Srednja trgovska šola Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Hočevar Anica: 3, 5 ura
  • Fabjan Maja: 3, 4 ura
  • Korošec Nataša: 4, 5 ura
  • Konec Nuška: 1, 3, 4 ura
  • Gruden Igor: 7, 8 ura
  • Obradović Suzana: 5 ura
  • Smolič Tanja: 3, 4, 5 ura
  • Brčan Anton: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ura
  • Florjančič Zupančič Tadeja: 6, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1Aa 3. Benedik Erika, MAT (zaposlitev)
namesto Konec Nuška, MAT
212 /
3. Benedik Erika, MAT (zaposlitev)
namesto Hočevar Anica, MAT
203 /
4. Mikuž Janja, ANG (zaposlitev)
namesto Korošec Nataša, ANG
224 /
4. Mikuž Janja, ANG (zaposlitev)
namesto Smolič Tanja, ANG
218 /
1Ab 3. Benedik Erika, MAT (zaposlitev)
namesto Konec Nuška, MAT
212 /
3. Benedik Erika, MAT (zaposlitev)
namesto Hočevar Anica, MAT
203 /
4. Mikuž Janja, ANG (zaposlitev)
namesto Korošec Nataša, ANG
224 /
4. Mikuž Janja, ANG (zaposlitev)
namesto Smolič Tanja, ANG
218 /
5. Akrap Marko, ŠVZ
namesto Brčan Anton, M2-PTPt
205 /
6. Gruden Igor, M2-PTPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M2-PTPpp
104 /
7. odpade
namesto Brčan Anton, M2-PTPpp
/ /
7. odpade
namesto Gruden Igor, M2-PTPpp
/ /
8. odpade
namesto Gruden Igor, M2-PTPpp
/ /
8. odpade
namesto Brčan Anton, M2-PTPpp
/ /
1Ac 3. Benedik Erika, MAT (zaposlitev)
namesto Konec Nuška, MAT
212 /
3. Benedik Erika, MAT (zaposlitev)
namesto Hočevar Anica, MAT
203 /
4. Mikuž Janja, ANG (zaposlitev)
namesto Korošec Nataša, ANG
224 /
4. Mikuž Janja, ANG (zaposlitev)
namesto Smolič Tanja, ANG
218 /
1Da 5. Rojc Nevenka, SOC
namesto Obradović Suzana, M5-KPO
018 /
2Aa 2. Gruden Igor, M3-PRPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M3-PRPpp
104 /
3. Gruden Igor, M3-PRPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M3-PRPpp
104 /
4. Gruden Igor, M3-PRPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M3-PRPpp
104 /
5. Gabrenja Müller Branka, POKt (zaposlitev)
namesto Korošec Nataša, ANG
224 /
2Ac 1. odpade
namesto Brčan Anton, M1-TGpp
/ /
3. Fabjan Maja, M3-POBLp (zaposlitev)
namesto Fabjan Maja, M3-POBLp
009 /
4. Fabjan Maja, M3-POBLp (zaposlitev)
namesto Fabjan Maja, M3-POBLp
009 /
2Ca 5. Florjančič Zupančič Tadeja, M1-POD
namesto Hočevar Anica, MAT
203 /
6. Velkovrh Slunečko Mojca, KEM
namesto Florjančič Zupančič Tadeja, M1-POD
111 /
7. Peteros Andreja, M3-AROpp
namesto Florjančič Zupančič Tadeja, M1-POD
026 /
2Cb 3. Horvath Maria Magdolna, SLO
namesto Smolič Tanja, ANG 1
205 /
4. Peteros Andreja, M2-VIKpp
namesto Konec Nuška, MAT
204 /
3Ca 1. odpade
namesto Konec Nuška, MAT
/ /
5. Bregar Leskovšek Jožica, EKN
namesto Smolič Tanja, ANG 1
218 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Akrap Marko 5. 1Ab, 1Ab, ŠVZ
namesto Brčan Anton, M2-PTPt
205 /
Benedik Erika 3. 1Ac, 1Ab, 1Aa, MAT (zaposlitev)
namesto Konec Nuška, MAT
1Aa, 1Ac, 1Ab, MAT (zaposlitev)
namesto Hočevar Anica, MAT
212

203
/

/
Bregar Leskovšek Jožica 5. 3Ca, EKN
namesto Smolič Tanja, ANG 1
218 /
Fabjan Maja 3. 2Ac, M3-POBLp (zaposlitev)
namesto Fabjan Maja, M3-POBLp
009 /
4. 2Ac, M3-POBLp (zaposlitev)
namesto Fabjan Maja, M3-POBLp
009 /
Florjančič Zupančič Tadeja 5. 2Ca, M1-POD
namesto Hočevar Anica, MAT
203 /
Gabrenja Müller Branka 5. 2Aa, POKt (zaposlitev)
namesto Korošec Nataša, ANG
224 /
Gruden Igor 2. 2Aa, M3-PRPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M3-PRPpp
104 /
3. 2Aa, M3-PRPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M3-PRPpp
104 /
4. 2Aa, M3-PRPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M3-PRPpp
104 /
6. 1Ab, M2-PTPpp (zaposlitev)
namesto Brčan Anton, M2-PTPpp
104 /
Horvath Maria Magdolna 3. 2Cb, SLO
namesto Smolič Tanja, ANG 1
205 /
Mikuž Janja 4. 1Aa, 1Ac, 1Ab, ANG (zaposlitev)
namesto Korošec Nataša, ANG
1Ac, 1Ab, 1Aa, ANG (zaposlitev)
namesto Smolič Tanja, ANG
224

218
/

/
Peteros Andreja 4. 2Cb, 2Cb, M2-VIKpp
namesto Konec Nuška, MAT
204 /
7. 2Ca, 2Ca, M3-AROpp
namesto Florjančič Zupančič Tadeja, M1-POD
026 /
Rojc Nevenka 5. 1Da, SOC
namesto Obradović Suzana, M5-KPO
018 /
Velkovrh Slunečko Mojca 6. 2Ca, KEM
namesto Florjančič Zupančič Tadeja, M1-POD
111 /