Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
11. 11.
Torek
12. 11.
Sreda
13. 11.
Četrtek
14. 11.
Petek
15. 11.
predura
7:10 - 7:55
RU
V. Lotrič, A211
1. ura
8:00 - 8:45
USIG
J. Dragan Gombač, A233
SLO
B. Britovšek Trampuš, B306
Učenje učenja
Učilnice:   A213
ŠVZ 2
S. Dolinar Majdič, A-TEL3
ŠVD2 Dolinar
ŠVZ
V. Plevnik, A-TELFIT
ŠVD1 Plevnik
GEO
D. Radoman, A213
2. ura
8:50 - 9:35
MAT
I. Kokelj Žerovnik, A210
KEM
M. Božičnik Vasileva, B103
BIO
M. Hribar Skubic, A210
ŠVZ 2
S. Dolinar Majdič, A-TEL3
ŠVD2 Dolinar
ŠVZ
V. Plevnik, A-TELFIT
ŠVD1 Plevnik
ANG
E. Rolih, A414
3. ura
9:40 - 10:55
UMEL
T. Špenko, A215
FIZ
M. Perger, B102
USIG
L. Černuta Nowak, A336
SLO
B. Britovšek Trampuš, A231
ANG
E. Rolih, A414
4. ura
11:00 - 11:45
IZO
V. Lotrič, A211
MAT
I. Kokelj Žerovnik, A210
IZO
V. Lotrič, A211
KEM
M. Božičnik Vasileva, B103
BIO
M. Hribar Skubic, A122
5. ura
11:50 - 12:35
ZGO
A. Kolpakov, A124
UMEG
L. Černuta Nowak, A336
KIT 6
A. Mazi, A330
Mazi 1
KLA
K. Virant Iršič, A304
Virant 1
KLA
J. Dragan Gombač, A307
Dragan 1
KLA
T. Lesjak, A332
Lesjak 1
KLA
L. Černuta Nowak, A305
Černuta 1
IKT
A. Confidenti, A123
IKT Skupina 1
FIZ
M. Perger, B102
SLO
B. Britovšek Trampuš, A231
6. ura
12:40 - 13:25
ZGO
A. Kolpakov, A124
ŠVZ 2
S. Dolinar Majdič, A-TEL1
ŠVD2 Dolinar
ŠVZ
V. Plevnik, A-TEL2
ŠVD1 Plevnik
IKT 6
A. Confidenti, A123
IKT Skupina 2
KLA
A. Bobek, A307
Bobek 2
KIT
M. Korošec, A056
Korošec 2
KLA
M. Ogrin, A333
Ogrin 2
KLA
M. Voje, A332
Voje 2
KLA
L. Černuta Nowak, A305
Černuta 2
UMEL
T. Špenko, A215
SLO
B. Britovšek Trampuš, A231
7. ura
13:30 - 14:15
BIO
M. Hribar Skubic, A122
ANG
E. Rolih, A414
VZO
B. Pušenjak, A213
8. ura
14:20 - 15:05
DSP
V. Lotrič, A211
9. ura
15:10 - 15:55
10. ura
16:00 - 16:45
11. ura
16:50 - 17:35
12. ura
17:40 - 18:25
13. ura
18:30 - 19:15

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost