DOSTOPNOST

Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
15. 4.
Torek
16. 4.
Sreda
17. 4.
Četrtek
18. 4.
Petek
19. 4.
PU
6:55 - 7:40
1. ura
7:45 - 8:30
MAT 3
K. Kovačič, Rač
Nivo 1
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
MAT
F. Žganjar, Fiz
Nivo 3a
BIO
A. Topić, 4Ap
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
M. Malnar, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
FIZ
M. Gornik, Fiz
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
M. Malnar, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
2. ura
8:35 - 9:20
ZGO
K. Koleta, 1Cl
ZGO
K. Koleta, 1Cl
TJA 4
T. Nosan, Rač
Nivo 1
TJA
N. Pleše, 2Ap
Nivo 2
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 3a
TJA
B. Prebilič, 1Al
Nivo 3b
DKE
T. Nosan, Rač
GEO
T. Gornik, 6Al
3. ura
9:45 - 10:30
LUM
M. Porenta Pleše, 1Ap
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
M. Malnar, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
MAT 3
K. Kovačič, Rač
Nivo 1
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
MAT
F. Žganjar, Fiz
Nivo 3a
BIO
A. Topić, 4Ap
ŠPO 2
A. Adamič, TelM
Fantje
ŠPO
M. Dekleva, TelM
Dekleta
4. ura
10:35 - 11:20
LUM
M. Porenta Pleše, 1Ap
MAT 3
A. Adamič, Rač
Nivo 1
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
MAT
F. Žganjar, Fiz
Nivo 3a
GUM
M. Hribar Osmak, Gvz
MAT 3
K. Kovačič, Rač
Nivo 1
MAT
T. Nosan, Fiz
Nivo 3a
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
TJA 4
T. Nosan, Rač
Nivo 1
TJA
N. Pleše, 2Ap
Nivo 2
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 3a
TJA
B. Prebilič, 1Al
Nivo 3b
5. ura
11:25 - 12:10
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
T. Nosan, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
TJA 4
T. Nosan, Rač
Nivo 1
TJA
N. Pleše, 2Ap
Nivo 2
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 3a
TJA
M. Vovk, 1Al
Nivo 3b
KEM
M. Gornik, 5Ap
ŠPO 3
M. Dekleva, TelM
Fantje
ŠPO
M. Dekleva, TelM
Dekleta
DSP
M. Rupar, Kab Meta
FIZ
M. Gornik, Fiz
6. ura
12:15 - 13:00
KEM
M. Gornik, 5Ap
IP-LS2
M. Porenta Pleše, 1Ap
IP-MME 2
T. Nosan, Rač
IP-ŠZZ
A. Adamič, TelV
ŠZZ 2
IP-NI2
M. Gole Premrl, 3Al
IP-TVZ 3
T. Gornik, 6Al
IP-GKL
T. Gornik, 4Al
IP-OGU
K. Povh, TehV
7. ura
13:15 - 14:00
IP-LS2
M. Porenta Pleše, 1Ap
IP-MME 2
T. Nosan, Rač
IP-ŠZZ
A. Adamič, TelV
ŠZZ 2
IP-NI2
M. Gole Premrl, 3Al
IP-TVZ 3
T. Gornik, 6Al
IP-GKL
T. Gornik, 4Al
IP-OGU
K. Povh, TehV
8. ura
14:05 - 14:50
9. ura
14:50 - 15:35
10. ura
15:35 - 16:20
11. ura
16:20 - 17:05
12. ura
17:05 - 17:50
13. ura
17:50 - 18:35

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti