Šolski center Velenje - Elektro in računalniška šola

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 2. 12. - 13. 12.: PUD za dijake 2. ET
10. 12.: sestanek skupnosti dijakov ERŠ
10. 12. - 12. 12.: zdravstvena vzgoja s tečajem prve pomoči za dijake 2. TRA
13. 12.: strokovna ekskurzija dijakvo 2. TM v Plastiko Skaza
Ura
 
Ponedeljek
9. 12.
Torek
10. 12.
Sreda
11. 12.
Četrtek
12. 12.
Petek
13. 12.
1. ura
8:00 - 8:45
MAT
N. Golčman, C407
O-STTJ
M. Regoršek, C405
EKI-P 3
B. Višnjar, M1105
Skupina 1
IET-P
J. Avberšek, M1002
IET-P
B. Verdnik, MIC
Premogovnik
AJE
B. Tomic, C402
O-TEH
J. Malovrh, C302
2. ura
8:50 - 9:35
ŠVZ
F. Oblak, CT1
EKI
J. Malovrh, C307
EKI-P 3
B. Višnjar, M1105
Skupina 1
IET-P
J. Avberšek, M1002
IET-P
B. Verdnik, MIC
Premogovnik
IET
K. Hleb, C402
O-TEH
J. Malovrh, C302
3. ura
9:40 - 10:25
ŠVZ
F. Oblak, CT1
EKI-P 3
B. Višnjar, M1105
Skupina 1
IET-P
J. Avberšek, M1002
IET-P
B. Verdnik, MIC
Premogovnik
UME
T. Selič, C514
4. ura
10:30 - 11:15
AJE
B. Tomic, C403
MAT
N. Golčman, C201
EKI-P 3
B. Višnjar, M1105
Skupina 1
IET-P
J. Avberšek, M1002
IET-P
B. Verdnik, MIC
Premogovnik
SLO
S. Lubej, C304
5. ura
11:20 - 12:05
EKI
J. Malovrh, C407
SLO
S. Lubej, C302
EKI-P 3
B. Višnjar, M1105
Skupina 1
IET-P
J. Avberšek, M1002
IET-P
B. Verdnik, MIC
Premogovnik
IET
K. Hleb, C308
AJE
B. Tomic, C405
6. ura
12:10 - 12:55
EKI
J. Malovrh, C305
SLO
S. Lubej, C302
EKI-P 3
B. Višnjar, M1105
Skupina 1
IET-P
J. Avberšek, M1002
IET-P
B. Verdnik, MIC
Premogovnik
IET
K. Hleb, C308
NAR
I. Pirmanšek, C306
7. ura
13:00 - 13:45
EKI 2
J. Malovrh, C305
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
O-TEH 2
J. Malovrh, C305
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
EKI-P 4
B. Višnjar, M1105
Skupina 1
IET-P
J. Avberšek, M1002
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
IET-P
B. Verdnik, MIC
Premogovnik
ITK 2
S. Muha, C402
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
O-STTJ 2
M. Regoršek, C307
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
8. ura
13:50 - 14:35
NAR 2
I. Pirmanšek, C308
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
AJE 2
B. Tomic, C405
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
RU 2
J. Avberšek, M2203
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
ITK 2
S. Muha, C402
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
MAT 2
N. Golčman, C304
O-SZT
P. Grošelj, C302
2 skupina SLO
9. ura
14:40 - 15:25
10. ura
15:30 - 16:15
11. ura
16:20 - 17:05
12. ura
17:40 - 18:25

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost