DOSTOPNOST

Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
15. 4.
Torek
16. 4.
Sreda
17. 4.
Četrtek
18. 4.
Petek
19. 4.
PU
6:55 - 7:40
DSP
N. Oberstar, 3Ap
DSP
M. Ruparčič, 2Al
1. ura
7:45 - 8:30
SLJ 2
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 2
SLJ
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 1
Skupina 3
GEO
T. Gornik, 6Al
GEO
T. Gornik, 6Al
ŠPO 2
S. Mrnjec, TelV
Fantje
ŠPO
M. Dekleva, TelV
Dekleta
MAT 3
B. Škulj, 6Ap
Nivo 1
MAT
K. Kovačič, Fiz
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3
2. ura
8:35 - 9:20
MAT 3
B. Škulj, 6Ap
Nivo 1
MAT
F. Žganjar, Fiz
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3
SLJ 3
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 2
SLJ
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 3
SLJ
M. Malnar, 4Al
Skupina 1
FIZ
F. Žganjar, Fiz
MAT 3
B. Škulj, 6Ap
Nivo 1
MAT
M. Porenta Pleše, Fiz
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3
LUM
M. Porenta Pleše, 1Ap
3. ura
9:45 - 10:30
ŠPO 2
S. Mrnjec, TelV
Fantje
ŠPO
M. Dekleva, TelV
Dekleta
FIZ
F. Žganjar, Fiz
KEM
E. Merhar, 5Ap
TJA 3
N. Pleše, 2Ap
Nivo 1
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 2
TJA
B. Prebilič, 1Al
Nivo 3
SLJ 3
M. Malnar, 4Al
Skupina 1
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 2
SLJ
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 3
4. ura
10:35 - 11:20
TJA 3
N. Pleše, 2Ap
Nivo 1
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 2
TJA
B. Prebilič, 1Al
Nivo 3
GUM
M. Hribar Osmak, Gvz
KEM
E. Merhar, 5Ap
SLJ 3
M. Malnar, 4Al
Skupina 1
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 2
SLJ
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 3
BIO
A. Topić, 4Ap
5. ura
11:25 - 12:10
BIO
A. Topić, 4Ap
MAT 3
B. Škulj, 6Ap
Nivo 1
MAT
F. Žganjar, Fiz
Nivo 2
MAT
N. Oberstar, 3Ap
Nivo 3
SLJ 3
M. Malnar, 4Al
Skupina 1
SLJ
M. Gole Premrl, 3Al
Skupina 2
SLJ
P. Špiletič Latin, 5Al
Skupina 3
ZGO
K. Koleta, 1Cl
TJA 3
N. Pleše, 2Ap
Nivo 1
TJA
M. Ruparčič, 2Al
Nivo 2
TJA
B. Prebilič, 1Al
Nivo 3
6. ura
12:15 - 13:00
ZGO
K. Koleta, 1Cl
IP-NI3 3
M. Gole Premrl, 3Al
IP-IŠPO
A. Adamič, TelV
IP-NPH
A. Topić, 4Ap
IP-LS3
M. Porenta Pleše, 1Ap
LS3 2
7. ura
13:15 - 14:00
IP-NI3 3
M. Gole Premrl, 3Al
IP-IŠPO
A. Adamič, TelV
IP-NPH
A. Topić, 4Ap
IP-LS3
M. Porenta Pleše, 1Ap
LS3 2
8. ura
14:05 - 14:50
9. ura
14:50 - 15:35
10. ura
15:35 - 16:20
11. ura
16:20 - 17:05
12. ura
17:05 - 17:50
13. ura
17:50 - 18:35

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti