Srednja trgovska šola Ljubljana

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
23. 10.
Torek
24. 10.
Sreda
25. 10.
Četrtek
26. 10.
Petek
27. 10.
1. ura
7:30 - 8:15
SLO 2
I. Koželj Urbanc, 027
Tečaj slovenščine za tujce (7:30 - 9:05)
Učilnice:   205
M3-POBLt
A. Žigert, 016
ŠVZ 2
J. Kos, TEL 1
Dekleta
ŠVZ
M. Akrap, TEL 2
Fantje
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
INFpp
B. Hartman, 112
Skupina 2
M1-TGt
M. Majerle, 212
2. ura
8:20 - 9:05
UME 2
S. Pfeifer Buko, 028
Tečaj slovenščine za tujce (7:30 - 9:05)
Učilnice:   205
M3-POBLt
A. Žigert, 016
ŠVZ 2
J. Kos, TEL 1
Dekleta
ŠVZ
M. Akrap, TEL 2
Fantje
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
M2-IKTpp
B. Hartman, 112
Skupina 2
M1-TGt
M. Majerle, 212
3. ura
9:10 - 9:55
ANG 3
N. Korošec, 224
Skupina 1
ANG
T. Smolič, 218
Skupina 3
ANG
J. Mikuž, 226
Skupina 2
MAT 3
E. Benedik, 204
Skupina 3
MAT
A. Hočevar, 203
Skupina 2
MAT
N. Siladi, 213
Skupina 1
MAT 3
E. Benedik, 204
Skupina 3
MAT
A. Hočevar, 203
Skupina 2
MAT
N. Siladi, 212
Skupina 1
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
POKpp
B. Gabrenja Müller, 214
Skupina 2
MAT 3
E. Benedik, 204
Skupina 3
MAT
A. Hočevar, 203
Skupina 2
MAT
N. Siladi, 212
Skupina 1
4. ura
10:25 - 11:10
DRU
V. Svoljšak Rojko, 214
PTJa 3
T. Smolič, 218
Skupina 3
PTJa
J. Mikuž, 226
Skupina 2
PTJa
N. Korošec, 224
Skupina 1
ANG 3
N. Korošec, 224
Skupina 1
ANG
T. Smolič, 218
Skupina 3
ANG
J. Mikuž, 226
Skupina 2
INFt
B. Hartman, 112
PTJa 3
T. Smolič, 218
Skupina 3
PTJa
J. Mikuž, 226
PTJa
N. Korošec, 224
Skupina 1
5. ura
11:15 - 12:00
M1-TGt
M. Majerle, 212
DRU
V. Svoljšak Rojko, 214
SLO
I. Koželj Urbanc, 027
ANG 2
J. Mikuž, 016
Skupina 1
Skupina 2
ANG
T. Smolič, 016
Skupina 3
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
POKpp
B. Gabrenja Müller, 214
Skupina 1
6. ura
12:05 - 12:50
M1-TGt
M. Majerle, 212
NAR
A. Žigert, 016
SLO
I. Koželj Urbanc, 027
DRU
V. Svoljšak Rojko, 016
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
M2-IKTpp
B. Hartman, 112
Skupina 1
7. ura
12:55 - 13:40
M1-TGt
M. Majerle, 212
RU
A. Žigert, 016
POKt
B. Gabrenja Müller, 214
M3-POBLt
A. Žigert, 016
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
INFpp
B. Hartman, 112
Skupina 1
8. ura
13:45 - 14:30
9. ura
14:35 - 15:20
10. ura
15:25 - 16:10
11. ura
16:15 - 17:00

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost