Osnovna šola Jela Janežiča Škofja Loka

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Fras Dajana: 1, 3, 4, 6 ura
  • Radivoj Jasmina: 4a, 5a, 6a ura
  • Benedičič Maja: 12:50 - 13:30, 11:30 - 12:30, 13:30 - 15:00 ura
  • Valentinčič Petra: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Bončina Polona: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Dobnikar Milena: 1a, 2a, 3a, 4a ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3.A 1. Kožuh Anja, SLJ (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, SLJ
3A /
3. Kejžar Vida, SPO
namesto Valentinčič Petra, SPO
3A /
4. Dolenec Jana, MAT
namesto Valentinčič Petra, MAT
3A /
5. Dolenec Jana, DDP (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, DDP
3A /
6. Dolenec Jana, RAU (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, RAU
3A /
4.A 4. Gorše Andreja, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
4A /
6. Gorše Andreja, RAČ
namesto Fras Dajana, RAČ
rač /
6.A 3. Trampuš Šeruga Nataša, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
6A /
4. Ferlinc Brezovar Irena, RAČ
namesto Fras Dajana, RAČ
rač /
7.A 2. Ferlinc Brezovar Irena, TJA (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, TJA
7A /
3. Rebolj Barbara, SLJ
namesto Fras Dajana, SLJ
7A /
7.B 1. Marussig Jurij, NAR
namesto Fras Dajana, NAR
7B /
2. Brenkuš Urša, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
7B /
8.A 1. Benedičič Neža, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
8A /
9.A 5. Florjančič Ana, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
9A /
PP4 1a. Salihović Omejec Petra, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
2a. Bizjak Ajda, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
PP5 1a. Salihović Omejec Petra, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
2a. Bizjak Ajda, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
3a. Bizjak Ajda, DVZ (zaposlitev)
namesto Dobnikar Milena, DVZ
PP5 /
4a. Bizjak Ajda, SPP (zaposlitev)
namesto Dobnikar Milena, SPP
PP5 /
5a. Bizjak Ajda, DVZ (zaposlitev)
namesto Radivoj Jasmina, DVZ
PP5 /
6a. Bastarda Božič Urša, DVZ
namesto Radivoj Jasmina, DVZ
PP5 /
PP6A 1a. Salihović Omejec Petra, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
2a. Bizjak Ajda, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
PP6B 1a. Salihović Omejec Petra, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
2a. Bizjak Ajda, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5 /
4a. Bizjak Ajda, KZ
namesto Radivoj Jasmina, KZ
PP6B /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bastarda Božič Urša 6a. PP5, DVZ
namesto Radivoj Jasmina, DVZ
PP5 /
Benedičič Neža 1. 8.A, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
8A /
14:40 - 15:00 OPB PP NIŽJA,
namesto Benedičič Maja,
/ /
Bizjak Ajda 2a. PP4, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP6B, PP6A, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5

PP5

PP5
/

/

/
3a. PP5, DVZ (zaposlitev)
namesto Dobnikar Milena, DVZ
PP5 /
4a. PP6B, KZ
namesto Radivoj Jasmina, KZ
PP5, SPP (zaposlitev)
namesto Dobnikar Milena, SPP
PP6B

PP5
/

/
5a. PP5, DVZ (zaposlitev)
namesto Radivoj Jasmina, DVZ
PP5 /
Brenkuš Urša 2. 7.B, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
7B /
13:30 - 14:15 OPB PP NIŽJA,
namesto Benedičič Maja,
/ /
Dolenec Jana 4. 3.A, MAT
namesto Valentinčič Petra, MAT
3A /
5. 3.A, DDP (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, DDP
3A /
6. 3.A, RAU (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, RAU
3A /
Ferlinc Brezovar Irena 2. 7.A, TJA (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, TJA
7A /
4. 6.A, RAČ
namesto Fras Dajana, RAČ
rač /
Florjančič Ana 5. 9.A, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
9A /
12:50 - 13:30 OPB NIS nižja,
namesto Benedičič Maja,
/ /
Gorše Andreja 4. 4.A, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
4A /
6. 4.A, RAČ
namesto Fras Dajana, RAČ
rač /
Kejžar Vida 3. 3.A, SPO
namesto Valentinčič Petra, SPO
3A /
Kojzek Damjan 14:15 - 14:40 OPB PP NIŽJA,
namesto Benedičič Maja,
/ /
Kožuh Anja 1. 3.A, SLJ (zaposlitev)
namesto Valentinčič Petra, SLJ
3A /
Marussig Jurij 1. 7.B, NAR
namesto Fras Dajana, NAR
7B /
Oblak Urška 11:30 - 12:30 OPB PP NIŽJA,
namesto Benedičič Maja,
/ /
Rebolj Barbara 3. 7.A, SLJ
namesto Fras Dajana, SLJ
7A /
Salihović Omejec Petra 1a. PP4, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP6B, PP6A, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5, IZV
namesto Dobnikar Milena, IZV
PP5

PP5

PP5
/

/

/
Trampuš Šeruga Nataša 3. 6.A, GUM
namesto Bončina Polona, GUM
6A /