Srednja trgovska šola Ljubljana

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
16. 9.
Torek
17. 9.
Sreda
18. 9.
Četrtek
19. 9.
Petek
20. 9.
1. ura
7:30 - 8:15
UME
S. Pfeifer Buko, 028
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
KOPpp
V. Svoljšak Rojko, 210
Skupina 2
DRU
B. Gabrenja Müller, 214
TGD
S. Obradović, 216
ŠVZ
L. Čebulj, TEL 1
Fantje
2. ura
8:20 - 9:05
MAT 3
A. Hočevar, 203
Skupina 3
MAT
N. Konec, 212
Skupina 1
MAT
E. Benedik, 204
Skupina 2
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
INFpp
B. Hartman, 112
Skupina 2
M2-PTPt
M. Majerle, 212
NAR 2
M. Velkovrh Slunečko, 016
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
ŠVZ
L. Čebulj, TEL 1
Fantje
3. ura
9:10 - 9:55
TGD
S. Obradović, 216
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
M2-IKTpp
B. Hartman, 112
Skupina 2
KOPt
V. Svoljšak Rojko, 210
PTJa 4
M. Tovornik, 218
Skupina 1
PTJa
J. Mikuž, 226
PTJa
N. Korošec, 224
Skupina 3
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
MAT 3
A. Hočevar, 203
Skupina 3
MAT
N. Konec, 212
Skupina 1
MAT
E. Benedik, 204
Skupina 2
4. ura
10:25 - 11:10
SLO
M. Horvath, 205
M3-POBLt
M. Čop, 005
SLO
M. Horvath, 205
M1-TG
S. Obradović, 212
ANG 3
M. Tovornik, 218
Skupina 1
ANG
J. Mikuž, 226
Skupina 2
ANG
N. Korošec, 224
Skupina 3
5. ura
11:15 - 12:00
M3-POBLt
M. Čop, 005
SLO
M. Horvath, 210
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
KOPpp
V. Svoljšak Rojko, 210
Skupina 1
M3-POBLt
M. Čop, 005
M3-POBLt
M. Čop, 005
6. ura
12:05 - 12:50
ANG 3
M. Tovornik, 218
Skupina 1
ANG
J. Mikuž, 226
Skupina 2
ANG
N. Korošec, 224
Skupina 3
MAT 3
A. Hočevar, 203
Skupina 3
MAT
N. Konec, 218
Skupina 1
MAT
E. Benedik, 204
Skupina 2
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
INFpp
B. Hartman, 112
Skupina 1
ŠVZ 2
J. Kos, FITNES
Dekleta
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
PTJa 3
M. Tovornik, 218
Skupina 1
PTJa
J. Mikuž, 226
Skupina 2
PTJa
N. Korošec, 224
Skupina 3
7. ura
12:55 - 13:40
INFt 2
B. Hartman, 112
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
NAR
M. Velkovrh Slunečko, 018
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
M2-IKTpp
B. Hartman, 112
Skupina 1
ŠVZ 2
J. Kos, FITNES
Dekleta
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
DRU
B. Gabrenja Müller, 214
8. ura
13:45 - 14:30
RU 2
V. Svoljšak Rojko, 210
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
9. ura
14:35 - 15:20
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
Tečaj slovenščine za dijake tujce
Učilnice:   225
10. ura
15:25 - 16:10
11. ura
16:15 - 17:00

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost