Naložite si mobilno aplikacijo eAsistent - najbolj preprost in hiter način za uporabo Komunikacije.        
Kako deluje komunikacija? Za navodila kliknite TUKAJ
Če uporabljate eA Spletno učilnico, si kratke video nasvete oglejte TUKAJ. Poročilo o že izvedenih nadgradnjah v Spletni učilnici in napovednik kaj prihaja v naslednjih dneh si oglejte TUKAJ.
Kako starši pridobijo dostopne podatke in kako dostopne podatke pridobijo učenci/dijaki, si oglejte v VIDEU ali v PDF.

Srednja trgovska šola Ljubljana

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
6. 4.
Torek
7. 4.
Sreda
8. 4.
Četrtek
9. 4.
Petek
10. 4.
Sobota
11. 4.
Nedelja
12. 4.
1. ura
7:30 - 8:15
UME
S. Pfeifer Buko, 028
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
KOPpp
V. Svoljšak Rojko, 210
Skupina 2
M2-PTPt
M. Majerle, 218
TGD
S. Obradović, 216
ŠVZ
L. Čebulj, TEL 1
Fantje
Praznik
2. ura
8:20 - 9:05
MAT 3
A. Hočevar, 203
Skupina 3
MAT
Ž. Kavčič, 212
Skupina 1
MAT
E. Benedik, 204
Skupina 2
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
INFpp
B. Hartman, 112
Skupina 2
NAR
M. Velkovrh Slunečko, 016
DRU
B. Gabrenja Müller, 214
ŠVZ
L. Čebulj, TEL 1
Fantje
Praznik
3. ura
9:10 - 9:55
TGD
S. Obradović, 216
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 1
M2-IKTpp
B. Hartman, 112
Skupina 2
INFt
B. Hartman, 112
PTJa 3
M. Tovornik, 218
Skupina 1
PTJa
J. Mikuž, 226
Skupina 2
PTJa
N. Korošec, 224
Skupina 3
MAT 3
A. Hočevar, 203
Skupina 3
MAT
Ž. Kavčič, 212
Skupina 1
MAT
E. Benedik, 204
Skupina 2
Praznik
4. ura
10:25 - 11:10
SLO
M. Horvath, 205
M3-POBLt
M. Čop, 005
SLO
M. Horvath, 205
KOPt
V. Svoljšak Rojko, 210
ANG 3
M. Tovornik, 218
Skupina 1
ANG
J. Mikuž, 226
Skupina 2
ANG
N. Korošec, 224
Skupina 3
Praznik
5. ura
11:15 - 12:00
M3-POBLt
M. Čop, 005
SLO
M. Horvath, 205
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
KOPpp
V. Svoljšak Rojko, 210
Skupina 1
M3-POBLt
M. Čop, 005
M3-POBLt
M. Čop, 005
Praznik
6. ura
12:05 - 12:50
ANG 5
M. Tovornik, 218
Skupina 1
ANG
J. Mikuž, 226
Skupina 2
ANG
N. Korošec, 224
Skupina 3
ISP
E. Valenčak, 207
DSP
E. Valenčak, 207
MAT 3
A. Hočevar, 203
Skupina 3
MAT
Ž. Kavčič, 227
Skupina 1
MAT
E. Benedik, 204
Skupina 2
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
INFpp
B. Hartman, 112
Skupina 1
ŠVZ 2
J. Kos, FITNES
Dekleta
DSP
A. Hočevar, 133
PTJa 3
M. Tovornik, 218
Skupina 1
PTJa
J. Mikuž, 226
Skupina 2
PTJa
N. Korošec, 224
Skupina 3
Praznik
7. ura
12:55 - 13:40
DRU
B. Gabrenja Müller, 214
NAR
M. Velkovrh Slunečko, 018
M2-PTPpp 2
M. Majerle, 104
Skupina 2
M2-IKTpp
B. Hartman, 112
Skupina 1
ŠVZ
J. Kos, FITNES
Dekleta
M1-TG
S. Obradović, 212
Praznik
8. ura
13:45 - 14:30
RU 2
V. Svoljšak Rojko, 210
DSP
M. Velkovrh Slunečko, 006
Praznik
9. ura
14:35 - 15:20
Praznik
10. ura
15:25 - 16:10
Praznik
11. ura
16:15 - 17:00
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost