DOSTOPNOST

Srednja šola Jesenice

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
18. 10.
Torek
19. 10.
Sreda
20. 10.
Četrtek
21. 10.
Petek
22. 10.
Predura
6:50 - 7:35
USII
K. Zupan, gla
Skupina 23
Slovenščina za tujce
Učilnice:   101
1. ura
7:40 - 8:25
GEO
S. Colja, 408
SLO 2
M. Štempihar, 408
Slovenščina za tujce
Učilnice:   101
ZGO
S. Koren, 408
SLO
M. Štempihar, 408
KEM
M. Rakar Gnilšak, 408
2. ura
8:30 - 9:15
ZGO
S. Koren, 408
KEM
M. Rakar Gnilšak, 408
ZNV
M. Štempihar, 408
Skupina 1
Skupina 2
VES
K. Sotlar, 408
ANG
I. Rajgelj, 408
3. ura
9:20 - 10:05
MAT
B. Kodrič, 408
MAT
B. Kodrič, 408
ZNV 2
M. Štempihar, 416
Skupina 1
ZNV
M. Štempihar, K2
Skupina 2
GEO
S. Colja, 408
IKT 2
A. Kokalj, 416
Skupina 2
ZNV
M. Štempihar, K2
Skupina 1
4. ura
10:05 - 10:50
VES
K. Sotlar, 408
USIP 2
M. Bajc, tv3
Skupina 2
USIP
M. Bajc, tv3
Skupina 1
USII 4
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 11
Skupina 12
Skupina 16
USII
K. Zupan, gla
Skupina 3
Skupina 13
Skupina 17
USII
N. Sirc, GLA 2
Skupina 18
Skupina 24
Skupina 26
Skupina 28
USII
N. Vester Trseglav, GLA 1
Skupina 25
MAT
B. Kodrič, 408
ŠVZ
M. Čelesnik, 408
5. ura
10:50 - 11:35
USII
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 8
Skupina 10
Skupina 21
USII 3
N. Sirc, GLA 1
Skupina 2
Skupina 20
USII
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 9
USII
K. Zupan, gla
Skupina 27
Skupina 30
ŠVZ
M. Čelesnik, tv1
RU
K. Sotlar, 408
USII 2
K. Zupan, GLA 2
Skupina 4
Skupina 5
Skupina 22
USII
N. Sirc, GLA 2
6. ura
11:35 - 12:20
USIJ
M. Štempihar, 408
ANG
I. Rajgelj, 408
ŠVZ
M. Čelesnik, tv1
IKT 2
A. Kokalj, 416
Skupina 1
USIP
M. Bajc, tv3
Skupina 2
VES
K. Sotlar, 408
7. ura
12:25 - 13:10
LUM
M. Monti, 408
BIO
R. Bernard, 408
USIP
M. Bajc, 408
Skupina 1
Skupina 2
USIL
M. Monti, 408
ZGO
S. Koren, 408
8. ura
13:15 - 14:00
USIG
K. Zupan, gla
MUČ
Učilnice:   408
ANG 2
I. Rajgelj, 408
Slovenščina za tujce
Učilnice:   202
9. ura
14:05 - 14:50
USII 2
K. Zupan, gla
Skupina 1
USII
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 6
Skupina 7
Skupina 15
Slovenščina za tujce
Učilnice:   202
10. ura
14:55 - 15:40
USII
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 14
11. ura
15:45 - 16:30
12. ura
16:35 - 17:20
Slovenščina za tujce
13. ura
17:25 - 18:10
Slovenščina za tujce

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti