Srednja šola za oblikovanje Maribor

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
17. 12.
Torek
18. 12.
Sreda
19. 12.
Četrtek
20. 12.
Petek
21. 12.
1. ura
7:00 - 7:45
FRI
I. Žnuderl, 204 BIO
RU
B. Galič, 128 SJ2
2. ura
7:50 - 8:35
MAN 2
B. Galič, K01 DF0
Skupina 1
MAN
M. Cafuta Repnik, 212 MAN
Skupina 2
NEM2
S. Kranjc Kelemina, 217 FS N
PRAŽE 2
S. Vidic, K02 DF1
Skupina 1
PRAŽE
B. Galič, K04 DF3
Skupina 2
NEM2
S. Kranjc Kelemina, 121 NEM
3. ura
8:40 - 9:25
MAN 2
B. Galič, K01 DF0
Skupina 1
MAN
M. Cafuta Repnik, 212 MAN
Skupina 2
SLO
L. Mestnik, 217 FS N
MAT
A. Šiftar, 228 MAT1
PRAŽE 2
S. Vidic, K02 DF1
Skupina 1
PRAŽE
B. Galič, K04 DF3
Skupina 2
ANJ1
M. Božnik, 119 ANG
4. ura
9:30 - 10:15
MAN 2
B. Galič, K01 DF0
Skupina 1
MAN
M. Cafuta Repnik, 212 MAN
Skupina 2
FRI
I. Žnuderl, 204 BIO
DRU
T. Podbevšek, 221 DRU
PRAŽE 2
S. Vidic, K02 DF1
Skupina 1
PRAŽE
B. Galič, K04 DF3
Skupina 2
MAT
A. Šiftar, 201 FIZ
5. ura / odmor
10:15 - 10:55
5. ura
10:20 - 11:05
MAN 2
B. Galič, K01 DF0
Skupina 1
MAN
M. Cafuta Repnik, 212 MAN
Skupina 2
FRI
I. Žnuderl, 204 BIO
ANJ1
M. Božnik, 119 ANG
MAT
A. Šiftar, 228 MAT1
FRI
I. Žnuderl, 204 BIO
6. ura
10:55 - 11:40
6. ura / odmor
11:05 - 11:45
7. ura
11:45 - 12:30
FRI
I. Žnuderl, 204 BIO
UME
Z. Prah, 205 SPL
DRU
T. Podbevšek, 221 DRU
FRI
I. Žnuderl, 204 BIO
SLO
L. Mestnik, 217 FS N
8. ura
12:35 - 13:20
ŠVZ
M. Čopi, ŽD2
PRAMO 2
B. Galič, K04 DF3
Skupina 1
PRAMO
A. Volupič, K03 DF2
Skupina 2
EST
Z. Prah, 207 FRI
NAR
K. Jurčevič, 121 NEM
SLO
L. Mestnik, 217 FS N
9. ura
13:25 - 14:10
ŠVZ
M. Čopi, ŽD2
PRAMO 2
B. Galič, K04 DF3
Skupina 1
PRAMO
A. Volupič, K03 DF2
Skupina 2
IKP
A. Milanez Ritonja, P03 RAČ
NAR
K. Jurčevič, 121 NEM
UME
Z. Prah, 226 MAT2
10. ura
14:15 - 15:00
PRAMO 2
B. Galič, K04 DF3
Skupina 1
PRAMO
A. Volupič, K03 DF2
Skupina 2
IKP
A. Milanez Ritonja, P03 RAČ
11. ura
15:05 - 15:50
12. ura
15:55 - 16:40

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost