Srednja šola Jesenice

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Vehar Jerman Andreja: 1, 2 ura
  • Vogelnik Monika: 1, 2 ura
  • Huljev Mirjana: 3, 4, 8 ura
  • Sodja Kristina: 1, 5, 6, 7, 8 ura
  • Gerbec Tomislav: 1, 2, 4, 5, 7 ura
  • Gasar Silvana: 5, 6, 7 ura
  • Štempihar Miran: 4, 5, 6, 7 ura
  • Sirc Nancy Luisa: 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Retuznik Ana: 5, 7, 8 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.AV 4. Čelesnik Melita, ŠVZ
namesto Štempihar Miran, SLO
408 /
5. odpade
namesto Sirc Nancy Luisa, USII
/ /
1.AZ 1. odpade
namesto Sodja Kristina, AFM
/ /
1.BV 5. odpade
namesto Sirc Nancy Luisa, USII
/ /
6. Egart Mateja, SLO
namesto Štempihar Miran, SLO
406 /
8. odpade
namesto Huljev Mirjana, GUM
/ /
1.BZ 6. Kokalj Anuška, INF
namesto Sodja Kristina, AFM
309 /
1.CZ 7. odpade
namesto Sodja Kristina, KEM
/ /
1.M 2. Frelih Bojan, GRA
namesto Vehar Jerman Andreja, IET
202 /
1.S 7. odpade
namesto Gerbec Tomislav, TK
/ /
8. odpade
namesto Sodja Kristina, KEM
/ /
2.AV 3. Bajc Marta, PLDv (zaposlitev)
namesto Sirc Nancy Luisa, GOTp
tv3 /
6. Bajc Marta, PLDv (zaposlitev)
namesto Sirc Nancy Luisa, GOTp
tv3 /
2.BV 5. Vester Trseglav Nataša, PZB (zaposlitev)
namesto Štempihar Miran, SLO
410 /
7. Šolar Dalibor, FIZ (zaposlitev)
namesto Štempihar Miran, USIJ
410 /
2.BZ 5. Šolar Dalibor, FZN (zaposlitev)
namesto Sodja Kristina, MTE
310 /
2.S 1. Stare Renata, SLO
namesto Gerbec Tomislav, PMD
105 /
2. Starič Barbara, MAT
namesto Gerbec Tomislav, PMD
101 /
3.AV 2. Vester Trseglav Nataša, USII
namesto Sirc Nancy Luisa, USII
GLA 2 /
3. Zupan Katja, USII (zaposlitev)
namesto Huljev Mirjana, USII
GLA 1 /
4. Bajc Marta, PLD (zaposlitev)
namesto Sirc Nancy Luisa, GOT
gla /
7. Sotlar Klaudija Ana, VES (zaposlitev)
namesto Retuznik Ana, PPO
413 /
3.AZ 1. odpade
namesto Vogelnik Monika, NKN
/ /
2. odpade
namesto Vogelnik Monika, NKN
/ /
5. Jug Meta, ZNB (zaposlitev)
namesto Gasar Silvana, PSI
307 /
3.BV 4. Zupan Katja, USII (zaposlitev)
namesto Huljev Mirjana, USII
GLA 1 /
5. Rakar Gnilšak Marjeta, VZO
namesto Retuznik Ana, IGO
tv3 /
6. Zaplotnik Matjaž, SLO (zaposlitev)
namesto Gasar Silvana, PSI
411 /
8. odpade
namesto Retuznik Ana, PPO
/ /
3.BZ 7. Novak Nevenka, SLO (zaposlitev)
namesto Gasar Silvana, PSI
312 /
3.S 1. Starič Barbara, MAT
namesto Vehar Jerman Andreja, URE
110 /
4. Frelih Bojan, DKE
namesto Gerbec Tomislav, CNC
105 /
5. Bernard Tomaž, ŠVZ
namesto Gerbec Tomislav, CNC
105 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bajc Marta 3. 2.AV, PLDv (zaposlitev)
namesto Sirc Nancy Luisa, GOTp
tv3 /
4. 3.AV, PLD (zaposlitev)
namesto Sirc Nancy Luisa, GOT
gla /
6. 2.AV, PLDv (zaposlitev)
namesto Sirc Nancy Luisa, GOTp
tv3 /
Bernard Tomaž 5. 3.S, ŠVZ
namesto Gerbec Tomislav, CNC
105 /
Čelesnik Melita 4. 1.AV, ŠVZ
namesto Štempihar Miran, SLO
408 /
Egart Mateja 6. 1.BV, SLO
namesto Štempihar Miran, SLO
406 /
Frelih Bojan 2. 1.M, GRA
namesto Vehar Jerman Andreja, IET
202 /
4. 3.S, DKE
namesto Gerbec Tomislav, CNC
105 /
Jug Meta 5. 3.AZ, ZNB (zaposlitev)
namesto Gasar Silvana, PSI
307 /
Kokalj Anuška 6. 1.BZ, 1.BZ, INF
namesto Sodja Kristina, AFM
309 /
Novak Nevenka 7. 3.BZ, SLO (zaposlitev)
namesto Gasar Silvana, PSI
312 /
Rakar Gnilšak Marjeta 5. 3.BV, VZO
namesto Retuznik Ana, IGO
tv3 /
Sotlar Klaudija Ana 7. 3.AV, VES (zaposlitev)
namesto Retuznik Ana, PPO
413 /
Stare Renata 1. 2.S, SLO
namesto Gerbec Tomislav, PMD
105 /
Starič Barbara 1. 3.S, MAT
namesto Vehar Jerman Andreja, URE
110 /
2. 2.S, MAT
namesto Gerbec Tomislav, PMD
101 /
Šolar Dalibor 5. 2.BZ, FZN (zaposlitev)
namesto Sodja Kristina, MTE
310 /
7. 2.BV, FIZ (zaposlitev)
namesto Štempihar Miran, USIJ
410 /
Vester Trseglav Nataša 2. 3.AV, 3.AV, USII
namesto Sirc Nancy Luisa, USII
GLA 2 /
5. 2.BV, PZB (zaposlitev)
namesto Štempihar Miran, SLO
410 /
Zaplotnik Matjaž 6. 3.BV, SLO (zaposlitev)
namesto Gasar Silvana, PSI
411 /
Zupan Katja 3. 3.AV, 3.AV, USII (zaposlitev)
namesto Huljev Mirjana, USII
GLA 1 /
4. 3.BV, USII (zaposlitev)
namesto Huljev Mirjana, USII
GLA 1 /