Biotehniški izobraževalni center Ljubljana - Živilska šola

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
16. 10.
Torek
17. 10.
Sreda
18. 10.
Četrtek
19. 10.
Petek
20. 10.
0. predura
7:10 - 7:55
MAT
M. Sedeljšak Basle, VPB-vhod skozi TV
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
1. ura
8:00 - 8:45
AJE
S. Horvatić, VP
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
2. ura
8:50 - 9:35
FIZ
K. Pipan, U2
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
3. ura
9:40 - 10:25
GNE
M. Kramer, VPB-vhod skozi TV
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
odmor
10:25 - 10:50
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
4. ura
10:50 - 11:35
EDE_praksa 2
J. Seibert, MIB Lab
Skupina 2
GNE_praksa
M. Kramer, U12
Skupina 1
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
odmor 1
11:35 - 12:00
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
5. ura
12:00 - 12:45
EDE_praksa 2
J. Seibert, MIB Lab
Skupina 2
GNE_praksa
M. Kramer, U12
Skupina 1
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
6. ura
12:50 - 13:35
AJE
S. Horvatić, U11
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
7. ura
13:40 - 14:25
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
8. ura
14:30 - 15:15
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
9. ura
15:20 - 16:05
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
10. ura
16:10 - 16:55
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
11. ura
17:15 - 18:00
Najstnica Neja (King Kong Teater) (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Razredni tabor + športni dan (7:10 - 18:00)
Učilnice:   TEREN
Čas po
pouku
18:00 - 23:59

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost