Osnovna šola Franceta Bevka Tolmin

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
18. 3.
Torek
19. 3.
Sreda
20. 3.
Četrtek
21. 3.
Petek
22. 3.
Predura
7:30 - 7:55
1. ura
8:00 - 8:45
ŠPO
V. Krapež, špomt
Tolminski muzej
MAT
V. Krapež, 1a
SLJ
V. Krapež, 1a
SLJ
V. Krapež, 1a
2. ura
8:50 - 9:35
MAT
V. Krapež, 1a
Tolminski muzej
SLJ
V. Krapež, 1a
SPO
V. Krapež, 1a
ŠPO
V. Krapež, špomt
3. ura
10:00 - 10:45
SLJ
V. Krapež, 1a
Tolminski muzej
SPO
V. Krapež, 1a
MAT
V. Krapež, 1a
LUM
V. Krapež, 1a
4. ura
10:50 - 11:35
SLJ
V. Krapež, 1a
Tolminski muzej
GUM
V. Krapež, 1a
ŠPO
V. Krapež, špomt
LUM
V. Krapež, 1a
5. ura
11:40 - 12:25
OPB1 2
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
NIPA
A. Rejec, 1a
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1 2
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
NIPA
A. Rejec, 1a
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
6. ura
12:30 - 13:15
OPB2 2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1 2
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2 2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
7. ura
13:20 - 14:05
OPB2 2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1 2
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
8. ura
14:10 - 14:55
OPB1 2
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2 2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1 2
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
9. ura
15:00 - 15:50
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
M. Kavčič, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
10. ura
15:55 - 16:15

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost