Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kokelj Žerovnik Irma: 1, 2, 3, 4, 7 ura
  • Vrbnjak Klara: 1, 2, 8 ura
  • Pokovec Alenka: 1, 2, 3 ura
  • Dušej Blatnik Anica: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Marič Leon: 7, 8 ura
  • Kukec Maša: 2, 3, 4, 6, 7 ura
  • Dolinar Majdič Simona: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 2. Britovšek Trampuš Barbara, SLO
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
A210 /
1.B 4. Zobec Aleš, IZO
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
A210 /
1.D 3. Zupan Mojca, IZO
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
A210 /
1.E 4. Groleger Sergeja, KEM (zaposlitev)
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B003 /
5. Rupnik Liljana, GEO
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B003 /
1.F 0. odpade
namesto Dolinar Majdič Simona, RU
/ /
1. Plevnik Vinko, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL2 /
2. Plevnik Vinko, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL2 /
1.H 2. Božičnik Vasileva Maja, KEM
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B106 /
3. Pugelj Klara, MAT (zaposlitev)
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B306 /
7. Zupanec Aja, SPT (zaposlitev)
namesto Marič Leon, SPT
B-SG-P /
8. Zupanec Aja, SPT (zaposlitev)
namesto Marič Leon, SPT
B-SG-P /
2.B 1. Kokelj Žerovnik Irma, MAT (zaposlitev)
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
DOMA /
2.D 2. Krajnc Maja, PSI
namesto Kukec Maša, MAT
A213 /
2.E 3. Posavec Urša, ANG
namesto Pokovec Alenka, SOC
B203 /
2.H 1. Dušej Blatnik Anica, SLO (zaposlitev)
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
DOMA /
3.D 8. odpade
namesto Vrbnjak Klara, DSP
/ /
3.E 1. Vrbnjak Klara, PSI (zaposlitev)
namesto Vrbnjak Klara, PSI
DOMA /
3.F 2. Tomažič Mateja, MAT
namesto Vrbnjak Klara, PSI
B304 /
3.G 1. odpade
namesto Pokovec Alenka, SOC
/ /
2. odpade
namesto Pokovec Alenka, SOC
/ /
3. Pavlović Rimi, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL3 /
4.A 7. odpade
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MOT
/ /
4.B 4. Pavlović Rimi, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL3 /
5. Pavlović Rimi, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL3 /
4.C 3. Lotrič Vesna, VSP (zaposlitev)
namesto Kukec Maša, MOT
A214 /
4. Paradiž Alan, ANG
namesto Kukec Maša, MOT
A214 /
4.D 6. Ribnikar Oblak Renata, ANG (zaposlitev)
namesto Kukec Maša, MOT
DOMA /
7. Majcen Janja, SLO (zaposlitev)
namesto Kukec Maša, MOT
DOMA /
4.F 6. odpade
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Božičnik Vasileva Maja 2. 1.H, KEM
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B106 /
Britovšek Trampuš Barbara 2. 1.A, SLO
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
A210 /
Dušej Blatnik Anica 1. 2.H, SLO (zaposlitev)
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
DOMA /
Groleger Sergeja 4. 1.E, KEM (zaposlitev)
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B003 /
Kokelj Žerovnik Irma 1. 2.B, MAT (zaposlitev)
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
DOMA /
Krajnc Maja 2. 2.D, PSI
namesto Kukec Maša, MAT
A213 /
Lotrič Vesna 3. 4.C, VSP (zaposlitev)
namesto Kukec Maša, MOT
A214 /
Majcen Janja 7. 4.D, SLO (zaposlitev)
namesto Kukec Maša, MOT
DOMA /
Paradiž Alan 4. 4.C, ANG
namesto Kukec Maša, MOT
A214 /
Pavlović Rimi 3. 3.G, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL3 /
4. 4.B, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL3 /
5. 4.B, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL3 /
Plevnik Vinko 1. 1.F, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL2 /
2. 1.F, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL2 /
Posavec Urša 3. 2.E, ANG
namesto Pokovec Alenka, SOC
B203 /
Pugelj Klara 3. 1.H, MAT (zaposlitev)
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B306 /
Ribnikar Oblak Renata 6. 4.D, ANG (zaposlitev)
namesto Kukec Maša, MOT
DOMA /
Rupnik Liljana 5. 1.E, GEO
namesto Dušej Blatnik Anica, SLO
B003 /
Tomažič Mateja 2. 3.F, MAT
namesto Vrbnjak Klara, PSI
B304 /
Vrbnjak Klara 1. 3.E, PSI (zaposlitev)
namesto Vrbnjak Klara, PSI
DOMA /
Zobec Aleš 4. 1.B, IZO
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
A210 /
Zupan Mojca 3. 1.D, IZO
namesto Kokelj Žerovnik Irma, MAT
A210 /
Zupanec Aja 7. 1.H, SPT (zaposlitev)
namesto Marič Leon, SPT
B-SG-P /
8. 1.H, SPT (zaposlitev)
namesto Marič Leon, SPT
B-SG-P /