Osnovna šola Franceta Bevka Tolmin

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
14. 1.
Torek
15. 1.
Sreda
16. 1.
Četrtek
17. 1.
Petek
18. 1.
Predura
7:30 - 7:55
1. ura
8:00 - 8:45
ŠPO
V. Krapež, špomt
SLJ
V. Krapež, 1a
MAT
V. Krapež, 1a
SLJ
V. Krapež, 1a
SLJ
V. Krapež, 1a
2. ura
8:50 - 9:35
MAT
V. Krapež, 1a
SPO
V. Krapež, 1a
SLJ
V. Krapež, 1a
SPO
V. Krapež, 1a
ŠPO
V. Krapež, špomt
3. ura
10:00 - 10:45
SLJ
V. Krapež, 1a
MAT
V. Krapež, 1a
SPO
V. Krapež, 1a
MAT
V. Krapež, 1a
LUM
V. Krapež, 1a
4. ura
10:50 - 11:35
SLJ
V. Krapež, 1a
GUM
V. Krapež, 1a
GUM
V. Krapež, 1a
ŠPO
V. Krapež, špomt
LUM
V. Krapež, 1a
5. ura
11:40 - 12:25
NIPA 2
A. Rejec, 1a
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
DDP 2
V. Krapež, 1a
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
NIPA 2
A. Rejec, 1a
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
6. ura
12:30 - 13:15
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
7. ura
13:20 - 14:05
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
8. ura
14:10 - 14:55
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
B. Kovačič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
OPB1 2
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB2
T. Šušteršič, 1c
Podaljšano bivanje 2. skupina
9. ura
15:00 - 15:50
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
OPB1
T. Sovdat, 1b
Podaljšano bivanje 1. skupina
10. ura
15:55 - 16:15

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost