DOSTOPNOST

Srednja šola Jesenice

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
17. 6.
Torek
18. 6.
Sreda
19. 6.
Četrtek
20. 6.
Petek
21. 6.
Čas pred
poukom
0:00 - 6:50
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 6:00)
Predura
6:50 - 7:35
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
USII
N. Sirc, gla
Skupina 21
Skupina 30
1. ura
7:40 - 8:25
Naravoslovni dan Ukova
SLO 3
M. Štempihar, 303
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Nadomestni kulturni dan
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
GEO
T. Kocijančič, 411
SLO
M. Štempihar, 303
2. ura
8:30 - 9:15
Naravoslovni dan Ukova
VES 3
A. Kozjek, 312
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Nadomestni kulturni dan
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
SLO
M. Štempihar, 303
MAT
B. Starič, 406
3. ura
9:30 - 10:15
Naravoslovni dan Ukova
SLO 3
M. Štempihar, 303
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Nadomestni kulturni dan
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
ŠVZ
B. Martinčič, tv1
Fantje
Dekleta
4. ura
10:15 - 10:45
Naravoslovni dan Ukova
RU 4
T. Kocijančič, 411
USII
M. Huljev, GLA 1
Skupina 26
Skupina 27
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Nadomestni kulturni dan
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
USII 2
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 18
Skupina 20
USII
K. Zupan, GLA 2
Skupina 16
5. ura
10:45 - 11:30
Naravoslovni dan Ukova
USII 4
M. Huljev, GLA 1
Skupina 22
USII
K. Zupan, gla
Skupina 19
Skupina 24
Skupina 28
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Nadomestni kulturni dan
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
BIO
R. Bernard, 206
IKT 5
L. Tkalec Gartner, 416
Skupina 2
USII
M. Huljev, GLA 1
Skupina 12
Skupina 13
Skupina 15
USII
N. Sirc, GLA 2
Skupina 4
Skupina 7
Skupina 9
USII
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 2
Skupina 5
Skupina 8
USII
K. Zupan, GLA 2
Skupina 6
Skupina 11
6. ura
11:35 - 12:20
Naravoslovni dan Ukova
ANG 3
I. Kučina, 410
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Nadomestni kulturni dan
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
KEM
M. Rakar Gnilšak, 204
7. ura
12:25 - 13:10
Naravoslovni dan Ukova
GUM 2
M. Huljev, 413
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
ANG
I. Kučina, 410
8. ura
13:15 - 14:00
Naravoslovni dan Ukova
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
IKT
L. Tkalec Gartner, 416
Skupina 2
9. ura
14:05 - 14:50
ŠVZ
B. Modrijan, tv1
Fantje
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
USII
N. Vester Trseglav, GLA 3
Skupina 17
10. ura
14:55 - 15:40
ŠVZ
B. Modrijan, tv1
Fantje
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Dan šole (7:00 - 15:00) 2
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
11. ura
15:45 - 16:30
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
12. ura
16:35 - 17:20
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
13. ura
17:25 - 18:10
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Čas po
pouku
18:10 - 23:59
Izbirna ekskurzija na Poljsko (19:00 - 23:59)
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)
Izbirna ekskurzija na Poljsko (0:00 - 23:59)

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti