Šolski center Rogaška Slatina

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Hartman Andrej: 1, 2, 6 ura
  • Ogrizek Milena: 4 ura
  • Ocvirk Tanja: 4, 6 ura
  • Šeligo Monika: 4, 6, 7 ura
  • Pihlar Anita: 1, 3, 5 ura
  • Petelinšek Zdenka: 4 ura
  • Brantuša Agata: 6 ura
  • Cirer Tatjana: 2 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 1. odpade
namesto Pihlar Anita, KEM
/ /
4. Virant Alenka, GEO
namesto Šeligo Monika, SLO
DRU1 Zamenjava učilnice.
1.C 1. odpade
namesto Hartman Andrej, SUD FIZ
/ /
2. Petelinšek Zdenka, FIZ
namesto Hartman Andrej, SUD FIZ
FIZ1 Zamenjava učilnice.
3. Petelinšek Zdenka, FIZ
namesto Pihlar Anita, KEM
KEM1 Namesto 4. ure.
4. Kovačič Branka, OSIP
namesto Petelinšek Zdenka, FIZ
OD /
6. odpade
namesto Hartman Andrej, SVO
/ /
1.D 3. Petelinšek Zdenka, FIZ
namesto Pihlar Anita, KEM
KEM1 Namesto 4. ure.
4. Lampret Ivan, SSIP
namesto Petelinšek Zdenka, FIZ
SD1 /
1.E 4. Pokorn Boris, STE
namesto Ocvirk Tanja, NAR BIO
TJ1 /
6. Fürlinger Gabrijela, ANG
namesto Ocvirk Tanja, VZO
MAT1a Zamenjava učilnice.
3.A 2. Brantuša Agata, TJ1 ANG
namesto Cirer Tatjana, MAT
MAT1b Namesto 6. ure.
4. Jagodič Mateja, TJ2 NEM
namesto Ogrizek Milena, SLO
DRU Zamenjava učilnice.
6. Rupnik Tanja, MAT
namesto Brantuša Agata, TJ1 ANG
DRU1 /
3.B 5. Brantuša Agata, TJ1 ANG
namesto Pihlar Anita, KEM
MAT1a /
3.C 6. Novak Andreja, OPTP
namesto Šeligo Monika, SLO
FIZ1 Zamenjava učilnice.
6. Kovačič Branka, OSI P
namesto Šeligo Monika, SLO
OD Namesto 8. ure.
3.D 7. Pokorn Boris, VST
namesto Šeligo Monika, SLO
KEM1 Zamenjava učilnice.


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Brantuša Agata 2. 3.A, TJ1 ANG
namesto Cirer Tatjana, MAT
MAT1b Namesto 6. ure.
5. 3.B, TJ1 ANG
namesto Pihlar Anita, KEM
MAT1a /
Fürlinger Gabrijela 6. 1.E, ANG
namesto Ocvirk Tanja, VZO
MAT1a Zamenjava učilnice.
Jagodič Mateja 4. 3.A, TJ2 NEM
namesto Ogrizek Milena, SLO
DRU Zamenjava učilnice.
Kovačič Branka 4. 1.C, OSIP
namesto Petelinšek Zdenka, FIZ
OD /
6. 3.C, OSI P
namesto Šeligo Monika, SLO
OD Namesto 8. ure.
Lampret Ivan 4. 1.D, SSIP
namesto Petelinšek Zdenka, FIZ
SD1 /
Novak Andreja 6. 3.C, OPTP
namesto Šeligo Monika, SLO
FIZ1 Zamenjava učilnice.
Petelinšek Zdenka 2. 1.C, FIZ
namesto Hartman Andrej, SUD FIZ
FIZ1 Zamenjava učilnice.
3. 1.D, FIZ
namesto Pihlar Anita, KEM
1.C, FIZ
namesto Pihlar Anita, KEM
KEM1

KEM1
Namesto 4. ure.

Namesto 4. ure.
Pokorn Boris 4. 1.E, STE
namesto Ocvirk Tanja, NAR BIO
TJ1 /
7. 3.D, VST
namesto Šeligo Monika, SLO
KEM1 Zamenjava učilnice.
Rupnik Tanja 6. 3.A, MAT
namesto Brantuša Agata, TJ1 ANG
DRU1 /
Virant Alenka 4. 1.A, GEO
namesto Šeligo Monika, SLO
DRU1 Zamenjava učilnice.