Šolski center Rogaška Slatina

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Topolovec Helena: 1, 2, 5, 6, 7 ura
  • Cigula Sandra: 2, 3, 6 ura
  • Pokorn Boris: 2 ura
  • Tabak Zora: 1, 2, 3, 4, 7 ura
  • Rupnik Tanja: 5 ura
  • Novak Andreja: 0, 1, 2 ura
  • Srebot Janez: 1, 2 ura
  • Hartman Andrej: 3, 4, 6 ura
  • Virant Alenka: 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 7. Srebot Janez, ŠVZ
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TEL2 Cel razred skupaj pri ŠVZ.
1.C 1. odpade
namesto Topolovec Helena, SUD
/ /
2. Berc Prah Dubravka, SLO
namesto Topolovec Helena, SUD
RAČ /
5. Šeligo Monika, SLO
namesto Virant Alenka, GEO
DRU1 /
6. Kovačič Branka, OSIP
namesto Hartman Andrej, SVO
OD /
1.D 5. Šeligo Monika, SLO
namesto Virant Alenka, GEO
DRU1 /
1.E 1. odpade
namesto Srebot Janez, ŠVZ
/ /
2. odpade
namesto Srebot Janez, ŠVZ
/ /
2.A 1. Ocvirk Tanja, BIO
namesto Srebot Janez, ŠVZ
MAT1a /
1. Ocvirk Tanja, BIO
namesto Tabak Zora, ŠVZ
MAT1a /
2. Virant Alenka, GEO
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TJ2 /
2. Virant Alenka, GEO
namesto Srebot Janez, ŠVZ
TJ2 /
5. Ocvirk Tanja, BIO
namesto Rupnik Tanja, MAT
MAT1a Namesto 5. ure v ponedeljek, 10. 1.
7. odpade
namesto Topolovec Helena, ITS I
/ /
2.C 0. odpade
namesto Novak Andreja, OSIP
/ /
1. odpade
namesto Novak Andreja, OSIP
/ /
3. Ocvirk Tanja, BIO
namesto Hartman Andrej, RVO
KEM1 Namesto 7. ure (pisno oc.). Zamenjava učilnice.
4. Pihlar Anita, TVO
namesto Hartman Andrej, RVO
RAČ /
2.D 3. Virant Alenka, ZGO
namesto Cigula Sandra, MAT
MAT1a /
5. Cirer Tatjana, MAT (zaposlitev)
namesto Topolovec Helena, HST
RAČ Nadzor pisnega ocenjevanja.
3.C 2. Zver Klavdija, MAT
namesto Cigula Sandra, MAT
MAT1a Nadzor pisnega ocenjevanja.
3. Roter Mojca, KVO PSI
namesto Tabak Zora, ŠVZ
DRU Cel razred!
4. Leva Bernarda, STT
namesto Tabak Zora, ŠVZ
BIO1 Cel razred.
3.D 3. Srebot Janez, ŠVZ
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TEL2 Cel razred skupaj pri ŠVZ.
4. Srebot Janez, ŠVZ
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TEL2 Cel razred skupaj pri ŠVZ.
6. Zver Klavdija, MAT
namesto Cigula Sandra, MAT
SLO2a Nadzor pisnega ocenjevanja.
4.C 2. Rupnik Tanja, MAT
namesto Novak Andreja, NVS
DRU1 /
4.D 2. Rupnik Tanja, MAT
namesto Pokorn Boris, TVS
DRU1 /
6. Zver Klavdija, STEK SSI
namesto Topolovec Helena, STEK SSI
SLO2a Nadzor pisnega ocenjevanja.


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Berc Prah Dubravka 2. 1.C, SLO
namesto Topolovec Helena, SUD
RAČ /
Cirer Tatjana 5. 2.D, MAT (zaposlitev)
namesto Topolovec Helena, HST
RAČ Nadzor pisnega ocenjevanja.
Kovačič Branka 6. 1.C, OSIP
namesto Hartman Andrej, SVO
OD /
Leva Bernarda 4. 3.C, STT
namesto Tabak Zora, ŠVZ
BIO1 Cel razred.
Ocvirk Tanja 1. 2.A, 2.A, BIO
namesto Tabak Zora, ŠVZ
2.A, 2.A, BIO
namesto Srebot Janez, ŠVZ
MAT1a

MAT1a
/

/
3. 2.C, BIO
namesto Hartman Andrej, RVO
KEM1 Namesto 7. ure (pisno oc.). Zamenjava učilnice.
5. 2.A, 2.A, BIO
namesto Rupnik Tanja, MAT
MAT1a Namesto 5. ure v ponedeljek, 10. 1.
Pihlar Anita 4. 2.C, 2.C, TVO
namesto Hartman Andrej, RVO
RAČ /
Roter Mojca 3. 3.C, KVO PSI
namesto Tabak Zora, ŠVZ
DRU Cel razred!
Rupnik Tanja 2. 4.D, MAT
namesto Pokorn Boris, TVS
4.C, MAT
namesto Novak Andreja, NVS
DRU1

DRU1
/

/
Srebot Janez 3. 3.D, ŠVZ
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TEL2 Cel razred skupaj pri ŠVZ.
4. 3.D, ŠVZ
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TEL2 Cel razred skupaj pri ŠVZ.
7. 1.A, ŠVZ
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TEL2 Cel razred skupaj pri ŠVZ.
Šeligo Monika 5. 1.D, SLO
namesto Virant Alenka, GEO
1.C, SLO
namesto Virant Alenka, GEO
DRU1

DRU1
/

/
Virant Alenka 2. 2.A, GEO
namesto Srebot Janez, ŠVZ
2.A, GEO
namesto Tabak Zora, ŠVZ
TJ2

TJ2
/

/
3. 2.D, ZGO
namesto Cigula Sandra, MAT
MAT1a /
Zver Klavdija 2. 3.C, MAT
namesto Cigula Sandra, MAT
MAT1a Nadzor pisnega ocenjevanja.
6. 4.D, STEK SSI
namesto Topolovec Helena, STEK SSI
3.D, MAT
namesto Cigula Sandra, MAT
SLO2a

SLO2a
Nadzor pisnega ocenjevanja.

Nadzor pisnega ocenjevanja.