DOSTOPNOST

Gimnazija Celje - Center

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 28. 11. (ponedeljek)
7.05 Individualna vadba

29. 11. (torek)
Dan odprtih vrat UG z razglasitvijo zmagovalcev likovnega natečaja
13.15 Individualna vadba
13.30 Šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje

30. 11. (sreda)
10.25 Tekmovanje Best in English
10.30 Obisk OŠ Glazija (4. j)
13.15 Šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike
15.00 Predstavitev GCC na OŠ Hudinja
Čiščenje okolice šole, dijaki 3. b
11.00 Tečaj drsanja za 3. j in zamudnike

1. 12. (četrtek)
Začetek šolske ravni evropskih statističnih iger (do 10. 12.)
17.00 Skupne govorilne ure
19.00 Miklavžev koncert v Narodnem domu Celje
GCC adventni koledar (do 24. 12.)
Odprtje razstave likovnih izdelkov dijakov UG v Knjižnici Braslovče

2. 12. (petek)
Rok za oddajo dnevnikov PUD (3. letnik PV)
Ura
 
Ponedeljek
28. 11.
Torek
29. 11.
Sreda
30. 11.
Četrtek
1. 12.
Petek
2. 12.
0. ura
7:05 - 7:50
ZGO
S. Vincelj, SL3
KOV
M. Krajnc Sevšek, BIO
ANG-D
L. Kerin Jevtič, MA3
MAT-DU
A. Jurkovšek, MA2
1. ura
7:55 - 8:40
BIO
D. Centrih, SL1
Skupina 1
Skupina 2
MAT
A. Jurkovšek, MA4
ŠVZ 2
Š. Sešlar, ŠD-1
Dekleta - Sešlar Š.
ŠVZ
G. Barič, ŠD-3
Lužar
ŠVZ 3
Š. Sešlar, ŠD-1
Dekleta - Sešlar Š.
ŠVZ
G. Barič, ŠD-3
Lužar
DSP
A. Jurkovšek, TJ1
FIZ
O. Uranjek, FI2
Skupina 1
Skupina 2
2. ura
8:45 - 9:30
IKT
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 2
LIO-UM
T. Bračun, RIS
BIO
D. Centrih, GEO
Skupina 1
Skupina 2
ANG
B. Kostanjšek, PSI
KEM
S. Adamič, KEM
Skupina 1
Skupina 2
3.a ura
9:35 - 10:20
IKT
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 2
ANG
B. Kostanjšek, FI2
GEO
M. Zevnik, MA1
SLO
N. Grobelnik, KL5
ANG
B. Kostanjšek, TJ2
4.a ura
10:25 - 11:10
MAT
A. Jurkovšek, SL2
IOT
M. Krajnc Sevšek, KL1
RU
U. Kolar, SL2
FIZ
O. Uranjek, FI2
Skupina 2
Skupina 1
ZGO
S. Vincelj, KL4
5. ura
11:35 - 12:20
KEM
S. Adamič, FI2
Skupina 1
Skupina 2
LIO-USI
T. Bračun, GEO
SLO
N. Grobelnik, RAČ
MAT
A. Jurkovšek, SL2
GEO
M. Zevnik, KL4
6. ura
12:25 - 13:10
SLO
N. Grobelnik, FIL
SLO
N. Grobelnik, SL1
GIO-USI
U. Kolar, SL3
BIO
D. Centrih, MA2
Skupina 1
Skupina 2
ANG
B. Kostanjšek, TJ1
7. ura
13:15 - 14:00
IOT
M. Krajnc Sevšek, SL2
ŠVZ
M. Brežnik, ŠD-1
Fantje - Brežnik
GIO-UM
U. Kolar, SL3
IKT
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 1
8. ura
14:05 - 14:50
ŠVZ
M. Brežnik, ŠD-1
Fantje - Brežnik
IKT
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 1
9. ura
14:55 - 15:40
10. ura
15:45 - 16:30

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost Videokonferenca Izpiti