Škofijska gimnazija Vipava

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
10. 12.
Torek
11. 12.
Sreda
12. 12.
Četrtek
13. 12.
Petek
14. 12.
Sobota
15. 12.
1. ura
7:30 - 8:15
ITA 5
B. Eisenzopf, 1.c
Skupina 1
NEM
N. Sever, 1.b
Skupina 1
ŠVZ1
D. Sušnik, Telovadnica
ŠVZ_D
ŠVZ1
E. Simonič, Telovadnica
ŠVZ_E
ŠVZ1
J. Rosa, Telovadnica
ŠVZ_S
ITA 5
B. Eisenzopf, 1.a
Skupina 2
NEM
N. Sever, 1.b
Skupina 2
ŠVZ2
D. Sušnik, Telovadnica
ŠVZ_D
ŠVZ2
E. Simonič, Telovadnica
ŠVZ_E
ŠVZ2
J. Rosa, Telovadnica
ŠVZ_S
LUM
M. Fajdiga, 1.a
LUM
M. Fajdiga, 1.a
INF 2
L. Kompara, Rač
Skupina 2
BIOv
T. Zupančič, BIO/FIZ
Skupina 1
INF
B. Urdih, Rač
Skupina 2
2. ura
8:20 - 9:05
SLO
T. Božič, 1.a
ITA 5
B. Eisenzopf, 1.a
Skupina 2
NEM
N. Sever, 1.b
Skupina 2
ŠVZ2
D. Sušnik, Telovadnica
ŠVZ_D
ŠVZ2
E. Simonič, Telovadnica
ŠVZ_E
ŠVZ2
J. Rosa, Telovadnica
ŠVZ_S
INF
B. Urdih, Rač
Skupina 1
Skupina 2
ANG
D. Fabčič, 1.a
GEO
T. Pišot, 1.a
GEO
T. Pišot, 1.a
3. ura
9:10 - 9:55
ITA 5
B. Eisenzopf, 1.c
Skupina 2
NEM
N. Sever, 1.b
Skupina 2
ŠVZ2
D. Sušnik, Telovadnica
ŠVZ_D
ŠVZ2
E. Simonič, Telovadnica
ŠVZ_E
ŠVZ2
J. Rosa, Telovadnica
ŠVZ_S
ITA 5
B. Eisenzopf, 1.a
Skupina 1
NEM
N. Sever, 1.b
Skupina 1
ŠVZ1
D. Sušnik, Telovadnica
ŠVZ_D
ŠVZ1
E. Simonič, Telovadnica
ŠVZ_E
ŠVZ1
J. Rosa, Telovadnica
ŠVZ_S
BIO
T. Zupančič, 1.a
ZGO
J. Vidmar, 1.a
KEM
M. Slavec, Mansarda
FIZ
S. Mozetič, 1.a
4. ura
10:45 - 11:30
MAT
M. Šušteršič, 1.a
ITA 5
B. Eisenzopf, 1.a
Skupina 1
NEM
N. Sever, 1.b
Skupina 1
ŠVZ1
D. Sušnik, Telovadnica
ŠVZ_D
ŠVZ1
E. Simonič, Telovadnica
ŠVZ_E
ŠVZ1
J. Rosa, Telovadnica
ŠVZ_S
MAT
M. Šušteršič, Mansarda
SLO
T. Božič, 1.a
MAT
M. Šušteršič, 1.a
KEMv 2
M. Slavec, KEM
Skupina 1
INF
B. Urdih, Rač
Skupina 2
5. ura
11:35 - 12:20
BIOv 2
T. Zupančič, BIO/FIZ
Skupina 2
INF
B. Urdih, Rač
Skupina 1
MAT
M. Šušteršič, 1.a
ZGO
J. Vidmar, 1.a
SLO
T. Božič, 1.a
ANG
D. Fabčič, 1.a
ANG
D. Fabčič, 1.a
6. ura
12:25 - 13:10
FIZ
S. Mozetič, 1.a
ANG
D. Fabčič, 1.a
GEO
T. Pišot, 1.a
VIK
P. Erjavec, 1.a
FIZ
S. Mozetič, 1.a
MAT
M. Šušteršič, 1.a
7. ura
13:15 - 14:00
KEM
M. Slavec, 1.a
GUM
I. Hodak, Gla
SLO
T. Božič, 1.a
RU
D. Fabčič, 1.a
RU
D. Fabčič, 1.a
8. ura
14:05 - 14:50
9. ura
14:55 - 15:40

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost