Šolski center Nova Gorica - Biotehniška šola

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
13. 11.
Torek
14. 11.
Sreda
15. 11.
Četrtek
16. 11.
Petek
17. 11.
0. predura
7:05 - 7:50
OGOpP
A. Pisk Rutar, UK
Skupina 1
1. ura
7:50 - 8:35
OGOpP 2
A. Pisk Rutar, 20
Skupina 1
OGOpJ
C. Jandrić, US
Skupina 2
NAR
G. Pahor, 16
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
KIP
K. Bizjak, 10A
ZVHM
T. Tavčar, 10B
2. ura
8:40 - 9:25
OGOpP 2
A. Pisk Rutar, 15
Skupina 1
OGOpJ
C. Jandrić, US
Skupina 2
DRU
T. Kofol, 10A
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
KIP
K. Bizjak, 10A
SLO
V. Kobal, 5
3. ura
9:30 - 10:15
OGOpP 2
A. Pisk Rutar, 17
Skupina 1
OGOpJ
C. Jandrić, US
Skupina 2
SLO
V. Kobal, 11
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
DRU
T. Kofol, 10A
OGO
M. Drešček, 6
4. ura
10:20 - 11:05
OGOpP 2
A. Pisk Rutar, 6
Skupina 1
OGOpJ
C. Jandrić, US
Skupina 2
SLO
V. Kobal, 11
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
RU/Odmor
C. Jandrić, 10B
5. ura
11:05 - 11:50
OGOpJ 2
C. Jandrić, US
Skupina 1
OGOpP
A. Pisk Rutar, 6
Skupina 2
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
OGOpP 2
A. Pisk Rutar, 17
Skupina 2
OGOpJ
C. Jandrić, US
Skupina 1
ŠPO
Ž. Colja, TV2
6. ura
11:55 - 12:40
OGOpJ 2
C. Jandrić, US
Skupina 1
OGOpP
A. Pisk Rutar, UK
Skupina 2
MAT
D. Prinčič, 10B
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
OGOpP 2
A. Pisk Rutar, 17
Skupina 2
OGOpJ
C. Jandrić, US
Skupina 1
ŠPO
Ž. Colja, TV2
7. ura
12:45 - 13:30
OGOpJ 2
C. Jandrić, US
Skupina 1
OGOpP
A. Pisk Rutar, 6
Skupina 2
MAT
D. Prinčič, 10B
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
OGOpP
A. Pisk Rutar, 17
Skupina 1
ŠPO
Ž. Colja, TV2
8. ura
13:30 - 14:15
OGOpJ 2
C. Jandrić, US
Skupina 1
OGOpP
A. Pisk Rutar, 6
Skupina 2
ANG
P. Grmek, 16
Glasbena mladina, Cankarjev dom, Ljubljana
OGOpP
A. Pisk Rutar, 17
Skupina 1
9. ura
14:20 - 15:05
OGOpP
A. Pisk Rutar, UK
Skupina 2
10. ura
15:10 - 16:05
11. ura
16:10 - 16:55
12. ura
17:00 - 17:45

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost