III. gimnazija Maribor

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
10. 12.
Torek
11. 12.
Sreda
12. 12.
Četrtek
13. 12.
Petek
14. 12.
Sobota
15. 12.
1. ura
7:00 - 7:45
T1/A1
P. Kosar, 9
MAT
R. Bohak Farič, 11
RU
M. Čelan, 2
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
2. ura
7:50 - 8:35
T1/A1
P. Kosar, 9
GLA
K. Stošić, 30
INF
M. Čelan, 2
Skupina 2
MAT
R. Bohak Farič, 11
SLO
J. Divjak, 35
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
3. ura
8:40 - 9:25
T2/N2 2
A. Petan, 9
NEM - nadaljevalna
T2/N2
T. Purg Skrbinšek, 20
NEM - začetna
T1/A1
P. Kosar, 4
T2/N2 2
A. Petan, 9
NEM - nadaljevalna
T2/N2
T. Purg Skrbinšek, 4
NEM - začetna
SLO 2
J. Divjak, 5
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
SLO
J. Divjak, 35
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
4. ura
9:30 - 10:15
FIZv
T. Korošec, 25F
Skupina 1
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
INF
M. Čelan, 2
Skupina 1
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
5. ura
10:20 - 11:05
ZGO
T. Strmšek, 22
ŠVZ 2
N. Pocrnjić, T-2L
Dekleta - Pocrnjić
ŠVZ
M. Janžič, T-1L
Fantje - Mesarec
MAT
R. Bohak Farič, 11
GEO 2
N. Kotnik, 23
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
T2/N2 2
A. Petan, 9
NEM - nadaljevalna
T2/N2
T. Purg Skrbinšek, 4
NEM - začetna
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
6. ura
11:10 - 11:55
SLO
J. Divjak, 31
ŠVZ 2
N. Pocrnjić, T-2L
Dekleta - Pocrnjić
ŠVZ
M. Janžič, T-1L
Fantje - Mesarec
FIZv
T. Korošec, 25F
Skupina 2
BIO 2
A. Hartman, 37B
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
INF
M. Čelan, 2
Skupina 2
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
7.ura
12:00 - 12:45
LUM 2
K. Goričan Pokrivač, 46
4. sestanek dijaške skupnosti
Učilnice:   30
GEO
N. Kotnik, 23
KEM
A. Vergles Glažar, 26K
FIZ 2
J. Ul Može, 25F
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
Eko kviz
Učilnice:   44, 46
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
8. ura
12:50 - 13:35
LUM
K. Goričan Pokrivač, 31
MAT 2
R. Bohak Farič, 11
Šolsko Cankarjevo tekmovanje (13:30 - 15:00)
Učilnice:   30, 44
GLA
K. Stošić, 31
KEM 2
A. Vergles Glažar, 26K
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
9. ura
13:40 - 14:25
INF
Ž. Tivadar, 2
Skupina 1
BIO 2
A. Hartman, 37B
Šolsko Cankarjevo tekmovanje (13:30 - 15:00)
Učilnice:   30, 44
ZGO 2
T. Strmšek, 23
Tečaj španščine - začetni (13:40 - 15:15)
Učilnice:   31
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
10. ura
14:30 - 15:15
BIOv 2
A. Hartman, 37B
Skupina 2
Šolsko Cankarjevo tekmovanje (13:30 - 15:00)
Učilnice:   30, 44
Tečaj španščine - začetni (13:40 - 15:15)
Učilnice:   31
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
11. ura
15:20 - 16:05
Odbojka - SŠ tekmovanje - dijaki
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
12. ura
16:10 - 16:55
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)
Čas po
pouku
16:55 - 23:59
Ekskurzija Predbožični Salzburg (7:00 - 22:30)

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost