Naložite si mobilno aplikacijo eAsistent - najbolj preprost in hiter način za uporabo Komunikacije.        
Kako deluje komunikacija? Za navodila kliknite TUKAJ
Če uporabljate eA Spletno učilnico, si kratke video nasvete oglejte TUKAJ. Poročilo o že izvedenih nadgradnjah v Spletni učilnici in napovednik kaj prihaja v naslednjih dneh si oglejte TUKAJ.
Kako starši pridobijo dostopne podatke in kako dostopne podatke pridobijo učenci/dijaki, si oglejte v VIDEU ali v PDF.

Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
6. 4.
Torek
7. 4.
Sreda
8. 4.
Četrtek
9. 4.
Petek
10. 4.
Sobota
11. 4.
Nedelja
12. 4.
1. ura
7:00 - 7:45
ŠVZ 2
T. Raj, K31-1
Fantje1a1c2a Raj
ŠVZ
S. Ritlop, K31-2
Dekleta 1a2a Ritlop
ŠVZ
T. Raj, K31-1
Dekleta1a2š Raj
RU
D. Cizel, 1N03
Praznik
2. ura
7:50 - 8:35
ŠVZ 2
T. Raj, K31-1
Fantje1a1c2a Raj
ŠVZ
S. Ritlop, K31-2
Dekleta 1a2a Ritlop
ŠVZ
T. Raj, K31-1
Dekleta1a2š Raj
MAT
S. Perko, P05
MAT
S. Perko, P05
SLO
N. Bauman, 3N02
Praznik
3. ura
8:40 - 9:25
EKN
B. Šulin, 2N03
MAT
S. Perko, P05
GEO
J. Petar Ipšek, P01
AN1
D. Cizel, 1N03
SLO
N. Bauman, 3N02
Praznik
4. ura
9:30 - 10:15
SLO
N. Bauman, 3N02
SLO
N. Bauman, 3N02
BIO
A. Pokeržnik, P10
AN1
D. Cizel, 1N03
INV 3
P. Poštrak, 3N12
Skupina 2
ŠVZ
S. Ritlop, K31-2
Dekleta 1a2a Ritlop
ŠVZ
T. Raj, K31-1
Fantje1a1c2a Raj
Praznik
5. ura
11:00 - 11:45
INV 2
P. Poštrak, 3N12
Skupina 1
ŠVZ
T. Raj, K13
Dekleta1a2š Raj
GEO
J. Petar Ipšek, 1N04
UME
J. Ipavic, 3N05
KEM
V. Vivod, P11
NE2 2
M. Poš Vrabl, 1N04
Poš
NE2
B. Baler, 2N01
Baler
Praznik
6. ura
11:50 - 12:35
MAT
S. Perko, P05
ZGO
P. Gradišnik, P01
UME
J. Ipavic, 3N05
EKN
B. Šulin, 2N03
NE2 2
M. Poš Vrabl, 1N04
Poš
NE2
B. Baler, 2N01
Baler
Praznik
7. ura
12:40 - 13:25
AN1
D. Cizel, 2N03
BIO
A. Pokeržnik, P10
NE2 2
M. Poš Vrabl, 1N04
Poš
NE2
B. Baler, P04
Baler
KEM
V. Vivod, P11
INV
P. Poštrak, 3N12
Skupina 1
Praznik
8. ura
13:30 - 14:15
DSP 2
S. Terplan, 2N05
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
BIO
A. Pokeržnik, P10
ZGO
P. Gradišnik, P01
KEM
V. Vivod, P11
Praznik
9. ura
14:20 - 15:05
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
DSP 2
S. Terplan, 2N05
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
INV
P. Poštrak, 3N12
Skupina 2
Praznik
10. ura
15:10 - 15:55
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
Praznik
11. ura
16:00 - 16:45
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
Praznik
12. ura
16:50 - 17:35
SLOtečaj
N. Bauman, 3N02
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost