Srednja tehniška šola Koper - Scuola media tecnica di Capodistria

 |  |
< <
Razširi vse | Skrči vse  | Natisni
Ura
 
Ponedeljek
18. 11.
Torek
19. 11.
Sreda
20. 11.
Četrtek
21. 11.
Petek
22. 11.
Predura
7:10 - 7:55
OGp 2
N. Kastelic, 0.10
Skupina 1
OGp
F. Kuzman, 1.21
Skupina 2
SLO
B. Ledinek Pahor, 2.04
TOM
D. Šircelj, 1.08
ITA
M. Valentič, 0.03
Začetniki
1.ura
8:00 - 8:45
OGp 2
N. Kastelic, 0.10
Skupina 1
OGp
F. Kuzman, 1.21
Skupina 2
UME
M. Gazič, 0.08
MAT
K. Cerkvenik, 1.07
TK
D. Pregeljc, 1.10
MAT 2
G. Kofol, 2.04
DSPT
S. Žigon, 1.1
2.ura
8:50 - 9:35
OGp 3
N. Kastelic, 0.10
Skupina 1
OGp
F. Kuzman, 1.21
Skupina 2
DSPT
S. Žigon, 1.1
MAT 2
K. Cerkvenik, 1.07
DSPT
S. Žigon, 1.1
SLO 2
B. Ledinek Pahor, 2.04
DSPT
S. Žigon, 1.1
ANG 2
H. Vergan, 0.03
DSPT
S. Žigon, 1.1
MAT 2
K. Cerkvenik, 1.07
DSPT
S. Žigon, 1.1
3.ura
10:15 - 11:00
OGp 3
N. Kastelic, 0.10
Skupina 1
OGp
F. Kuzman, 1.21
Skupina 2
DSPT
S. Žigon, 1.1
KEM 2
M. Slavec, 2.07
DSPT
S. Žigon, 1.1
TK 2
D. Pregeljc, 1.10
DSPT
S. Žigon, 1.1
ITA 2
M. Valentič, 0.01
Začetniki
Nadaljevalci
DSPT
S. Žigon, 1.1
LM
J. Kokole, 1.03
4.ura
11:05 - 11:50
OGp 3
N. Kastelic, 0.10
Skupina 1
OGp
F. Kuzman, 1.21
Skupina 2
DSPT
S. Žigon, 1.1
TK 2
D. Pregeljc, 1.10
DSPT
S. Žigon, 1.1
LM 2
J. Kokole, 1.10
DSPT
S. Žigon, 1.1
ANG 2
H. Vergan, 1.09
DSPT
S. Žigon, 1.1
TOM
D. Šircelj, 2.04
5.ura
11:55 - 12:40
OGp 2
N. Kastelic, 0.10
Skupina 1
OGp
F. Kuzman, 1.21
Skupina 2
ANG
H. Vergan, 0.08
ZGO
S. Krt, 0.05
UME 2
M. Gazič, 0.08
DSPT
S. Žigon, 1.1
ANG
H. Vergan, 0.07
6.ura
12:45 - 13:30
OGp 2
N. Kastelic, 0.10
Skupina 1
OGp
F. Kuzman, 1.21
Skupina 2
ŠVZ
J. Plaznik, tv3
ITA
M. Valentič, 0.01
Začetniki
MLU
M. Valentič, 0.01
ZGO
S. Krt, 0.08
7.ura
13:35 - 14:20
ZGO
S. Krt, 0.08
KEM
M. Slavec, 2.07
8.ura
14:25 - 15:10
9.ura
15:40 - 16:25
10.ura
16:30 - 17:15
11.ura
17:20 - 18:05
12.ura
18:10 - 18:55
13.ura
19:00 - 19:45

Legenda: Nadomeščanje Zaposlitev Odpadla ura Neopravljena ura Več skupin Dogodek Govorilne ure Polovična ura Interesna dejavnost