Šolski center Rogaška Slatina

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
9. 12.
Torek
10. 12.
Sreda
11. 12.
Četrtek
12. 12.
Petek
13. 12.
Čas pred
poukom
0:00 - 7:05
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
Predura
7:05 - 7:50
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
MU
B. Leva, TJ1
1. ura
7:55 - 8:40
Tečaj slovenščine
Učilnice:   REF
TJ1 ANG 3
A. Brantuša, TJ2
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
ŠVZ 3
M. Sok, TEL2
Fantje
ŠVZ
Z. Tabak, TEL1
Dekleta
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
MAT
S. Cigula, MAT1a
MAT
S. Cigula, MAT1b
2. ura
8:45 - 9:30
BIO 2
T. Ocvirk, BIO2
Tečaj slovenščine
Učilnice:   REF
SLO 3
M. Ogrizek, SLO2a
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
ŠVZ 3
M. Sok, TEL2
Fantje
ŠVZ
Z. Tabak, TEL1
Dekleta
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
SLO
M. Ogrizek, SLO2a
GEO
J. Hrnec, DRU1
3. ura
10:00 - 10:45
TJ1 ANG 2
A. Brantuša, TJ2
Tečaj slovenščine
Učilnice:   REF
KEM 3
A. Pihlar, KEM1
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
BIO 2
T. Ocvirk, BIO2
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
KEM
A. Pihlar, MAT1a
TJ1 ANG 2
A. Brantuša, TJ2
Tečaj slovenščine
Učilnice:   DD
4. ura
10:50 - 11:35
SLO 2
M. Ogrizek, BIO2
Tečaj slovenščine
Učilnice:   REF
GEO 3
J. Hrnec, DRU1
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
FIZ 2
Z. Petelinšek, DRU1
Tečaj slovenščine
Učilnice:   TJ1
GLA
K. Avsenik, ČIT
FIZ 2
Z. Petelinšek, FIZ1
Tečaj slovenščine
Učilnice:   DD
5. ura
11:40 - 12:25
ZGO
J. Hrepevnik, TJ1
MAT 2
S. Cigula, TJ2
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
INF
J. Vajdič, RAČ
GLA
K. Avsenik, ČIT
ZGO 2
J. Hrepevnik, DRU1
Tečaj slovenščine
Učilnice:   DD
6. ura
12:30 - 13:15
ZGO
J. Hrepevnik, DRU
MAT 2
S. Cigula, TJ1
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
INF
J. Vajdič, RAČ
MAT
S. Cigula, MAT1a
LUM
N. Novak, BIO2
7. ura
13:20 - 14:05
ŠVZ 2
M. Sok, TEL2
Fantje
ŠVZ
Z. Tabak, TEL1
Dekleta
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
SLO
M. Ogrizek, SLO2a
TJ2 NEM
B. Leva, TJ1
LUM
N. Novak, BIO2
8. ura
14:10 - 14:55
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
9. ura
15:00 - 15:45
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
10. ura
15:50 - 16:35
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
11. ura
16:40 - 17:25
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
12. ura
17:30 - 18:15
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
13. ura
18:20 - 19:05
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)
Čas po
pouku
19:05 - 23:59
Regijsko tekmovanje košarka dijaki (0:00 - 23:59)

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost