zaposlitev)
namesto Zupančič Helena, MAT
6B /
Černe Maja 4a. PP3A, GŠV
namesto Šubic Laura, GŠV
PP3 /
Draksler Ana 3. 6.A, TIT (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, TIT
6A /
4. 6.A, TIT (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, TIT
6A /
Ferlinc Brezovar Irena 5. 5.A, ŠPO
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
Hafnar Ana 13:40 - 14:30 OPB nis višja,
namesto Valentinčič Petra,
/ /
Jekovec Andraž 4. 9.A, ŠPO (zaposlitev)
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
Košmelj Nika 5.
namesto Valentinčič Petra, NAR
3.A, SPO
namesto Valentinčič Petra, SPO
3+4A

3+4A
/

/
Leskovec Nataša 3. 9.A, ŠPO
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
Marussig Jurij 3. 9.A, TIT (zaposlitev)
namesto Benedičič Neža, TIT
9A /
4. 9.A, TIT (zaposlitev)
namesto Benedičič Neža, TIT
9A /
6. 9.A, ŠPO (zaposlitev)
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
7. 9.A, ŠPO (zaposlitev)
namesto Trampuš Šeruga Nataša, ŠPO
tel1 /
More Vesna 7a. PP3A, RAU
namesto Šubic Laura, RAU
PP3 /
Oblak Urška 3a. PP3A, SPP
namesto Šubic Laura, SPP
PP3 /
Stele Irena 2a. PP3A, SPP
namesto Šubic Laura, SPP
PP3 /