Gimnazija Celje - Center

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
25. 5.
Torek
26. 5.
Sreda
27. 5.
Četrtek
28. 5.
Petek
29. 5.
0. ura
7:05 - 7:50
ANG-D
B. Kostanjšek, TJ4
ŠVZ
M. Brežnik, TV1
fantje - BREŽNIK
KOV
B. Hernavs, MA3
MAT-DOP
A. Jurkovšek, MA2
GEO
M. Zevnik, PSI
1. ura
7:55 - 8:40
IOT 2
M. Krajnc, PSI
INS
D. Berden, KAB_GLA
Berden, ponedeljek, 1
ŠVZ 2
M. Brežnik, TV1
fantje - BREŽNIK
INS
S. Šonc, KAB_ŠONC
Šonc, torek, 1
BIO
B. Špegel Berdič, KL5
Skupina 1
Skupina 2
ZGO 2
M. Gartner, GEO
INS
S. Rožanc, KAB_GLA
Rožanc, četrtek,1
KEM
S. Adamič, KL5
Skupina 1
Skupina 2
2. ura
8:45 - 9:30
KEM 4
S. Adamič, KEM
Skupina 1
Skupina 2
INS
D. Berden, KAB_GLA
Berden, ponedeljek, 2
INS
S. Rožanc, KAB_GLA
Rožanc, pon, 2
INS
S. Šonc, KAB_ŠONC
Šonc, ponedeljek, 2
SLO
T. Štante Benčina, SL3
FIZ 2
D. Marolt, KL5
Skupina 1
Skupina 2
INS
S. Šonc, KAB_ŠONC
Šonc, sreda, 2
SLO
T. Štante Benčina, SL2
ANG
L. Kerin Jevtić, TJ5
3.a ura
9:35 - 10:20
FIZ
D. Marolt, FI1
Skupina 1
Skupina 2
ZGO 3
M. Gartner, FIL
INS
S. Rožanc, KAB_GLA
Rožanc, torek, 3a
INS
S. Šonc, KAB_ŠONC
Šonc, torek, 3a
ANG
L. Kerin Jevtić, ZGO
MAT
A. Jurkovšek, MA2
SLO
T. Štante Benčina, ZGO
4.a ura
10:25 - 11:10
BIO
B. Špegel Berdič, BIO
Skupina 1
Skupina 2
MAT
A. Jurkovšek, MA2
RU
L. Kerin Jevtić, TJ1
GIO-UM 2
S. Šonc, KNJ
INS
S. Rožanc, KAB_GLA
Rožanc, četrtek, 4.a
MAT
A. Jurkovšek, MA2
5. ura
11:35 - 12:20
SLO
T. Štante Benčina, PSI
PIO-USI
Š. Lužar, RIT
IOT 3
M. Krajnc, RIS
INS
S. Rožanc, KAB_GLA
Rožanc, sreda, 5
INS
S. Šonc, KAB_ŠONC
Šonc, sreda, 5
GIO-USI
S. Šonc, TJ3
IKT
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 1
Skupina 2
6. ura
12:25 - 13:10
ŠVZ 2
M. Brežnik, TV2
BREŽNIK
ŠVZ
D. Kurent, TV4
KOTNIK
KEM 2
S. Adamič, SL1
Skupina 1
Skupina 2
INS
D. Berden, KAB_GLA
Berden, torek, 6
GIO-UM
S. Šonc, FI2
PIO-USI
Š. Lužar, RIT
IKT
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 1
7. ura
13:15 - 14:00
LIO-UM
T. Bračun, ZGO
ŠVZ 3
M. Brežnik, TV2
BREŽNIK
ŠVZ
D. Kurent, TV4
KOTNIK
INS
S. Šonc, KAB_ŠONC
Šonc, ponedeljek, 7
GEO
M. Zevnik, MA2
ANG
L. Kerin Jevtić, FIL
IKT
M. Knez Šket, RAČ
Skupina 2
8. ura
14:05 - 14:50
LIO-UM
T. Bračun, ZGO
9. ura
14:55 - 15:40
10. ura
15:45 - 16:30

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost