Gimnazija Škofja Loka

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
11. 11.
Torek
12. 11.
Sreda
13. 11.
Četrtek
14. 11.
Petek
15. 11.
1. ura
7:15 - 8:00
infv 2
A. Kolenc Krajnik, U148
Skupina 1
Knjižnično informacijsko znanje
ang
N. Veber, U349
švzf 2
M. Albreht, TEL1
švzd
N. Bertoncelj, TEL2
slo
I. Florjančič, U342
nemn 4
L. Mravlja, U347
ruš2
M. Petek Ahačič, U350
špa1
Š. Oman, U148
bio
D. Curk, U239
Skupina 1
2. ura
8:05 - 8:50
infv 2
A. Kolenc Krajnik, U148
Skupina 1
Knjižnično informacijsko znanje
mat
A. Dobrovoljc, U351
ang
N. Veber, U349
fiz
A. Erman, U148
mat
A. Dobrovoljc, U351
3. ura
8:55 - 9:40
mat
A. Dobrovoljc, U351
kem
M. Tolar, U80
Skupina 1
Skupina 2
inf
A. Kolenc Krajnik, U148
švzf 2
M. Albreht, MALA
švzd
N. Bertoncelj, TEL1
geo
M. Močnik, U151
4. ura
9:45 - 10:30
nemz 2
L. Mravlja, U347
ruš1
M. Petek Ahačič, U346
ruš2
M. Petek Ahačič, U337
5. ura
10:35 - 11:20
zgo
M. Močnik, U338
fra 4
B. Osolnik Rajšek, U348
nemn
L. Mravlja, U347
ruš2
M. Petek Ahačič, U346
špa1
Š. Oman, U337
Predstavitev kandidata za predsednika DŠS
Učilnice:   Predavalnica
mat
A. Dobrovoljc, U349
ang
N. Veber, U349
6. ura
11:25 - 12:10
geo
M. Močnik, U338
slo
I. Florjančič, U342
fiz
A. Erman, U157
ru
A. Dobrovoljc, U349
slo
I. Florjančič, U342
7. ura
12:15 - 13:00
gla
A. Prevc Megušar, U149
bio
D. Curk, U157
kem
M. Tolar, U149
Skupina 1
Skupina 2
lik
M. Plestenjak, U351
nemz 4
L. Mravlja, U347
ruš1
M. Petek Ahačič, U150
fra
B. Osolnik Rajšek, U348
bio
D. Curk, U76
Skupina 2
8. ura
13:05 - 13:50
švzf 2
M. Albreht, TEL1
švzd
N. Bertoncelj, MALA
gla
A. Prevc Megušar, U149
slo
I. Florjančič, U342
lik
M. Plestenjak, U351
9. ura
13:55 - 14:40
bio
D. Curk, U80
Skupina 1
Skupina 2
zgo
M. Močnik, U338
10. ura
14:45 - 15:30
11. ura
15:35 - 16:20
12. ura
16:25 - 17:10
Tartuffe v MGL (17:00 - 21:00)
Čas po
pouku
17:10 - 23:59
Tartuffe v MGL (17:00 - 21:00)

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost