Šolski center Velenje - Gimnazija Velenje

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 21. 5. 2018 Podelitev letnih spričeval in obvestil o uspehu dijakom četrtih letnikov
Projekt STEM – gostovanje naših dijakov na Madžarskem
22. 5. 2018 Zadnji rok za vložitev ugovora na število doseženih točk pri praktičnem delu izpita splošne mature v spomladanskem izpitnem roku na šoli.
Rok za:
– predložitev dokazil o izpolnjevanju pogojev za opravljanje splošne mature in posameznega izpita splošne mature ter
– pisno odjavo od spomladanskega izpitnega roka splošne mature na šoli.
Organizirane priprave na splošno maturo
Projekt STEM – gostovanje naših dijakov na Madžarskem
23. 5. 2018 Organizirane priprave na splošno maturo
Zadnji dan prijave k predmetnim izpitom za dijake zaključnih letnikov
INVENTURA 2018 – otvoritev razstave dijakov likovne smeri umetniške gimnazije ob 19.00 v galeriji Velenje
Projekt STEM – gostovanje naših dijakov na Madžarskem
24. 5. 2018 Organizirane priprave na splošno maturo
Projekt STEM – gostovanje naših dijakov na Madžarskem
25. 5. 2018 Organizirane priprave na splošno maturo
Dan šole – ravnateljev dan
Projekt STEM – gostovanje naših dijakov na Madžarskem

Ura
 
Ponedeljek
21. 5.
Torek
22. 5.
Sreda
23. 5.
Četrtek
24. 5.
Petek
25. 5.
0. predura
7:00 - 7:45
1. ura
8:00 - 8:45
INF-v
I. Jovan, A205
Skupina B
NEM
J. Tiršek Drčar, A004
ANG
D. Joger Avberšek, A113
BIO
I. Štimac, A012
MAT
M. Ravnjak, A015
2. ura
8:50 - 9:35
INF-v
I. Jovan, A205
Skupina B
FIZ
F. Zupančič, C101
BIO
I. Štimac, A012
GEO
T. Kikec, A210
SLO
S. Hudej, A115
3. ura
9:40 - 10:25
MAT
M. Ravnjak, A015
FIZ
F. Zupančič, C101
ZGO
C. Bovha, A207
ŠVZ 2
V. Tovornik, TV1
ŠVZ
M. Kolbl Repinc, TV3
Dekleta
SLO
S. Hudej, A115
4. ura
10:55 - 11:40
ANG
D. Joger Avberšek, A115
SLO
S. Hudej, A114
NEM
J. Tiršek Drčar, A004
MAT
M. Ravnjak, A015
ANG
D. Joger Avberšek, A115
5. ura
11:45 - 12:30
KEM
K. Grabant, B105
SLO
S. Hudej, A114
INF
I. Jovan, A205
KEM
K. Grabant, B105
ZGO
C. Bovha, A210
6. ura
12:35 - 13:20
GEO
T. Kikec, A213
ŠVZ 2
V. Tovornik, TV1
Fantje
ŠVZ
M. Kolbl Repinc, TV3
Dekleta
MAT
M. Ravnjak, A114
LUM
Ž. Opačak, A214
GLA
T. Selič, C514
7. ura
13:25 - 14:10
NEM
J. Tiršek Drčar, A008
ŠVZ 2
V. Tovornik, TV1
Fantje
ŠVZ
M. Kolbl Repinc, TV3
Dekleta
LUM
Ž. Opačak, A214
8. ura
14:15 - 15:00
RU
J. Tiršek Drčar, A004
9. ura
15:05 - 15:50
10. ura
15:55 - 16:40
11. ura
16:45 - 17:30
12. ura
17:35 - 18:20
13. ura
18:25 - 19:10
14. ura
19:15 - 20:00
15. ura
20:05 - 20:50

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost