Naložite si mobilno aplikacijo eAsistent - najbolj preprost in hiter način za uporabo Komunikacije.        
Kako deluje komunikacija? Za navodila kliknite TUKAJ
Če uporabljate eA Spletno učilnico, si kratke video nasvete oglejte TUKAJ. Poročilo o že izvedenih nadgradnjah v Spletni učilnici in napovednik kaj prihaja v naslednjih dneh si oglejte TUKAJ.
Kako starši pridobijo dostopne podatke in kako dostopne podatke pridobijo učenci/dijaki, si oglejte v VIDEU ali v PDF.

Dvojezična srednja šola Lendava - Kétnyelvű Középiskola, Lendva

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
6. 4.
Torek
7. 4.
Sreda
8. 4.
Četrtek
9. 4.
Petek
10. 4.
Sobota
11. 4.
Nedelja
12. 4.
1. ura
7:05 - 7:50
MAT - MAT
H. Antolin Tibaut, MAT1
GEO - FÖL 2
M. Gaál, GEO
M. Gaál - M
GEO - FÖL
T. Tomšič, ZGO
ŠVZ - TESTN 2
A. Horváth, TV1
Dekleta
ŠVZ - TESTN
V. Horvatič, TV3
Fantje
BIO - BIO
I. Kovač, BIO
ŠVZ - TESTN 2
A. Horváth, TV1
Dekleta
ŠVZ - TESTN
V. Horvatič, TV2
Fantje
Praznik
2. ura
7:55 - 8:40
FIZ - FIZ
D. Bernad, FIZ
LIK - KPZ
M. Lazar, LIK
ZGO - TÖR 2
B. Horváth, ET2
B. Horváth
ZGO - TÖR
T. Tomšič, ZGO
T. Tomšič
KEM - KÉM
N. Pavošević Žoldoš, KEM
MAD I - MNY I 2
H. László, MAD1
MAD II - MNY II
L. Horvat, SLO1
Praznik
3. ura
8:45 - 9:30
ŠVZ - TESTN 2
A. Horváth, TV1
Dekleta
ŠVZ - TESTN
V. Horvatič, TV2
Fantje
OIV - KVT
M. Lazar, LIK
KEM - KÉM
N. Pavošević Žoldoš, KEM
INF - INF
A. Feher, MUL
NEM I - NNY I 2
Z. Gergar, NEM
NEM II - NNY II
B. Horváth, KNJ
Praznik
4. ura
9:55 - 10:40
MAD I - MNY I 2
H. László, MAD1
MAD II - MNY II
L. Horvat, MAD2
BIO - BIO
I. Kovač, BIO
FIZ - FIZ
D. Bernad, FIZ
INF - INF
A. Feher, MUL
ANG I - ANY I 2
R. Halász, ANG1
ANG II - ANY II
S. Vida, ANG2
Praznik
5. ura
11:05 - 11:50
NEM I - NNY I 2
Z. Gergar, NEM
NEM II - NNY II
B. Horváth, KNJ
SLO - SZNY I
L. Hanc Krapec, SLO1
ANG I - ANY I 2
R. Halász, ANG1
ANG II - ANY II
S. Vida, ANG2
MAD I - MNY I 2
H. László, MAD1
MAD II - MNY II
L. Horvat, MAD2
GEO - FÖL 2
M. Gaál, GEO
M. Gaál - M
GEO - FÖL
T. Tomšič, ZGO
T. Tomšič - S
Praznik
6. ura
11:55 - 12:40
ANG I - ANY I 2
R. Halász, ANG1
ANG II - ANY II
S. Vida, ANG2
MAT - MAT
H. Antolin Tibaut, MAT2
MAD I - MNY I 2
H. László, MAD1
MAD II - MNY II
L. Horvat, MAD2
MAT - MAT
H. Antolin Tibaut, MAT1
SLO - SZNY I
L. Hanc Krapec, SLO1
Praznik
7. ura
12:45 - 13:30
ZGO - TÖR 2
B. Horváth, SOC
B. Horváth
ZGO - TÖR
T. Tomšič, ZGO
T. Tomšič
NEM I - NNY I 2
Z. Gergar, NEM
NEM II - NNY II
B. Horváth, KNJ
MAT - MAT
H. Antolin Tibaut, MAT1
SLO - SZNY I
L. Hanc Krapec, SLO1
Praznik
8. ura
13:35 - 14:20
SLO - SZNY I
L. Hanc Krapec, SLO1
RU - OÓ
L. Horvat, MAD2
Praznik
9. ura
14:25 - 15:10
Praznik
10. ura
15:15 - 16:00
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost