Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Izberite datum: 

Odsotni učitelji

  • Kašpar Petra: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 ura
  • Ribnikar Oblak Renata: 0, 1 ura
  • Dolinar Majdič Simona: 7, 8 ura
  • Vrečko Novak Ivica: 2, 4 ura
  • Bobek Alenka: 1, 2, 3, 5 ura
  • Božičnik Vasileva Maja: 1, 4, 5, 6 ura
  • Trampuš Mojca: 1, 2, 3, 6 ura
  • Tovirac Nataša: 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1.A 1. Hribar Skubic Maruša, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B102 /
5. Jaklitsch Jakše Katarina, UMEG (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, UMEG
A233 /
1.B 1. Ribnikar Oblak Renata, ANG (zaposlitev)
namesto Ribnikar Oblak Renata, ANG
DOMA samostojno delo doma, dijaki so zaposlitev že dobili (dijaki rešijo naloge na delovnih listih (e-classroom) in v delovnem zvezku stran 23 in 24, naloge 1-6), menjava 1. in 2. šolske ure
2. Zobec Aleš, IZO
namesto Vrečko Novak Ivica, BIO
A205 /
1.C 4. Hribar Skubic Maruša, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B103 /
5. Hribar Skubic Maruša, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B103 /
1.D 1. Ribnikar Oblak Renata, ANG (zaposlitev)
namesto Ribnikar Oblak Renata, ANG
DOMA /
1.E 1. odpade
namesto Trampuš Mojca, MAT
/ /
2. Novak Cvetka, OIV (zaposlitev)
namesto Trampuš Mojca, MAT
B302 /
1.G 3. Paradiž Alan, ANG
namesto Trampuš Mojca, MAT
B302 /
1.H 3. Dimec Bogdanovski Mojca, USD (zaposlitev)
namesto Tovirac Nataša, USD
B-PDV /
4. Dimec Bogdanovski Mojca, USD (zaposlitev)
namesto Tovirac Nataša, USD
B-PDV /
6. Groleger Sergeja, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B103 /
2.A 4. Kukec Maša, MAT
namesto Vrečko Novak Ivica, NZO
A122 /
2.C 5. Pavlović Rimi, ŠVZ
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-TELFIT /
6. Pavlović Rimi, ŠVZ
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-TELFIT /
2.H 6. Confidenti Aleš, INF
namesto Trampuš Mojca, MAT
B302 /
3.D 0. odpade
namesto Ribnikar Oblak Renata, RU
/ /
1. Bevc Cvetka, KLA (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, KLA
A305 /
2. Ogrin Marko, KLA (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, KLA
A305 /
3.E 1. odpade
namesto Trampuš Mojca, RU
/ menjava 1. in 5. ure (5. ura GEO v B002)
4.A 1. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
2. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
3. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
4.B 1. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
2. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
3. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
4.C 1. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
2. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
3. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
7. Plevnik Vinko, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-P_GAL /
8. Plevnik Vinko, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-P_GAL /
4.D 1. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
2. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
3. Plevnik Vinko, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
7. Pavlović Rimi, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL1 /
8. Pavlović Rimi, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL1 /
4.G 3. Bobek Alenka, PET (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, PET
A233 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bevc Cvetka 1. 3.D, KLA (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, KLA
A305 /
Bobek Alenka 3. 4.G, PET (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, PET
A233 /
Confidenti Aleš 6. 2.H, INF
namesto Trampuš Mojca, MAT
B302 /
Dimec Bogdanovski Mojca 3. 1.H, USD (zaposlitev)
namesto Tovirac Nataša, USD
B-PDV /
4. 1.H, USD (zaposlitev)
namesto Tovirac Nataša, USD
B-PDV /
Groleger Sergeja 6. 1.H, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B103 /
Hribar Skubic Maruša 1. 1.A, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B102 /
4. 1.C, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B103 /
5. 1.C, KEM
namesto Božičnik Vasileva Maja, KEM
B103 /
Jaklitsch Jakše Katarina 5. 1.A, UMEG (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, UMEG
A233 /
Kukec Maša 4. 2.A, MAT
namesto Vrečko Novak Ivica, NZO
A122 /
Novak Cvetka 2. 1.E, OIV (zaposlitev)
namesto Trampuš Mojca, MAT
B302 /
Ogrin Marko 2. 3.D, KLA (zaposlitev)
namesto Bobek Alenka, KLA
A305 /
Paradiž Alan 3. 1.G, ANG
namesto Trampuš Mojca, MAT
B302 /
Pavlović Rimi 5. 2.C, ŠVZ
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-TELFIT /
6. 2.C, ŠVZ
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-TELFIT /
7. 4.D, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL1 /
8. 4.D, ŠVZ
namesto Dolinar Majdič Simona, ŠVZ
A-TEL1 /
Plevnik Vinko 1. 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
2. 4.D, 4.A, 4.B, 4.C, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
3. 4.B, 4.C, 4.D, 4.A, ŠZO
namesto Kašpar Petra, ŠZO
A-TEL3 /
7. 4.C, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-P_GAL /
8. 4.C, ŠVZ (zaposlitev)
namesto Kašpar Petra, ŠVZ
A-P_GAL /
Ribnikar Oblak Renata 1. 1.B, 1.D, ANG (zaposlitev)
namesto Ribnikar Oblak Renata, ANG
DOMA samostojno delo doma, dijaki so zaposlitev že dobili (dijaki rešijo naloge na delovnih listih (e-classroom) in v delovnem zvezku stran 23 in 24, naloge 1-6), menjava 1. in 2. šolske ure
Zobec Aleš 2. 1.B, IZO
namesto Vrečko Novak Ivica, BIO
A205 /