Šolski center Velenje - Gimnazija Velenje

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 15. 10. 2018 Šola v naravi za dijake 2. U razreda – ekologija v CŠOD Gorenje Zreče
16. 10. 2018 Šola v naravi za dijake 2. U razreda – ekologija v CŠOD Gorenje Zreče
17. 10. 2018 Šola v naravi za dijake 2. U razreda – ekologija v CŠOD Gorenje Zreče
18. 10. 2018 Projekt »Rastem s knjigo« za dijake 1. A razreda ob 8.00 do 9.35
Šola v naravi za dijake 2. U razreda – ekologija v CŠOD Gorenje Zreče
19. 10. 2018 Projekt »Rastem s knjigo« za dijake 1. Š in 1. U razreda ob 8.00 do 9.35
Šola v naravi za dijake 2. U razreda – ekologija v CŠOD Gorenje Zreče
20. 10. 2018 Gostovanje Mešanega pevskega zbora iz Esslingena
Šola v naravi za dijake 2. U razreda – ekologija v CŠOD Gorenje Zreče
Ura
 
Ponedeljek
15. 10.
Torek
16. 10.
Sreda
17. 10.
Četrtek
18. 10.
Petek
19. 10.
0. predura
7:00 - 7:45
BIO-v
K. Jug, A012
1. ura
8:00 - 8:45
ZGO
Z. Zevnik, A207
SLO
J. Kvartič, A115
ANG
S. Hudournik, A115
Projekt Rastem s knjigo
ZGO
Z. Zevnik, A207
2. ura
8:50 - 9:35
GEO
T. Golob, A210
KEM
K. Grabant, B105
SLO
J. Kvartič, A115
Projekt Rastem s knjigo
FIZ
P. Jevšenak, A015
3. ura
9:40 - 10:25
SLO
J. Kvartič, A212
MAT
S. France, A013
FRA 2
H. Zupanc, A004
NEM
J. Oder, A008
FRA 2
H. Zupanc, A004
NEM
J. Oder, A008
ANG
S. Hudournik, A213
4. ura
10:55 - 11:40
SLO
J. Kvartič, A212
ŠVZ 2
V. Tovornik, TV1
Fantje
ŠVZ
H. Hliš Bukovnik, TV4
Dekleta
MAT
S. France, A013
MAT
S. France, A013
GEO
T. Golob, A210
5. ura
11:45 - 12:30
FRA 2
H. Zupanc, A004
NEM
J. Oder, A008
ŠVZ 2
V. Tovornik, TV2
Fantje
ŠVZ
H. Hliš Bukovnik, TV4
Dekleta
INF
I. Jovan, A205
Skupina 1
Skupina 2
BIO
K. Jug, A012
MAT
S. France, A013
6. ura
12:35 - 13:20
BIO
K. Jug, A014
INF-v
I. Jovan, A205
Skupina A
RU
T. Golob, A207
KEM
K. Grabant, C101
ŠVZ 2
V. Tovornik, TV1
ŠVZ
H. Hliš Bukovnik, TV4
Dekleta
7. ura
13:25 - 14:10
LUM
Ž. Opačak, A214
INF-v
I. Jovan, A205
Skupina A
GLA
T. Selič, C514
INF-v
I. Jovan, A205
Skupina B
8. ura
14:15 - 15:00
LUM
Ž. Opačak, A214
GLA
T. Selič, C514
INF-v
I. Jovan, A205
Skupina B
9. ura
15:05 - 15:50
10. ura
15:55 - 16:40
11. ura
16:45 - 17:30
12. ura
17:35 - 18:20
13. ura
18:25 - 19:10
14. ura
19:15 - 20:00
15. ura
20:05 - 20:50

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost