DOSTOPNOST

Osnovna šola Kolezija

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
27. 5.
Torek
28. 5.
Sreda
29. 5.
Četrtek
30. 5.
Petek
31. 5.
Predura s
7:30 - 8:15
N3F 3
P. Kobe Tomič, I 17
N3N
T. Svetičič, P 06
NRA
T. Mršol, I 18
DOP-MAT
L. Galun, I 12
N3F 2
P. Kobe Tomič, I 17
N3N
T. Svetičič, P 06
ZGO
B. Avsenik, I 14
DOP-SLJ 3
V. Žnidar, II 21
DOD-TJA
D. Alagić, P 01
DSP_TUJ
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
1s. ura
8:20 - 9:05
TIT 2
A. Ravnjak, P 10
Plut
TIT
A. Ravnjak, P 09
Ravnjak
ODS
Ž. Dobaj, P 07
GOS
K. Šinkovec, P 08
Skupina 2
ZGO
B. Avsenik, I 14
SLJ
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
2s. ura
9:25 - 10:10
TIT 3
A. Ravnjak, P 10
Plut
TIT
A. Ravnjak, P 09
Ravnjak
DSP
Ž. Šoba, D8
SLJ 2
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
DSP
A. Petrun, D5
NAR
N. Koželj, II 24
MAT 2
N. Amini Košmrlj, I 11
DSP
Ž. Šoba, 1
MAT 3
N. Amini Košmrlj, I 11
DSP
Ž. Šoba, D8
DSP
L. Hribar, D9
3s. ura
10:30 - 11:15
SLJ 2
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
DSP
D. Terihaj, D7
TJA 4
T. Dolinar, P 04
Rebernik
Dolinar
Alagić
DSP
L. Hribar, D9
DSP
Ž. Šoba, D8
DSP
D. Terihaj, D7
SLJ 4
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
DSP
L. Hribar, D9
DSP
I. Cepanec, I 15
DSP
A. Petrun, D5
ŠPO 2
D. Pivk, T 1
Fantje
ŠPO
P. Rankel, T 1
Dekleta
ŠPO 2
D. Pivk, T 1
Fantje
ŠPO
P. Rankel, T 1
Dekleta
4s. ura
11:20 - 12:05
MAT 3
N. Amini Košmrlj, I 11
DSP
T. Demič, I 18
Mala odbojka (11:40 - 17:00)
SLJ 2
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
ISP
M. Uran, D2
GEO 3
Ž. Dobaj, P 07
DSP
D. Terihaj, D7
DSP
L. Hribar, D9
GUM
N. Pipan, II 28
TJA
T. Dolinar, P 04
Dolinar
Alagić
Rebernik
5s. ura
12:10 - 12:55
LUM 2
E. Gorišek, ATEL 19
Mala odbojka (11:40 - 17:00)
TJA
T. Dolinar, P 04
Dolinar
Alagić
Rebernik
TJA
T. Dolinar, P 05
Dolinar
Alagić
Rebernik
SLJ 3
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
DSP
N. Bavec, II 22
DSP
Ž. Šoba, D8
GOS
K. Šinkovec, P 08
Skupina 1
6s. ura
13:00 - 13:45
ZGO 2
B. Avsenik, I 14
Mala odbojka (11:40 - 17:00)
ŠPO 2
P. Rankel, T 1
Dekleta
ŠPO
D. Pivk, T 1
Fantje
DSP_TUJ
A. Anderlič Zakonjšek, II 23
TJA 3
M. Rebernik Nerat, P 05
Rebernik
TJA
T. Dolinar, P 04
Dolinar
TJA
D. Alagić, P 01
Alagić
GOS
K. Šinkovec, P 08
Skupina 1
7s. ura
14:05 - 14:50
Mala odbojka (11:40 - 17:00)
8s. ura
14:55 - 15:40
Mala odbojka (11:40 - 17:00)
9s. ura
15:45 - 16:30
Mala odbojka (11:40 - 17:00)
Čas po
pouku
16:30 - 23:59
Mala odbojka (11:40 - 17:00)

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti