Srednja šola za oblikovanje Maribor

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Gornik Brodnjak Mojca: 2, 3, 4 ura
  • Mestnik Lucija: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ura
  • Volupič Aleksandra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ura
  • Kranjc Kelemina Sonja: 7, 8 ura
  • Horvat Toš Bronislav: 2, 3, 4, 6, 7 ura
  • Letonja Nevenka: 7, 8 ura
  • Cafuta Repnik Metka: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Petučnik Boštjan: 3, 4, 7, 8, 9, 10 ura
  • Arnejčič Munda Petra: 2, 3, 4 ura
  • Pinter Marija: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ura
  • Bele Tominc Lada: 6, 7, 8, 9 ura
  • Forjan Aleš: 7, 8, 9 ura
  • Plazl Ksenija: 3, 4, 6, 7, 8, 9 ura
  • Šraj Petra: 3, 4, 7, 8, 9 ura
  • Hrastnik Barbara: 4, 5, 8, 9 ura
  • Trajkovič Anica: 5, 7 ura
  • Obronek Jolanda: 3 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.aF 2. Dokl Monika, PRAMO
namesto Pinter Marija, PRAMO
K02 DF1 /
3. Dokl Monika, PRAMO
namesto Pinter Marija, PRAMO
K02 DF1 /
4. Dokl Monika, PRAMO
namesto Pinter Marija, PRAMO
K02 DF1 /
5. Toplak Alenka, MAT (zaposlitev)
namesto Trajkovič Anica, MAT
226 MAT2 /
7. Galič Bojana, NEM2 (zaposlitev)
namesto Kranjc Kelemina Sonja, NEM2
121 NEM /
1.aMOUP 8. odpade
namesto Plazl Ksenija, KMO
/ /
9. odpade
namesto Plazl Ksenija, KMO
/ /
1.aMT 3. Čukalac Stevan, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
222 ZGO /
6. Hlebič Štefan, UME (zaposlitev)
namesto Horvat Toš Bronislav, UME
P02 TMT /
7. Obronek Jolanda, ANJ1
namesto Šraj Petra, NEM2
217 FS N /
9. odpade
namesto Mestnik Lucija, SLO
/ /
1.bF 2. Letonja Nevenka, MAT
namesto Arnejčič Munda Petra, FRI
207 FRI /
1.bGO 3. Regvat Albin, ZGO
namesto Gornik Brodnjak Mojca, SLO
126 SJ1 /
1.bMT 3. Breg Martina, TIRt
namesto Horvat Toš Bronislav, UME
P01 MDO /
4. Čukalac Stevan, SLO (zaposlitev)
namesto Gornik Brodnjak Mojca, SLO
126 SJ1 /
7. Kšela Tanja, MAT (zaposlitev)
namesto Letonja Nevenka, MAT
201 FIZ /
1.cF 8. Jurčevič Karmen, NAR
namesto Kranjc Kelemina Sonja, RU
213 RIS /
9. Dokl Monika, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
10. Dokl Monika, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
11. Dokl Monika, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
1.dF 4. Ciric Marjan, SLO (zaposlitev)
namesto Hrastnik Barbara, SLO
217 FS N /
6. Meško Andreja, PRAMO
namesto Volupič Aleksandra, PRAMO
K03 DF2 /
7. Meško Andreja, PRAMO
namesto Volupič Aleksandra, PRAMO
K03 DF2 /
8. Meško Andreja, PRAMO
namesto Volupič Aleksandra, PRAMO
K03 DF2 /
9. odpade
namesto Petučnik Boštjan, IKP
/ /
10. odpade
namesto Petučnik Boštjan, IKP
/ /
2.aMOUP 3. Lukić Alenka, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
4. Lukić Alenka, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
2.aMT 6. Regvat Albin, ZGO
namesto Bele Tominc Lada, MDOt
P01 MDO /
2.bF 3. Šolar Alenka, FRI (zaposlitev)
namesto Arnejčič Munda Petra, FRI
207 FRI /
4. Hlebič Štefan, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
P02 TMT /
9. odpade
namesto Volupič Aleksandra, RU
/ /
2.bGO 7. Amon Bojana, MAT (zaposlitev)
namesto Trajkovič Anica, MAT
226 MAT2 /
2.bMT 4. Čulk Natalija, TIRt
namesto Horvat Toš Bronislav, GOBt
P01 MDO /
7. Čopi Marica, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
8. odpade
namesto Hrastnik Barbara, SLO
/ /
9. odpade
namesto Šraj Petra, NEM2
/ /
2.cF 6. Dokl Monika, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
7. Dokl Monika, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
8. Dokl Monika, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
2.dF 3. Hlebič Štefan, NEM1 (zaposlitev)
namesto Šraj Petra, NEM1
217 FS N /
4. Kranjc Kelemina Sonja, FRI (zaposlitev)
namesto Arnejčič Munda Petra, FRI
207 FRI /
8. Hlebič Štefan, NEM2 (zaposlitev)
namesto Šraj Petra, NEM2
121 NEM /
3.aF 4. Jurčevič Karmen, NEM2 (zaposlitev)
namesto Šraj Petra, NEM2
121 NEM /
5. Švab Alja, ANJ1 (zaposlitev)
namesto Hrastnik Barbara, SLO
217 FS N /
8. Čakš Žiga, POD (zaposlitev)
namesto Petučnik Boštjan, POD
VP /
9. odpade
namesto Hrastnik Barbara, ANJ1
/ /
3.aMOUP 2. Kokol Katja, PSI
namesto Gornik Brodnjak Mojca, SOC
126 SJ1 /
6. Lukić Alenka, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
7. Lukić Alenka, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
8. Kokol Katja, PSI
namesto Letonja Nevenka, FIZ
201 FIZ /
3.aMT 2. odpade
namesto Horvat Toš Bronislav, FZMv
/ /
7. Birca Amadeus, FZMv
namesto Horvat Toš Bronislav, FZMv
FS1-kz /
3.bMT 1. odpade
namesto Mestnik Lucija, RU
/ /
6. Prah Zlatko, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
126 SJ1 /
7. odpade
namesto Bele Tominc Lada, ARPv
/ /
8. odpade
namesto Bele Tominc Lada, ARPv
/ /
9. odpade
namesto Bele Tominc Lada, ARPv
/ /
3.cF 1. Vidic Suzana, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
2. Vidic Suzana, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
3. Vidic Suzana, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
4. Vidic Suzana, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
5. Vidic Suzana, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
8. Hlebič Štefan, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
122 ANG /
3.dF 1. Meško Andreja, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
2. Meško Andreja, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
3. Meško Andreja, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
4. Meško Andreja, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
5. Meško Andreja, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
7. Fras Denis, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
122 ANG /
4.aMOUP 3. Šiftar Adrijana, PIT (zaposlitev)
namesto Petučnik Boštjan, PIT
P20 KNJI /
8. Čopi Marica, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
9. Čopi Marica, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
4.aMT 4. Breg Martina, TIRt
namesto Petučnik Boštjan, KIT
P 03 /
4.bGO 3. Ciric Marjan, ANJ1 (zaposlitev)
namesto Obronek Jolanda, ANJ1
122 ANG /
8. Čopi Marica, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
9. Čopi Marica, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
4.bMT 7. Čulk Natalija, GRSt
namesto Petučnik Boštjan, KIT
P03 RAČ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Amon Bojana 7. 2.bGO, MAT (zaposlitev)
namesto Trajkovič Anica, MAT
226 MAT2 /
Birca Amadeus 7. 3.aMT, FZMv
namesto Horvat Toš Bronislav, FZMv
FS1-kz /
Breg Martina 3. 1.bMT, TIRt
namesto Horvat Toš Bronislav, UME
P01 MDO /
4. 4.aMT, TIRt
namesto Petučnik Boštjan, KIT
P 03 /
Ciric Marjan 3. 4.bGO, ANJ1 (zaposlitev)
namesto Obronek Jolanda, ANJ1
122 ANG /
4. 1.dF, SLO (zaposlitev)
namesto Hrastnik Barbara, SLO
217 FS N /
Čakš Žiga 8. 3.aF, POD (zaposlitev)
namesto Petučnik Boštjan, POD
VP /
Čopi Marica 7. 2.bMT, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
8. 4.bGO, 4.aMOUP, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
9. 4.bGO, 4.aMOUP, ŠVZ
namesto Forjan Aleš, ŠVZ
ŽD1 /
Čukalac Stevan 3. 1.aMT, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
222 ZGO /
4. 1.bMT, SLO (zaposlitev)
namesto Gornik Brodnjak Mojca, SLO
126 SJ1 /
Čulk Natalija 4. 2.bMT, TIRt
namesto Horvat Toš Bronislav, GOBt
P01 MDO /
7. 4.bMT, GRSt
namesto Petučnik Boštjan, KIT
P03 RAČ /
Dokl Monika 2. 1.aF, PRAMO
namesto Pinter Marija, PRAMO
K02 DF1 /
3. 1.aF, PRAMO
namesto Pinter Marija, PRAMO
K02 DF1 /
4. 1.aF, PRAMO
namesto Pinter Marija, PRAMO
K02 DF1 /
6. 2.cF, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
7. 2.cF, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
8. 2.cF, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
9. 1.cF, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
10. 1.cF, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
11. 1.cF, PRAŽE
namesto Pinter Marija, PRAŽE
K04 DF3 /
Fras Denis 7. 3.dF, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
122 ANG /
Galič Bojana 7. 1.aF, NEM2 (zaposlitev)
namesto Kranjc Kelemina Sonja, NEM2
121 NEM /
Hlebič Štefan 3. 2.dF, NEM1 (zaposlitev)
namesto Šraj Petra, NEM1
217 FS N /
4. 2.bF, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
P02 TMT /
6. 1.aMT, UME (zaposlitev)
namesto Horvat Toš Bronislav, UME
P02 TMT /
8. 3.cF, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
2.dF, NEM2 (zaposlitev)
namesto Šraj Petra, NEM2
122 ANG

121 NEM
/

/
Jurčevič Karmen 4. 3.aF, NEM2 (zaposlitev)
namesto Šraj Petra, NEM2
121 NEM /
8. 1.cF, NAR
namesto Kranjc Kelemina Sonja, RU
213 RIS /
Kokol Katja 2. 3.aMOUP, PSI
namesto Gornik Brodnjak Mojca, SOC
126 SJ1 /
8. 3.aMOUP, PSI
namesto Letonja Nevenka, FIZ
201 FIZ /
Kranjc Kelemina Sonja 4. 2.dF, FRI (zaposlitev)
namesto Arnejčič Munda Petra, FRI
207 FRI /
Kšela Tanja 7. 1.bMT, MAT (zaposlitev)
namesto Letonja Nevenka, MAT
201 FIZ /
Letonja Nevenka 2. 1.bF, MAT
namesto Arnejčič Munda Petra, FRI
207 FRI /
Lukić Alenka 3. 2.aMOUP, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
4. 2.aMOUP, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
6. 3.aMOUP, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
7. 3.aMOUP, MOBt
namesto Plazl Ksenija, KMO
107 DŠ2 /
Meško Andreja 1. 3.dF, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
2. 3.dF, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
3. 3.dF, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
4. 3.dF, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
5. 3.dF, PRAF
namesto Cafuta Repnik Metka, PRAF
K04 DF3 /
6. 1.dF, PRAMO
namesto Volupič Aleksandra, PRAMO
K03 DF2 /
7. 1.dF, PRAMO
namesto Volupič Aleksandra, PRAMO
K03 DF2 /
8. 1.dF, PRAMO
namesto Volupič Aleksandra, PRAMO
K03 DF2 /
Obronek Jolanda 7. 1.aMT, ANJ1
namesto Šraj Petra, NEM2
217 FS N /
Prah Zlatko 6. 3.bMT, SLO (zaposlitev)
namesto Mestnik Lucija, SLO
126 SJ1 /
Regvat Albin 3. 1.bGO, ZGO
namesto Gornik Brodnjak Mojca, SLO
126 SJ1 /
6. 2.aMT, ZGO
namesto Bele Tominc Lada, MDOt
P01 MDO /
Šiftar Adrijana 3. 4.aMOUP, PIT (zaposlitev)
namesto Petučnik Boštjan, PIT
P20 KNJI /
Šolar Alenka 3. 2.bF, FRI (zaposlitev)
namesto Arnejčič Munda Petra, FRI
207 FRI /
Švab Alja 5. 3.aF, ANJ1 (zaposlitev)
namesto Hrastnik Barbara, SLO
217 FS N /
Toplak Alenka 5. 1.aF, MAT (zaposlitev)
namesto Trajkovič Anica, MAT
226 MAT2 /
Vidic Suzana 1. 3.cF, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
2. 3.cF, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
3. 3.cF, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
4. 3.cF, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /
5. 3.cF, LAS
namesto Volupič Aleksandra, LAS
212 MAN /