Šolski center Ravne na Koroškem - Gimnazija

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
28. 9.
Torek
29. 9.
Sreda
30. 9.
Četrtek
1. 10.
Petek
2. 10.
0. predura
6:55 - 7:40
NADMAT 2
D. Furman, 12
DOPMAT
S. Ledinek, 11
FIZv
P. Sekolonik, 67
Skupina 1
INF
S. Buhvald, 65
Skupina 1
RU
M. Tkalec, 62
1. ura
7:45 - 8:30
LUM
A. Čepin, K3
MAT
A. Ruter, 64
INF
S. Buhvald, 65
Skupina 1
FIZ
P. Sekolonik, 67
KEM
J. Čas Krneža, 42
2. ura
8:35 - 9:20
ŠVZ 2
R. Brezovnik, TEL
1 ab fantje - Brezovnik
ŠVZ
A. Kadiš, TEL
1 a dekleta - Kadiš
KEM
J. Čas Krneža, 43
SLO
M. Žaže, 58
SLO
M. Žaže, 58
BIO
I. Karner, 44
3. ura
9:25 - 10:10
ŠVZ 2
R. Brezovnik, TEL
1 ab fantje - Brezovnik
ŠVZ
A. Kadiš, TEL
1 a dekleta - Kadiš
FIZv
P. Sekolonik, 67
BIO
I. Karner, 44
ŠVZ 2
R. Brezovnik, TEL
1 ab fantje - Brezovnik
ŠVZ
A. Kadiš, TEL
1 a dekleta - Kadiš
MAT
A. Ruter, 64
4. ura 1. in 2. let.
10:10 - 10:50
ANG1
H. Čas, K5
SLO
M. Žaže, 58
MAT
A. Ruter, 64
ANG1
H. Čas, K5
ŠPA2 3
P. Podstenšek, 36
NEM2
B. Vrečko, 34
Nemščina drugi tuji jezik - nadaljevalna Vrečko
NEM2
I. Erjavec, 37
Nemščina drugi tuji jezik - osnovna Erjavec
4. ura 3. in 4. let.
10:50 - 11:35
5. ura
11:40 - 12:25
MAT
A. Ruter, 64
GLA
E. Skarlovnik, 40
ŠPA2 3
P. Podstenšek, 58
NEM2
B. Vrečko, 34
Nemščina drugi tuji jezik - nadaljevalna Vrečko
NEM2
I. Erjavec, 37
Nemščina drugi tuji jezik - osnovna Erjavec
GLA
E. Skarlovnik, 40
SLO
M. Žaže, 58
6. ura
12:30 - 13:15
ŠPA2 3
S. Rejec Merkač, 58
NEM2
B. Vrečko, 34
Nemščina drugi tuji jezik - nadaljevalna Vrečko
NEM2
I. Erjavec, 37
Nemščina drugi tuji jezik - osnovna Erjavec
ANG1
H. Čas, K5
LUM
A. Čepin, K3
ZGO
M. Burjak, 41
GEO
M. Tkalec, 62
7. ura
13:20 - 14:05
INF
S. Buhvald, 65
Skupina 1
Skupina 2
ZGO
M. Burjak, 41
GEO
M. Tkalec, 62
NADANG 2
M. Rečnik, K4
DOPANG
H. Čas, K5
8. ura
14:10 - 14:55
9. ura
15:00 - 15:45
10. ura
15:25 - 16:10
11. ura
16:15 - 17:00
12. ura
17:05 - 17:50

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost