Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Rupnik Andreja: 7, 8, 10, 11, 12 ura
  • Cerar Aleš: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura
  • Gorjan Alenka: 3, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. FB 6. Cigula Mateja, UME
namesto Gorjan Alenka, ZVZ
K1 /
1. FC 7. Horvat Ksenija, SLO
namesto Rupnik Andreja, KEM
16 /
1. KB 8. odpade
namesto Rupnik Andreja, KEM
/ /
2. FC 10. Cimperman Sasa, FIZ (zaposlitev)
namesto Rupnik Andreja, KEM
16 Zaposlitev pripravi Angela Petek
11. Peranec Zdenka, LDF-P
namesto Rupnik Andreja, LDF-P
22 /
12. Peranec Zdenka, LDF-P
namesto Rupnik Andreja, LDF-P
22 /
2. ZA 4. Kastelic Uroš, FIP-P
namesto Cerar Aleš, FIP-P
P1 /
5. Kastelic Uroš, FIP-P
namesto Cerar Aleš, FIP-P
P1 /
6. Kastelic Uroš, FIP-P
namesto Cerar Aleš, FIP-P
P1 /
3. KA 3. Drenik Trop Polonca, POD
namesto Gorjan Alenka, KBK
K1 /
3. KB 5. Kogovšek Grubelić Darja, KNT
namesto Gorjan Alenka, KBK
K1 /
3. ZA 1. Šimic Zore Marta, TOP-P
namesto Cerar Aleš, TOP-P
11 /
2. Šimic Zore Marta, TOP-P
namesto Cerar Aleš, TOP-P
11 /
3. Šimic Zore Marta, TOP-P
namesto Cerar Aleš, TOP-P
11 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Cigula Mateja 6. 1. FB, UME
namesto Gorjan Alenka, ZVZ
K1 /
Cimperman Sasa 10. 2. FC, FIZ (zaposlitev)
namesto Rupnik Andreja, KEM
16 Zaposlitev pripravi Angela Petek
Drenik Trop Polonca 3. 3. KA, POD
namesto Gorjan Alenka, KBK
K1 /
Horvat Ksenija 7. 1. FC, SLO
namesto Rupnik Andreja, KEM
16 /
Kastelic Uroš 4. 2. ZA, FIP-P
namesto Cerar Aleš, FIP-P
P1 /
5. 2. ZA, FIP-P
namesto Cerar Aleš, FIP-P
P1 /
6. 2. ZA, FIP-P
namesto Cerar Aleš, FIP-P
P1 /
Kogovšek Grubelić Darja 5. 3. KB, KNT
namesto Gorjan Alenka, KBK
K1 /
Peranec Zdenka 11. 2. FC, LDF-P
namesto Rupnik Andreja, LDF-P
22 /
12. 2. FC, LDF-P
namesto Rupnik Andreja, LDF-P
22 /
Šimic Zore Marta 1. 3. ZA, TOP-P
namesto Cerar Aleš, TOP-P
11 /
2. 3. ZA, TOP-P
namesto Cerar Aleš, TOP-P
11 /
3. 3. ZA, TOP-P
namesto Cerar Aleš, TOP-P
11 /