Šolski center Šentjur, Srednja poklicna in strokovna šola

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
11. 11.
Torek
12. 11.
Sreda
13. 11.
Četrtek
14. 11.
Petek
15. 11.
Čas pred
poukom
0:00 - 7:20
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
1. ura
7:20 - 8:05
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 1
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 2
ŠVZ
D. Uležić, TV1
Skupina 1
IKT 2
A. Štern, RV
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
RU 2
U. Pevec, U4
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
2.ura
8:10 - 8:55
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 1
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 2
ŠVZ
D. Uležić, TV1
Skupina 1
DRU 2
M. Fidler, RV
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
ORP 2
S. Plevnik, U3
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
3.ura
9:00 - 9:45
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 1
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 2
ANG
P. Kramer, U3
RU 2
U. Pevec, U3
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
DRU 2
M. Fidler, U2
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
4.ura
10:15 - 11:00
PRA
M. Šket, U10
Skupina 1
SLO
U. Pevec, U2
MAT 2
M. Očko, U10
DSP
P. Kramer, D2/1
MAT 2
M. Očko, U5
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
DRU 2
M. Fidler, U2
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
5.ura
11:05 - 11:50
ANG
P. Kramer, U4
DRU
M. Fidler, U2
MAT
M. Očko, U5
SLO 3
U. Pevec, U4
DSP
M. Očko, D2
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
DRU 2
M. Fidler, U10
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
6.ura
11:55 - 12:40
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 2
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 1
ORP
S. Plevnik, U4
ŠVZ 2
D. Uležić, TV1
Skupina 2
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
PHN 2
A. Štern, U3
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
7.ura
12:45 - 13:30
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 2
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 1
PMN
D. Vrbnjak, U3
ŠVZ 2
D. Uležić, TV1
Skupina 2
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
PEN 2
A. Štern, U3
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
8.ura
13:35 - 14:20
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 2
PRA
M. Šket, SD1
Skupina 1
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
ORP 2
S. Plevnik, U4
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
Čas po
pouku
14:20 - 23:59
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)
interesne dejavnosti - prosta izbira (0:00 - 23:59)

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost