Naložite si mobilno aplikacijo eAsistent - najbolj preprost in hiter način za uporabo Komunikacije.        
Kako deluje komunikacija? Za navodila kliknite TUKAJ
Če uporabljate eA Spletno učilnico, si kratke video nasvete oglejte TUKAJ. Poročilo o že izvedenih nadgradnjah v Spletni učilnici in napovednik kaj prihaja v naslednjih dneh si oglejte TUKAJ.
Kako starši pridobijo dostopne podatke in kako dostopne podatke pridobijo učenci/dijaki, si oglejte v VIDEU ali v PDF.

Srednja frizerska šola Ljubljana

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
6. 4.
Torek
7. 4.
Sreda
8. 4.
Četrtek
9. 4.
Petek
10. 4.
Sobota
11. 4.
Nedelja
12. 4.
1. ura
8:00 - 8:45
FRI p 2
M. Čuden, S7
Skupina 2 M.Čuden
FRI p
R. Naranđa, S110
Skupina 1 R.Naranđa
MAT
D. Dujmović Verdenik, U105
ŠVZ 4
J. Demšar, TEL
ŠVZ
S. Kolenc, TEL
ŠVZ
P. Matjašič, TEL
ŠVZ
K. Vidergar, TEL
FRI p 2
M. Čuden, S7
FRI p
R. Naranđa, S110
FRI t1
D. Pirkmaier Maklin, U210
Praznik
2. ura
8:50 - 9:35
FRI p 2
M. Čuden, S7
Skupina 2 M.Čuden
FRI p
R. Naranđa, S110
Skupina 1 R.Naranđa
INF 2
B. Bratović, U205
INF
I. Šajn, U203
Skupina - Šajn
ŠVZ 4
J. Demšar, TEL
ŠVZ
S. Kolenc, TEL
ŠVZ
P. Matjašič, TEL
ŠVZ
K. Vidergar, TEL
FRI p 2
M. Čuden, S7
FRI p
R. Naranđa, S110
ANG
M. Potočar, U202
Praznik
3. ura
9:40 - 10:25
FRI p 2
M. Čuden, S7
Skupina 2 M.Čuden
FRI p
R. Naranđa, S110
Skupina 1 R.Naranđa
ANG
M. Potočar, U202
UMET
P. Krašovec, U3
FRI p 2
M. Čuden, S7
FRI p
R. Naranđa, S110
NAR
T. Peter, U208
Praznik
4. ura
10:30 - 11:45
MAT
D. Dujmović Verdenik, U105
NAR
T. Peter, U208
MAT
D. Dujmović Verdenik, U105
ZNŽ
P. Matjašič, U204
SLO
S. Smrekar, U3
Praznik
5. ura
11:50 - 12:35
ZNŽ
P. Matjašič, U208
IZAp 2
M. Čuden, S107
Skupina 2 M.Čuden
IZAp
R. Naranđa, S108
Skupina 1 R.Naranđa
FRI t1
D. Pirkmaier Maklin, U210
FRI t1
D. Pirkmaier Maklin, U210
IZAt1
P. Krašovec, U3
Praznik
6. ura
12:40 - 13:25
SLO
S. Smrekar, U203
IZAp 2
M. Čuden, S107
Skupina 2 M.Čuden
IZAp
R. Naranđa, S108
Skupina 1 R.Naranđa
RU
P. Matjašič, U205
SLO
S. Smrekar, U105
DRUŽ
V. Mrzelj, U207
Praznik
7. ura
13:30 - 14:15
DRUŽ
V. Mrzelj, U207
FRI t2
P. Krašovec, U3
BONT
B. Vučko, U203
BONT
B. Vučko, U202
Praznik
8. ura
14:20 - 15:05
Praznik
9. ura
15:10 - 15:55
Praznik
10. ura
16:00 - 16:45
Praznik
11. ura
16:50 - 17:35
Praznik
12. ura
17:40 - 18:25
Praznik
13. ura
19:00 - 19:45
Praznik
14.ura
19:50 - 20:35
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost