Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
16. 12.
Torek
17. 12.
Sreda
18. 12.
Četrtek
19. 12.
Petek
20. 12.
1. ura
7:00 - 7:45
ŠVZ 2
T. Raj, K31-1
Fantje1a1c2a Raj
ŠVZ
S. Ritlop, K31-2
Dekleta 1a2a Ritlop
ŠVZ
T. Raj, K31-1
Dekleta1a2š Raj
ZGO
J. Petar Ipšek, P03
AN1
D. Cizel, 1N03
2. ura
7:50 - 8:35
ŠVZ 2
T. Raj, K31-1
Fantje1a1c2a Raj
ŠVZ
S. Ritlop, K31-2
Dekleta 1a2a Ritlop
ŠVZ 2
T. Raj, K31-1
Dekleta1a2š Raj
DSP
N. Piberčnik, 2N05
MAT
S. Perko, P05
MAT
S. Perko, P05
SLO
N. Bauman, 3N02
3. ura
8:40 - 9:25
EKN
B. Šulin, 2N03
MAT
S. Perko, P05
GEO
J. Petar Ipšek, P01
KEM
V. Vivod, P11
SLO
N. Bauman, 3N02
4. ura
9:30 - 10:15
SLO
N. Bauman, 3N02
SLO
N. Bauman, 3N02
BIO
A. Pokeržnik, P10
KEM 2
V. Vivod, P11
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
ŠVZ 2
T. Raj, K31-1
Fantje1a1c2a Raj
ŠVZ
S. Ritlop, K31-2
Dekleta 1a2a Ritlop
5. ura
11:00 - 11:45
ŠVZ 3
T. Raj, K13
Dekleta1a2š Raj
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
DSP
N. Piberčnik, 2N05
GEO 2
J. Petar Ipšek, 1N04
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
UME
J. Ipavic, 3N05
AN1
D. Cizel, 1N03
NE2 2
M. Poš Vrabl, 1N04
Poš
NE2
B. Baler, P04
Baler
6. ura
11:50 - 12:35
MAT 2
S. Perko, P05
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
BIO 2
A. Pokeržnik, P10
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
UME
J. Ipavic, 3N05
KEM
V. Vivod, P11
NE2 2
M. Poš Vrabl, 1N04
Poš
NE2
B. Baler, P04
Baler
7. ura
12:40 - 13:25
AN1 2
D. Cizel, 2N01
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
BIO 2
A. Pokeržnik, P10
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
NE2 2
M. Poš Vrabl, 1N04
Poš
NE2
B. Baler, P04
Baler
KEM
V. Vivod, P11
INF
P. Poštrak, 3N12
8. ura
13:30 - 14:15
RU 2
D. Cizel, 2N01
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
INV 2
P. Poštrak, 3N12
Skupina 1
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
EKN
B. Šulin, 3N04
INV
P. Poštrak, 3N12
Skupina 2
9. ura
14:20 - 15:05
10. ura
15:10 - 15:55
11. ura
16:00 - 16:45
12. ura
16:50 - 17:35
Humanitarni koncert (16:45 - 18:15)
Čas po
pouku
17:35 - 23:59
Humanitarni koncert (16:45 - 18:15)

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost