Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo Ljubljana

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 18. 3. - 1. ZA Sistematski zdravniški pregled; 2. FA Osnove varnosti in zdravja pri delu in osnove požarne varnosti;
19. 3. - 1. KB Delavnice "Mladost brez zasvojenosti"; 2. FC Osnove varnosti in zdravja pri delu in osnove požarne varnosti; vsi oddelki 4. letnika Predavanje o krvodajalstvu;
20. 3. - 1. KB Delavnice "Mladost brez zasvojenosti"; 2. L Osnove varnosti in zdravja pri delu in osnove požarne varnosti; 2. KB Državljanska vzgoja; 2. FA in 2. FB Skrb za duševno zdravje;
21. 3. - 1. KA Delavnice "Mladost brez zasvojenosti"; 2. ZB Osnove varnosti in zdravja pri delu in osnove požarne varnosti;
22. 3. - 1. KA Delavnice "Mladost brez zasvojenosti";2. FA Generalka predstavitve projektnega dela;
PUD pri delodajalcih 3.ZA in 3. ZB 18. 3. - 29. 3. 2019
Ura
 
Ponedeljek
18. 3.
Torek
19. 3.
Sreda
20. 3.
Četrtek
21. 3.
Petek
22. 3.
predura
6:50 - 7:35
1. dop
7:35 - 8:20
ZVZ
A. Gorjan, K2
IKT-V
P. Čalić, 13
Skupina 1
2. dop
8:25 - 9:10
MAT
M. Novoselec, 12
IKT-V
P. Čalić, 13
Skupina 1
SLO
P. Vončina, K4
BIO
I. Lapuh, K2
3. dop
9:15 - 10:00
ZGO
V. Trdan, K4
IKT-V
P. Čalić, 13
Skupina 1
FIZ-V
B. Kralj, 12
Skupina 2
MAT
M. Novoselec, 14
4. dop
10:30 - 11:15
SLO
P. Vončina, P7
ŠVZ 2
B. Lušina, TV3
Fantje - Lušina
ŠVZ
N. Markelj, TV4
Dekleta - Markelj
ANG 2
L. Jurjec Žmavc, 32
NEM
K. Ferlic, 13
GEO
Z. Dimnik, K3
5. dop
11:20 - 12:05
ANG 2
L. Jurjec Žmavc, P6
NEM
K. Ferlic, 13
ŠVZ 2
B. Lušina, TV3
Fantje - Lušina
ŠVZ
N. Markelj, TV4
Dekleta - Markelj
GEO
Z. Dimnik, K3
KEM
S. Povhe Lenart, P2
6. dop
12:10 - 12:55
BIO-V 2
I. Lapuh, K1
Skupina 1
KEM-V
S. Povhe Lenart, P2
Skupina 2
ZVZ
A. Gorjan, 26
MAT
M. Novoselec, 14
UME
M. Cigula, K6
ŠVZ -VSI 2
M. Švegl, R1
ŠH - Švegl
ŠVZ -VSI
N. Markelj, R1
ŠH - Markelj
7. dop
13:00 - 13:45
BIO-V 2
I. Lapuh, K1
Skupina 1
KEM-V
S. Povhe Lenart, P2
Skupina 2
FIZ
B. Kralj, 12
SLO
P. Vončina, P9
UME
M. Cigula, K6
ZGO
V. Trdan, K4
1. pop
13:50 - 14:35
SLO
P. Vončina, P9
KEM
S. Povhe Lenart, P2
FIZ-V
B. Kralj, 12
Skupina 1
2. pop
14:55 - 15:40
ANG 2
L. Jurjec Žmavc, P5
NEM
K. Ferlic, 23
3. pop
15:45 - 16:30
4. pop
16:35 - 17:20
5. pop
17:25 - 18:10
6. pop
18:15 - 19:00
7. pop
19:05 - 19:50

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost