Šolski center Velenje - Elektro in računalniška šola

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Gnilšek Sašo: 5, 6, 7, 8 ura
  • Diklič Simona: 1, 2, 5, 6, 7 ura
  • Železnik Samo: 1, 2, 3, 4 ura
  • Leban Vlasta: 5, 6, 7, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.TRA 5. Mastnak Petra, ZGO
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C306 /
6. Novak Tomislav, RU
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C306 /
2.ET 5. Meh Peer Nataša, SLO
namesto Diklič Simona, ANG
C405 /
7. Selič Tea, UME
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C506 /
8. Ledinšek Biserka, MAT
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C506 /
2.TRA 7. Vrbnjak Bojana, SLO (zaposlitev)
namesto Leban Vlasta, AJE
C406 /
8. odpade
namesto Leban Vlasta, AJE
/ /
2.TRB 1. Urbanc Rok, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
2. Urbanc Rok, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
3. Urbanc Rok, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
4. Urbanc Rok, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
5. Ošep Mojca, GEO
namesto Leban Vlasta, AJE
C305 /
3.EL 7. Malovrh Janko, RU (zaposlitev)
namesto Diklič Simona, AJE
C405 /
3.ET 6. Gostečnik Zvezdana, SOC
namesto Diklič Simona, O-STTJ
C305 /
3.TM 6. Gostečnik Zvezdana, SOC
namesto Diklič Simona, O-STTJ
C305 /
3.TRA 6. Mušić Islam, PPB
namesto Leban Vlasta, O-STTJ
C406 /
3.TRB 1. Golčer Jadranka, MAT (zaposlitev)
namesto Diklič Simona, AJE
C406 /
2. Meh Peer Nataša, SLO (zaposlitev)
namesto Diklič Simona, AJE
C406 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Golčer Jadranka 1. 3.TRB, MAT (zaposlitev)
namesto Diklič Simona, AJE
C406 /
Gostečnik Zvezdana 6. 3.ET, SOC
namesto Diklič Simona, O-STTJ
3.TM, SOC
namesto Diklič Simona, O-STTJ
C305

C305
/

/
Ledinšek Biserka 8. 2.ET, MAT
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C506 /
Malovrh Janko 7. 3.EL, RU (zaposlitev)
namesto Diklič Simona, AJE
C405 /
Mastnak Petra 5. 1.TRA, ZGO
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C306 /
Meh Peer Nataša 2. 3.TRB, SLO (zaposlitev)
namesto Diklič Simona, AJE
C406 /
5. 2.ET, SLO
namesto Diklič Simona, ANG
C405 /
Mušić Islam 6. 3.TRA, PPB
namesto Leban Vlasta, O-STTJ
C406 /
Novak Tomislav 6. 1.TRA, RU
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C306 /
Ošep Mojca 5. 2.TRB, GEO
namesto Leban Vlasta, AJE
C305 /
Selič Tea 7. 2.ET, UME
namesto Gnilšek Sašo, FIZ
C506 /
Urbanc Rok 1. 2.TRB, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
2. 2.TRB, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
3. 2.TRB, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
4. 2.TRB, VIP-P
namesto Železnik Samo, VIP-P
C502 /
Vrbnjak Bojana 7. 2.TRA, SLO (zaposlitev)
namesto Leban Vlasta, AJE
C406 /