III. gimnazija Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Janžič Marko: 5, 6 ura
  • Fortek Lucija: 4, 5, 6, 7 ura
  • Hartman Anica: 4, 6, 7, 8, 9 ura
  • Zaletelj Nastja: 4, 5, 7, 8, 9 ura
  • Frangež Marija: 3, 6, 7, 8, 9 ura
  • Šiško Tamara: 1, 2, 3 ura
  • Korošec Tomaž: 2, 3 ura
  • Pečnik Posel Simona: 4, 5, 6, 7, 8 ura
  • Petek Mihaela: 3, 4, 5, 7 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. A 8. Šuc Tamara, LUM
namesto Frangež Marija, T1/A1
44 /
1. AV 6. odpade
namesto Fortek Lucija, OINS
/ /
1. B 3. odpade
namesto Šiško Tamara, BIO
/ /
6. Frangež Marija, T1/A1 (zaposlitev)
namesto Frangež Marija, T1/A1
34 Delo v spletni učilnici!
7. Frangež Marija, T1/A1 (zaposlitev)
namesto Frangež Marija, T1/A1
34 /
1. BV 4. odpade
namesto Fortek Lucija, OINS
/ /
5. Petek Mihaela, T1/A (zaposlitev)
namesto Petek Mihaela, T1/A
211S Delo v spletni učilnici!
1. C 3. Zupančič Krajnc Katja, GLA
namesto Petek Mihaela, T1/A1
11 /
4. Ul Može Jasna, FIZ
namesto Petek Mihaela, T1/A1
25F /
2. A 5. Fras Andrej, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
6. Fras Andrej, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
7. Bohak Farič Romana, MAT (zaposlitev)
namesto Petek Mihaela, T1/A1
9 /
2. B 2. odpade
namesto Šiško Tamara, BIO
/ /
3. Frangež Marija, T2/A2 (zaposlitev)
namesto Frangež Marija, T2/A2
31 Delo v spletni učilnici!
5. Kupčič Sašo, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
6. Kupčič Sašo, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
2. BV 5. odpade
namesto Fortek Lucija, OINS
/ /
2. C 4. Mihaljčič Simona, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
26K /
5. Mihaljčič Simona, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
26K /
9. odpade
namesto Frangež Marija, T1/A1
/ /
2. D 4. Fajt Mojca, SOC
namesto Hartman Anica, BIO
37B /
6. Tivadar Urška, SLO
namesto Pečnik Posel Simona, KEM
9 /
2. E 9. odpade
namesto Hartman Anica, BIO
/ /
3. AV 7. odpade
namesto Fortek Lucija, OINS
/ /
3. B 9. odpade
namesto Zaletelj Nastja, PSI
/ /
3. C 6. Trančar Ada, GEO
namesto Hartman Anica, BIO
215S /
7. Kogler Anja, T1/A1
namesto Zaletelj Nastja, PSI
224S /
8. odpade
namesto Zaletelj Nastja, PSI
/ /
3. D 7. Škafar Barbara, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
203SK /
7. Mihaljčič Simona, BIOv
namesto Hartman Anica, BIOv
204SB /
8. Škafar Barbara, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
203SK /
8. Mihaljčič Simona, BIOv
namesto Hartman Anica, BIOv
204SB /
3. Š 1. odpade
namesto Šiško Tamara, BIO
/ /
4. Gradišnik Barbara, SLO
namesto Zaletelj Nastja, PSI
226S /
5. Klemenčič Leonida, PSI
namesto Zaletelj Nastja, PSI
226S Pisno ocenjevanje znanja!


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bohak Farič Romana 7. 2. A, MAT (zaposlitev)
namesto Petek Mihaela, T1/A1
9 /
Fajt Mojca 4. 2. D, SOC
namesto Hartman Anica, BIO
37B /
Frangež Marija 3. 2. B, T2/A2 (zaposlitev)
namesto Frangež Marija, T2/A2
31 Delo v spletni učilnici!
6. 1. B, T1/A1 (zaposlitev)
namesto Frangež Marija, T1/A1
34 Delo v spletni učilnici!
7. 1. B, T1/A1 (zaposlitev)
namesto Frangež Marija, T1/A1
34 /
Fras Andrej 5. 2. A, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
6. 2. A, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
Gradišnik Barbara 4. 3. Š, SLO
namesto Zaletelj Nastja, PSI
226S /
Jančič Jasmina 2.
namesto Korošec Tomaž, FIZ
44 /
3.
namesto Korošec Tomaž, FIZ
44 /
Klemenčič Leonida 5. 3. Š, PSI
namesto Zaletelj Nastja, PSI
226S Pisno ocenjevanje znanja!
Kogler Anja 7. 3. C, T1/A1
namesto Zaletelj Nastja, PSI
224S /
Kupčič Sašo 5. 2. B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
6. 2. B, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Janžič Marko, ŠVZ
T-2L /
Mihaljčič Simona 4. 2. C, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
26K /
5. 2. C, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
26K /
7. 3. D, BIOv
namesto Hartman Anica, BIOv
204SB /
8. 3. D, BIOv
namesto Hartman Anica, BIOv
204SB /
Petek Mihaela 5. 1. BV, T1/A (zaposlitev)
namesto Petek Mihaela, T1/A
211S Delo v spletni učilnici!
Škafar Barbara 7. 3. D, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
203SK /
8. 3. D, KEMv
namesto Pečnik Posel Simona, KEMv
203SK /
Šuc Tamara 8. 1. A, LUM
namesto Frangež Marija, T1/A1
44 /
Tivadar Urška 6. 2. D, SLO
namesto Pečnik Posel Simona, KEM
9 /
Trančar Ada 6. 3. C, GEO
namesto Hartman Anica, BIO
215S /
Ul Može Jasna 4. 1. C, FIZ
namesto Petek Mihaela, T1/A1
25F /
Zupančič Krajnc Katja 3. 1. C, GLA
namesto Petek Mihaela, T1/A1
11 /