Naložite si mobilno aplikacijo eAsistent - najbolj preprost in hiter način za uporabo Komunikacije.        
Kako deluje komunikacija? Za navodila kliknite TUKAJ
Če uporabljate eA Spletno učilnico, si kratke video nasvete oglejte TUKAJ. Poročilo o že izvedenih nadgradnjah v Spletni učilnici in napovednik kaj prihaja v naslednjih dneh si oglejte TUKAJ.
Kako starši pridobijo dostopne podatke in kako dostopne podatke pridobijo učenci/dijaki, si oglejte v VIDEU ali v PDF.

Gimnazija Škofja Loka

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
6. 4.
Torek
7. 4.
Sreda
8. 4.
Četrtek
9. 4.
Petek
10. 4.
Sobota
11. 4.
Nedelja
12. 4.
1. ura
7:15 - 8:00
zgo
M. Močnik, U157
lik
I. Golob, U149
švzf 2
M. Albreht, TEL1
švzd
N. Bertoncelj, TEL2
ang
N. Veber, U349
nemn 3
L. Mravlja, U347
ruš2
M. Petek Ahačič, U148
špa1
Š. Oman, U337
Praznik
2. ura
8:05 - 8:50
gla
A. Prevc Megušar, U149
mat
A. Dobrovoljc, U351
mat
A. Dobrovoljc, U351
zgo
M. Močnik, U239
ang
N. Veber, U349
Praznik
3. ura
8:55 - 9:40
slo 2
I. Florjančič, U342
gla
A. Prevc Megušar, 163
slo
I. Florjančič, U342
ang
N. Veber, U349
švzf 2
M. Albreht, TEL1
švzd
N. Bertoncelj, TEL1
slo
I. Florjančič, U342
Praznik
4. ura
9:45 - 10:30
nemz 2
L. Mravlja, U347
ruš1
M. Petek Ahačič, U346
fra 4
B. Osolnik Rajšek, U348
nemn
L. Mravlja, U347
ruš2
M. Petek Ahačič, U337
špa1
Š. Oman, U351
Praznik
5. ura
10:35 - 11:20
kem
M. Tolar, U157
Skupina 1
Skupina 2
fra 4
B. Osolnik Rajšek, U348
nemn
L. Mravlja, U148
ruš2
M. Petek Ahačič, U347
špa1
Š. Oman, U80
nemz 2
L. Mravlja, U347
ruš1
M. Petek Ahačič, U337
fiz
A. Erman, U150
Skupina 1
Skupina 2
bio
D. Curk, U80
Praznik
6. ura
11:25 - 12:10
geo
M. Močnik, U340
infv
A. Kolenc Krajnik, U148
Skupina 1
kem
M. Tolar, U76
Skupina 1
Skupina 2
mat
A. Dobrovoljc, U149
mat
A. Dobrovoljc, U157
Praznik
7. ura
12:15 - 13:00
bio
D. Curk, U80
infv
A. Kolenc Krajnik, U148
Skupina 1
lik
I. Golob, U149
ru
A. Dobrovoljc, U76
nemz 3
L. Mravlja, U347
ruš1
M. Petek Ahačič, U157
fra
B. Osolnik Rajšek, U348
Praznik
8. ura
13:05 - 13:50
švzf 2
M. Albreht, TEL1
švzd
N. Bertoncelj, MALA
slo
I. Florjančič, U342
infv
A. Kolenc Krajnik, U148
Skupina 2
fiz
A. Erman, U151
Skupina 1
Skupina 2
Praznik
9. ura
13:55 - 14:40
geo
M. Močnik, U338
infv
A. Kolenc Krajnik, U148
Skupina 2
Praznik
10. ura
14:45 - 15:30
Praznik
11. ura
15:35 - 16:20
Praznik
12. ura
16:25 - 17:10
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost