DOSTOPNOST

Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
15. 4.
Torek
16. 4.
Sreda
17. 4.
Četrtek
18. 4.
Petek
19. 4.
PU
6:55 - 7:40
1. ura
7:45 - 8:30
MAT 3
K. Kovačič, Rač
Nivo 1
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3b
TIT 2
N. Oberstar, TehV
Skupina 1
TIT
K. Povh, TehV
Skupina 2
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
M. Malnar, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
ZGO
K. Koleta, 1Cl
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
M. Malnar, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
2. ura
8:35 - 9:20
BIO
A. Topić, 4Ap
TIT 2
N. Oberstar, TehV
Skupina 1
TIT
K. Povh, TehV
Skupina 2
TJA 4
T. Nosan, Rač
Nivo 1
TJA
N. Pleše, 2Ap
Nivo 2
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 3a
TJA
B. Prebilič, 1Al
Nivo 3b
GUM
M. Hribar Osmak, Gvz
KEM
M. Gornik, 5Ap
3. ura
9:45 - 10:30
ZGO
Z. Golouh, 1Cl
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
M. Malnar, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
MAT 3
K. Kovačič, Rač
Nivo 1
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3b
ŠPO 2
M. Dekleva, TelV
Fantje
ŠPO
M. Dekleva, TelV
Dekleta
BIO
A. Topić, 4Ap
4. ura
10:35 - 11:20
KEM
M. Gornik, 5Ap
MAT 3
A. Adamič, Rač
Nivo 1
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3b
GEO
T. Gornik, 6Al
MAT 4
K. Kovačič, Rač
Nivo 1
MAT
B. Škulj, 6Ap
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3b
DSP
B. Mihelič, Kab DSP
TJA 4
T. Nosan, Rač
Nivo 1
TJA
N. Pleše, 2Ap
Nivo 2
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 3a
TJA
B. Prebilič, 1Al
Nivo 3b
5. ura
11:25 - 12:10
SLJ 3
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
SLJ
T. Nosan, 4Al
Skupina 2
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 3
TJA 5
T. Nosan, Rač
Nivo 1
TJA
N. Pleše, 2Ap
Nivo 2
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 3a
TJA
M. Vovk, 1Al
Nivo 3b
DSP
Z. Golouh, Kab DSP
DKE
T. Nosan, Rač
FIZ
M. Gornik, Fiz
ŠPO 3
A. Adamič, TelV
Fantje
ŠPO
M. Dekleva, TelV
Dekleta
DSP
T. Nosan, SpecRomi
6. ura
12:15 - 13:00
FIZ
F. Žganjar, Fiz
IP-LS2
M. Porenta Pleše, 1Ap
IP-MME 2
T. Nosan, Rač
IP-ŠZZ
A. Adamič, TelV
ŠZZ 2
IP-NI2 2
M. Gole Premrl, 3Al
DSP
B. Škulj, 6Ap
IP-TVZ 3
T. Gornik, 6Al
IP-GKL
T. Gornik, 4Al
IP-OGU
K. Povh, TehV
7. ura
13:15 - 14:00
IP-LS2
M. Porenta Pleše, 1Ap
IP-MME 2
T. Nosan, Rač
IP-ŠZZ
A. Adamič, TelV
ŠZZ 2
IP-NI2
M. Gole Premrl, 3Al
IP-TVZ 3
T. Gornik, 6Al
IP-GKL
T. Gornik, 4Al
IP-OGU
K. Povh, TehV
8. ura
14:05 - 14:50
9. ura
14:50 - 15:35
10. ura
15:35 - 16:20
11. ura
16:20 - 17:05
12. ura
17:05 - 17:50
13. ura
17:50 - 18:35

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti