Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo Ljubljana

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 23. 4. - 1. FB in 1. ZB Preventivne delavnice; 1. KB Generalka predstavitve projektnega dela; 3. ZA Komunikacija na delovnem mestu; 3. FA Moja poklicna pot; 3. L Podjetništvo;
24. 4. - 1. ZA Generalka predstavitve projektnega dela; 2. ZB Državljanska vzgoja; 3. FB Moja poklicna pot; 3. ZB Komunikacija na delovnem mestu; 4. FA in 4. FC Predavanje Nosečnost, porod, dojenje...
25. 4. - 1. KB Preventivne delavnice; 1. FA, 1. FB in 1. ZB Generalka predstavitve projektnega dela; 3. KB Moja poklicna pot;
26. 4. - 1. KA Preventivne delavnice; 3. FC Moja poklicna pot.

13. 4. do 26. 4. - 2. KA in 2. KB Praktično usposabljanje pri delodajalcih
Ura
 
Ponedeljek
23. 4.
Torek
24. 4.
Sreda
25. 4.
Četrtek
26. 4.
Petek
27. 4.
predura
6:50 - 7:35
Praznik
1. dop
7:35 - 8:20
Generalka predstavitve projektnega dela
Učilnice:   K4
ZGO
V. Trdan, K4
Praznik
2. dop
8:25 - 9:10
SLO
J. Koritnik, K1
SLO
J. Koritnik, P7
ZVZ
A. Gorjan, K2
Praznik
3. dop
9:15 - 10:00
MAT
M. Hafner, P4
KEM
A. Rupnik, P2
BIO
I. Lapuh, 23
Praznik
4. dop
10:30 - 11:15
GEO
Z. Dimnik, K3
ŠVZ 2
B. Lušina, TV1
Lušina
ŠVZ
N. Markelj, TV4
Markelj
ANG 2
M. Kočevar Korbar, P6
NEM
K. Ferlic, P3
Praznik
5. dop
11:20 - 12:05
ANG 2
M. Kočevar Korbar, P6
NEM
K. Ferlic, 13
ŠVZ 2
B. Lušina, TV1
Lušina
ŠVZ
N. Markelj, TV4
Markelj
FIZ
A. Petek, 12
Praznik
6. dop
12:10 - 12:55
KEM
A. Rupnik, 14
ZGO
V. Trdan, K4
Praznik
7. dop
13:00 - 13:45
KEM
A. Rupnik, P2
FIZ
A. Petek, 12
Praznik
1. pop
13:50 - 14:35
BIO
I. Lapuh, 32
ANG 2
M. Kočevar Korbar, P6
NEM
K. Ferlic, 23
Praznik
2. pop
14:55 - 15:40
MAT
M. Hafner, 15
Praznik
3. pop
15:45 - 16:30
GEO
Z. Dimnik, K3
Praznik
4. pop
16:35 - 17:20
UME
M. Cigula, K6
Praznik
5. pop
17:25 - 18:10
UME
M. Cigula, K6
Praznik
6. pop
18:15 - 19:00
Praznik
7. pop
19:05 - 19:50
Praznik

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost