Gimnazija Celje - Center

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
OPOMBE: 21. 1., 05.00, POŠ Trje, opazovanje popolnega luninega mrka
21. in 22. 1., 12.25-14.00, timske urice za dijake 1. letnikov v stari telovadnici in športni dvorani
21. 1. do 25. 1., teden pisanja z roko
23. 1., zimski športni dan
23. 1., sprejem pri predsedniku državnega zbora RS v okviru Tedna pišemo z roko
24. 1., 13.15, šolsko tekmovanje iz znanja biologije
Ura
 
Ponedeljek
21. 1.
Torek
22. 1.
Sreda
23. 1.
Četrtek
24. 1.
Petek
25. 1.
0. ura
7:05 - 7:50
MAT-DOP
A. Jurkovšek, MA2
ANG-D
L. Kerin Jevtić, TJ4
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
ZGO
J. Škorjanec, MA3
ZGO
J. Škorjanec, TJ4
1. ura
7:55 - 8:40
SLO
S. Marguč, FI2
ANG
L. Kerin Jevtić, MA2
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
ANG
L. Kerin Jevtić, MA3
BIO 2
B. Špegel Berdič, SL4
INS
A. Mlakar, MUSIC_RM
MLA, pet.1.
2. ura
8:45 - 9:30
FIZ 2
O. Uranjek, FI2
Skupina 1
INS
D. Berden, KAB_GLA
Berden, ponedeljek, 2
BIO 3
B. Špegel Berdič, KEM
Skupina 1
Skupina 2
INS
A. Zdolšek, KAB_GLA
Zdolšek, torek, 2
INS
D. Berden, KAB_GLA
Berden, torek, 2
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
GEO 3
A. Pristovšek, KL1
INS
A. Mlakar, MUSIC_RM
MLA, čet.2.
INS
A. Zdolšek, KAB_GLA
Zdolšek, četrtek, 2
IOT
M. Krajnc, SL4
3.a ura
9:35 - 10:20
MAT
A. Jurkovšek, MA2
LIO-USI
M. Šmit, GEO
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
FIZ 2
O. Uranjek, FI2
Skupina 2
INS
A. Zdolšek, KAB_GLA
Zdolšek, četrtek, 3a
SLO
S. Marguč, MA4
4.a ura
10:25 - 11:10
KEM
D. Centrih, BIO
Skupina 1
Skupina 2
SLO
S. Marguč, KL1
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
KEM
D. Centrih, SL5
KOV 3
A. Pristovšek, TJ1
INS
A. Zdolšek, KAB_GLA
Zdolšek, petek, 4a
INS
A. Mlakar, MUSIC_RM
MLA, pet.4.a
5. ura
11:35 - 12:20
LIO-UM
M. Šmit, GEO
PIO-USI
Š. Lužar, RIT
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
SLO
S. Marguč, BIO
ANG
L. Kerin Jevtić, SL5
6. ura
12:25 - 13:10
PIO-USI
Š. Lužar, RIT
IOT 3
M. Krajnc, SL2
INS
D. Preložnik, DIJ_SKUP
PRE_TOR2
INS
A. Zdolšek, KAB_GLA
Zdolšek, torek, 6
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
MAT
A. Jurkovšek, MA2
GIO-USI 2
A. Zdolšek, SL2
INS
S. Šonc, KAB_ŠONC
Šonc, petek, 6
7. ura
13:15 - 14:00
ŠVZ 2
Š. Sešlar, TV2
Sešlar - dekleta
ŠVZ
Š. Lužar, TV4
Lužar - dekleta
GEO
A. Pristovšek, SL5
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
ŠVZ
M. Brežnik, TV2
Brežnik - fantje
GIO-UM
A. Zdolšek, SL3
8. ura
14:05 - 14:50
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
ŠVZ
M. Brežnik, TV2
Brežnik - fantje
9. ura
14:55 - 15:40
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
10. ura
15:45 - 16:30
Zimski športni dan (7:05 - 16:30)
Čas po
pouku
16:30 - 23:59

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost