Naložite si mobilno aplikacijo eAsistent - najbolj preprost in hiter način za uporabo Komunikacije.        
Kako deluje komunikacija? Za navodila kliknite TUKAJ
Če uporabljate eA Spletno učilnico, si kratke video nasvete oglejte TUKAJ. Poročilo o že izvedenih nadgradnjah v Spletni učilnici in napovednik kaj prihaja v naslednjih dneh si oglejte TUKAJ.
Kako starši pridobijo dostopne podatke in kako dostopne podatke pridobijo učenci/dijaki, si oglejte v VIDEU ali v PDF.

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
6. 4.
Torek
7. 4.
Sreda
8. 4.
Četrtek
9. 4.
Petek
10. 4.
Sobota
11. 4.
Nedelja
12. 4.
1. ura
7:30 - 8:15
ZNE
D. Babuder, 7
ZNG
S. Špringar, 3
MAT
V. Vončina, 19
ZNO
T. Krnel, 3
ZNG
S. Špringar, 3
Praznik
2. ura
8:20 - 9:05
ANG
P. Andrejašič, 18
ZNE
D. Babuder, 3
VZD
A. Emili Podboj, 8
MAT
V. Vončina, 19
ZNE
D. Babuder, 3
Praznik
3. ura
9:10 - 10:20
VZD
A. Emili Podboj, 8
ZNE
D. Babuder, 3
PRE
T. Krnel, 3
ANG
P. Andrejašič, 18
MAT
V. Vončina, 19
Praznik
4. ura
10:25 - 11:10
ŠVZ 2
Z. Skrt, tel1
Fantje
ŠVZ
J. Žvokelj, tel2
Dekleta
SLO
Z. Rudolf, 1
ŠVZ 2
Z. Skrt, tel1
Fantje
ŠVZ
J. Žvokelj, tel2
Dekleta
ZNE
D. Babuder, 3
SLO
Z. Rudolf, 1
Praznik
5. ura
11:15 - 12:00
ZNE_V 3
U. Blazinšek, 5
Skupina 2
ZNO_V
T. Krnel, 6
Skupina 1
ZNE_V
L. Hrvatin, 7
Skupina 3
ZNO
T. Krnel, 1
SLO
Z. Rudolf, 1
ZNO_V
T. Krnel, 6
Skupina 2
VZD
A. Emili Podboj, 8
Praznik
6. ura
12:05 - 12:50
ZNE_V 3
U. Blazinšek, 5
Skupina 2
ZNO_V
T. Krnel, 6
Skupina 1
ZNE_V
L. Hrvatin, 7
Skupina 3
PRE
T. Krnel, 2
ANG
P. Andrejašič, 18
ZNO_V
T. Krnel, 6
Skupina 2
ANG
P. Andrejašič, 18
Praznik
7. ura
12:55 - 13:40
ZNE_V 3
U. Blazinšek, 5
Skupina 2
ZNO_V
T. Krnel, 6
Skupina 1
ZNE_V
L. Hrvatin, 7
Skupina 3
MAT
V. Vončina, 19
SLO
Z. Rudolf, 1
ZNO_V
T. Krnel, 6
Skupina 2
PRE
T. Krnel, 3
Praznik
8. ura
13:45 - 14:30
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost